Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

QUOTE(gudre755 @ 2009 10 18, 13:05)

Aciukas. O as prie sepeteliu ieskojau... doh.gif
Tikiuosi atsiras dar prekyboje rolleyes.gif
Atsakyti
Merginos gal padesite. Kokia base yra vienu tonu sviesesne uz Beige neutral?
Atsakyti

 i 
SuperMamoje:
8. Draudžiami bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.
Atsakyti
QUOTE(Odrey @ 2009 10 19, 14:55)
Merginos gal padesite. Kokia base yra vienu tonu sviesesne uz Beige neutral?


mane tas pats klausimas kankina biggrin.gif jauciu imsiu light neutral ax.gif gal kas turite? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo charisma2121: 19 spalio 2009 - 17:35
QUOTE(charisma2121 @ 2009 10 19, 18:35)
mane tas pats klausimas kankina biggrin.gif jauciu imsiu light neutral ax.gif gal kas turite? bigsmile.gif

Charisma, o pati esi silto ar salto tipo? Baisiai sunku apsisprest su tom spalvom. Ir idomu ant kiek atitinka tie aprasymai pagal tipus.
Atsakyti
QUOTE(Odrey @ 2009 10 19, 20:23)
Charisma, o pati esi silto ar salto tipo? Baisiai sunku apsisprest su tom spalvom. Ir idomu ant kiek atitinka tie aprasymai pagal tipus.

Siaip light neutral bus gan geltona... Galiu nuosirdziai patarti kad Light Medium yra tokia i ruduma spalvyte, ne kokia ruzava ar geltona.. Labai naturali. Is nuotraukos man ji atrode kazkokia pilka ir labai sviesi bet istiesu tokia grazi ruda spalvyte bigsmile.gif Manau ji tiktu daugeliui lietuvaiciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 10 19, 20:31)
Siaip light neutral bus gan geltona... Galiu nuosirdziai patarti kad Light Medium yra tokia i ruduma spalvyte, ne kokia ruzava ar geltona.. Labai naturali. Is nuotraukos man ji atrode kazkokia pilka ir labai sviesi bet istiesu tokia grazi ruda spalvyte  bigsmile.gif  Manau ji tiktu daugeliui lietuvaiciu  mirksiukas.gif

Kaip tik sedziu atsidarius sia spalva, ir manau, kad ji galbut tinkamiausia. O cia dar ir zmogus su patyrimu, tai labai aciu Tulpelyte, manau tai ir bus mano pasirinkimas su Jusu pagalba drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 10 19, 20:31)
Siaip light neutral bus gan geltona... Galiu nuosirdziai patarti kad Light Medium yra tokia i ruduma spalvyte, ne kokia ruzava ar geltona.. Labai naturali. Is nuotraukos man ji atrode kazkokia pilka ir labai sviesi bet istiesu tokia grazi ruda spalvyte  bigsmile.gif  Manau ji tiktu daugeliui lietuvaiciu  mirksiukas.gif

imesk prasau nuorodele sios spalvytes, nerandu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Odrey @ 2009 10 19, 20:23)
Charisma, o pati esi silto ar salto tipo? Baisiai sunku apsisprest su tom spalvom. Ir idomu ant kiek atitinka tie aprasymai pagal tipus.


salto smile.gif

QUOTE(Tulpelyte @ 2009 10 19, 20:31)
Siaip light neutral bus gan geltona... Galiu nuosirdziai patarti kad Light Medium yra tokia i ruduma spalvyte


uoj neee, geltonos nenorriu unsure.gif jauciu reikes bandyti ta light medium, bigsmile.gif
Atsakyti
Light Medium http://www.everydaym...ght-medium.html
Atsakyti
Gal kas turis atsiliepimu apie lupu balzamus?
user posted image
Jiems irgi duoda 45 % nuolaida, paemus 12 vnt biggrin.gif Uzsisakysiu del kiekio, jei neatsiras dar kompanjoniu ax.gif
Atsakyti
Tai sakot kad presuota nelabai islaiko matiskuma? doh.gif Isvis pasimeciau rolleyes.gif Viska persiskaiciau, bet suparatu kad presuota gan matosi ant veido ir blizgesys odos greit islenda ax.gif
Atsakyti