Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

QUOTE(Smilgel @ 2009 10 13, 21:00)
Tai vistiek turbus pigiau gausis, kad ir mokesčius tektu sumoket...o kaip jums tie moksčiai buvo paskaičiuoti, nuo kokios sumos, ar tik nuo prekiu vertes ar ir nuo siuntimo išlaidu taip pat? Prieš pora metu siunčiausi iš Amerikos kelis siuntinukus, tai priskaičiavo nuo bendros sumos, kartu su siuntimo išlaidom  doh.gif  jeigu tik nuo prekiu vertes skaičiuotu, tai tada aišku apsimoka, o jeigu kartu su siuntimu, nežinau  schmoll.gif


skaičiuoja nuo bendros sumos, ir nuo prekių ir nuo siuntimo išlaidų verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo braskel: 13 spalio 2009 - 20:27
kaip tik siandien gavom siuntinuka is ten, tai jokio muito nebuvo, o sakemes 12 sepeteliu bigsmile.gif
Atsakyti
Su tais muitais tai kaip kada, jauciu nuo pamainos, kuri tikrina priklauso.. Nes kartais man nori priskaiciuot, kartais ne, bet visuomet apsidraudziu siuntejo paprasydama neideti saskaitos (juk pati atsispausdint is emeilo galiu) ir nerasyti prekiu vertes arba pazymeti kaip dovana. Tada mazesne tikimybe,kad prisikabins. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2009 10 14, 07:05)
Su tais muitais tai kaip kada, jauciu nuo pamainos, kuri tikrina priklauso.. Nes kartais man nori priskaiciuot, kartais ne, bet visuomet apsidraudziu siuntejo paprasydama neideti saskaitos (juk pati atsispausdint is emeilo galiu) ir nerasyti prekiu vertes arba pazymeti kaip dovana. Tada mazesne tikimybe,kad prisikabins. smile.gif


Bet tai kad ir neideda saskaitos, menkas gėris, nes kiek aš esu gavusi siuntinių iš skirtingų šalių, tai VISUR rašoma siuntinio vertė ant voko, ant pakuotės g.gif Muitininkams net nereikia knistis siuntiniuose, nes viskas akivaizdžiai surašyta ant pakuotės unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2009 10 14, 09:41)
nu va matai, kaip skirtingai  biggrin.gif o man tas pats su EM  mirksiukas.gif



eik tu? blink.gif beria nuo EM? blink.gif man taip buvo nuo b.e. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2009 10 14, 12:02)
eik tu? blink.gif beria nuo EM? blink.gif man taip buvo nuo b.e. unsure.gif

ilgainiui pradejo 4u.gif kemsa man poras doh.gif tai vienintele kremine, kuri man tinka ir nekemsa manes wub.gif o naudoju jau metai laiko drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 10 12, 21:32)
merginos, patarkite koki sepeteli presuotai pudrytei 4u.gif


Sustumiamas Flat topas man wub.gif PAtogu nešiotis kosmetinėje wub.gif
Atsakyti
o as ateinu cia su atsiliepimais apie presuota buttered tan.... na ka pudryte labai gerai maskuoja, taciau ir matosi ant veiduko, su spalvyte truputi nepataikiau su atspalviu per geltona ji man, nors tamsumo atzvilgiu pats tas, issilaiko neblogai 13val vaziuodama i paskaitas uzsitepiau db dar kakta neblizaga tik nuo nosies jau nuplaukus.... na ka oi laukiam laukiam kt uzsakymo, tada griebsiu kokia kt , gal ka pasiulytumete ne tokia geltona bet tamsumo panasaus? aciu 4u.gif
Atsakyti
Idejo EM puslapyje naujienu, 2 naujus sepetelius ir 2 naujus nemokamus rinkinukus viena skaistalu, o kita seseliu mirksiukas.gif tai jau uzsisakiau tuos naujus du sepetelius doh.gif kaip tik tokiu ir ieskojau Everyday Eye Smudge Brush
ir Dome Blending Eye Brush wub.gif beliko tik sulaukti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2009 10 14, 19:19)
Sustumiamas Flat topas man  wub.gif PAtogu nešiotis kosmetinėje  wub.gif

O as nerandu tokio blush2.gif verysad.gif Gal nuoroda galima butu? blush2.gif
Atsakyti
kurios naudojate concealer brush kaip jums? As savo demeles su eye kabukiu maskuoju gal demelems nelabai bet paakiams jis labai liuks, idomu ar patogu su spec sepeteliu?
Atsakyti
QUOTE(arina1978 @ 2009 10 18, 00:26)
O as nerandu tokio  blush2.gif  verysad.gif  Gal nuoroda galima butu?  blush2.gif

va jis bet dabar jo neturi ax.gif
http://www.everydaym...e-flat-top.html
mirksiukas.gif
Atsakyti