Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

panos, kaip jusm cool serija? g.gif nzn kokia imti, nenoriu ruzavos, ir geltonos pudros, ir reikia sviesesnes g.gif beige neutral - jau per tamsi unsure.gif

gal kas bandet buff fairly summer arba buff perfect?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo charisma2121: 21 spalio 2009 - 20:06
Mergaites, kurios naudojat Finishing dust, ar vertas demesio produktas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(hurricane @ 2009 10 23, 14:05)
Mergaites, kurios naudojat Finishing dust, ar vertas demesio produktas?  smile.gif


Aš turiu, bet nelabai naudoju. Kažkaip nesuprantu prasmės, nes grožio nepriduoda, o kad visa kita geriau laikytųsi, irgi nepastebėjau, taip kad nelabai žinau, ar nemoku naudotis, ar šiaip beprasmis dalykas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(As_nematoma @ 2009 10 23, 15:19)
Aš turiu, bet nelabai naudoju. Kažkaip nesuprantu prasmės, nes grožio nepriduoda, o kad visa kita geriau laikytųsi, irgi nepastebėjau, taip kad nelabai žinau, ar nemoku naudotis, ar šiaip beprasmis dalykas. smile.gif


aš irgi nenaudoju, nebent kai darau mišinuką iš pudrų, tai įpilu
Atsakyti
Gal kas turite Apple skaistalus? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 10 24, 19:13)

Sveika, gal galetum imesti kaip atrodo realiai tavo rekomenduota light medium spalvyte? 4u.gif
Atsakyti
As noreciau parsisiusti pabandymui nemokama rinkinuka, tik niekaip tam psl nesuprantu, kaip ten pasirinkti. Ieini i TRAY ME FREE ir tada renkiesi, ar cia kaip? Kazkaip man cia sudetinga su situo puslapiu...Nepyki, jei kvailai klausiu, bet nelabai zinau nuo ko prade blush2.gif ti
Atsakyti
QUOTE(raiboji peleda @ 2009 10 27, 20:35)
As  noreciau parsisiusti pabandymui nemokama rinkinuka, tik niekaip tam psl nesuprantu, kaip ten pasirinkti. Ieini i TRAY ME FREE ir tada renkiesi, ar cia kaip? Kazkaip  man cia sudetinga su situo puslapiu...Nepyki, jei kvailai klausiu, bet nelabai zinau nuo ko prade blush2.gif ti

Nugi viskas teisingai smile.gif Pasirenkat bet kuri rinkinuka ir dedat i krepseli mirksiukas.gif Uz meginelius moket nereikes, bet reikes uz siuntima. Daugiausia 4.99. (skaistalai lyg 3.87 g.gif )
Atsakyti
Sveikos merginos,

gal kuri naudojot BARE ESCENTUAL Medium arba Medium Beige mineralines pudras? Gal patartumete kuris is EM atspalviu butu panasiausias? 4u.gif
Labai jau sudetinga is EM psl. rinktis doh.gif
Atsakyti
Aš BE naudoju medium beige (tobula spalva), o EM šiuo metu turiu neutral ir buttered tan, tai neutral šiek tiek gelsvoka, bet mažai tas gelsvumas į akis krenta, o buttered tan šiek tiek tamsoka, bet irgi nežymiai, manau, kad original glow formulė būtų kaip tik, nes kaip žinia kuo sunkesnė formulė, tuo spalva intensyvesnė. Pas mane semi matt
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 10 25, 21:23)
Sveika, gal galetum imesti kaip atrodo realiai tavo rekomenduota light medium spalvyte? 4u.gif


Atsiprasau kad taip velai, dabar tepamaciau 4u.gif
http://s45.radikal.r...a912de8a0b8.jpg
http://s50.radikal.r...9a5df0455f0.jpg
Atsakyti
Niu sveikos 4u.gif
Po keliu menesiu naudijo EM pudros,vis del to grisiu prie skystos,tik dar nezinau kurios butent,nes ir si mineraline pudra man kemsa poras,nuplaukia ir veidas pradeda blizgeti... ieskosiu toliau ko nors geresnio..
Atsakyti