Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

QUOTE(Via @@@ @ 2009 08 18, 11:27)
O as labai noriu maisymui dezutes vistik, neissitenku su savo dezutem, gal kas turi atliekama  rolleyes.gif ? Kaip suprantu dabar jos uzsakyt neimanoma  verysad.gif


Manau reikia palaukt truputėlį, kol vėl turės.
Atsakyti
QUOTE(Via @@@ @ 2009 08 18, 11:27)
O as labai noriu maisymui dezutes vistik, neissitenku su savo dezutem, gal kas turi atliekama  rolleyes.gif ? Kaip suprantu dabar jos uzsakyt neimanoma  verysad.gif

Aš tai turėjau pasilikus nuo vienos birios pudros dėžutę, tai dabar labai gerai ji tinka EM maišymui thumbup.gif
Atsakyti
Laba vakara happy.gif
Visa diena vakar prasedejau ir niekaip negaliu uzsisakyti is to puslapio pudrytes... net neviltis apeme.. papasakokyte kaip jus uzsisakot? gal cia rekia spec.korteles?
Dekui hi.gif
Atsakyti
Gavau meginukus savo,ziuriu,kad lyg tinka Linen spalva,bet kol kas dar per sviesi gerokai, ziema bus kaip tik, gal is Buff serijos light neutral yra panasi,tik kiek tamsesne? Gal kas turi ir gali pakomentuot? Arba pirkciau meginuka biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Via @@@: 19 rugpjūčio 2009 - 08:09
Foundation: Original Glow Buff Light Neutral
Concealer: Sunlight
Blush: Dusty Miller Lucent Face Color
Eyes: (over whole lid) Queen Anne’s Lace
(crease) Dusty Miller Lucent Face Color
(under bottom lash) Wood Sorrel
Brow Color: Blonde Brow Color
Lips: Soccer Practice

Cia mergaitems kurios domejos kokios priemones buvo naudojamos mergaites dieniniam makiaziui everydayminerals.com puslapi smile.gif
Atsakyti
paaiskinkit kas ten per nuolaidos nurodytos 25 ir 45% off???
Papildyta:
siaip kazkaip sunkiai susiorientuoju tame naujame puslapyje, jau buvau susiplanavus ka is senojo uzsakinesiu...
Atsakyti
QUOTE(MaZeIRMazius @ 2009 08 19, 13:20)
Foundation: Original Glow Buff Light Neutral
Concealer: Sunlight
Blush: Dusty Miller Lucent Face Color
Eyes: (over whole lid) Queen Anne’s Lace
(crease) Dusty Miller Lucent Face Color
(under bottom lash) Wood Sorrel
Brow Color: Blonde Brow Color
Lips: Soccer Practice

Cia mergaitems kurios domejos kokios priemones buvo naudojamos mergaites dieniniam makiaziui everydayminerals.com puslapi smile.gif

bigsmile.gif thumbup.gif kur cia radot?

QUOTE(Odora @ 2009 08 19, 13:59)
paaiskinkit kas ten per nuolaidos nurodytos 25 ir 45% off???
Papildyta:
siaip kazkaip sunkiai susiorientuoju tame naujame puslapyje, jau buvau susiplanavus ka is senojo uzsakinesiu...

as irgi nelabai suprantu g.gif ir nesuprantu ten tie nemokami rinkinukai bus nemokamai ar uz 5$?
Atsakyti
na as kiek supratau tai jei uzsakinesi 12 ir daugiau full size daiktu tai gauni 45% nuolaida, tik tiek kad 12 daiktu tai tikrai virs simto$ nebent mestis kartu apsimoketu
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 08 19, 15:00)
bigsmile.gif  thumbup.gif  kur cia radot?
as irgi nelabai suprantu  g.gif  ir nesuprantu ten tie nemokami rinkinukai bus nemokamai ar uz 5$?

Jie nemokami, paskui tie 5$ minusuojasi smile.gif
Atsakyti
Užsisakius 5-11 pilno dydžio daiktus bus taikoma 25% nuolaida, 12 ir daugiau daiktų - 45% nuolaida.
Mėginukai nemokami, kiek buvau į krepšelį susidėjus, tuos 5 $ padaro nuolaidą. Kainuos tik atsiuntimas.
Atsakyti
QUOTE(misttika @ 2009 08 19, 14:13)
Jie nemokami, paskui tie 5$  minusuojasi smile.gif

QUOTE(Mascara @ 2009 08 19, 14:15)
Užsisakius 5-11 pilno dydžio daiktus bus taikoma 25% nuolaida, 12 ir daugiau daiktų - 45% nuolaida.
Mėginukai nemokami, kiek buvau į krepšelį susidėjus, tuos 5 $ padaro nuolaidą. Kainuos tik atsiuntimas.

aisku, o uzsisakius ta nemokama siuntimas kaip ir anksciau daugmaz kainuoja, apie 3,84$? Ir spalvu nebegalima komplektuoti paciom? Pvz. seseliai kokie yra, tokie yra?
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 08 19, 15:38)
aisku, o uzsisakius ta nemokama siuntimas kaip ir anksciau daugmaz kainuoja, apie 3,84$? Ir spalvu nebegalima komplektuoti paciom? Pvz. seseliai kokie yra, tokie yra?

Spalvų, kaip suprantu, rinktis nebegalima; taip, siuntimas virš 3 $
Buvau susidėjus 10 nemokamų rinkinukų, tai siuntimas buvo apie 13$ ax.gif
Atsakyti