Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

QUOTE(charisma2121 @ 2009 10 12, 18:06)
panos, ka isbandet sviesesnes spalvos, bet panasaus atspalvio (ta prasme ne i geltonuma, pilkuma) uz beige neutral?

linen bandei? ji tokia i pilkuma sviesi rolleyes.gif

bandziau susidraugaut su mineraline doh.gif bet nieko neisejo biggrin.gif mielesne man kremine - nedulka, islaiko matiskuma, nekemsa poru rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2009 10 13, 09:39)
ziuriu cia daznai pasitaikantis dalykas, kas liecia presuota pudra unsure.gif nors pvz mano summer bronzer toje pacioje siuntoje atvaziavo idealia tvarkingas bigsmile.gif

As uzsakinejau 2 , tai summer suduzus, o medium beige sveika. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2009 10 12, 23:02)
as presuotai naudoju flat top (ar flop), man jis thumbup.gif

QUOTE(Puikiausioji @ 2009 10 12, 23:05)
aš taip pat

Aciu merginos, db labai lauksiu kada kt uzsakymas, o sakykite jis biriai irgi tinkamas? ar tik presuotai? Aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, na pasibandziau as savo naujus EM sepetelius. Pasiemiau 4 :Everyday Eye Shadow Brush, Eye Kabuki Brush, Long Handled Kabuki, Eye Blending Brush thumbup.gif na pries tai neturejau kitu firmu tai negaliu palyginti, bet dziaugiuosi, kad pradejau naudotis sepeteliais blush2.gif visai kitas reikalas, na cia supermamai reikia dekoti uz toki gera forumu tinklapi, kur galima apie viska pasiskaityti biggrin.gif jau seniau isigijau Flat topa ir skaistalu sepetelius is EM tai drasiai sakiaus ir siuos nes anie tai nerealus ax.gif
Norejau paklausti, kas turit EM seselius ar jums jie gerai laikosi, nes man tai kaip pasidazau atrodo jie ryskesni, o po keliu valandu isblunka (gal del to, kad nenaudoju jokio pagrindo unsure.gif )


Atsakyti
as irgi nenaudoju pagrindo. Laikosi nelabai gerai smile.gif
Atsakyti
Aš noriu paklausti merginu, kurios kolektyviai siuntesi daug prekiu su 45 proc. nuolaida, ar nereikejo susimoketi muito ir PVM ? Ar pavyko praslysti, ar prašet EM, kad užrašytu, kad tai yra dovana? g.gif

Negi niekas nenoretu prisijungti prie užsakymo (ne iš Vilniaus ar Kauno) ir gauti iki 45 proc. nuolaida verysad.gif man 12 pakuočiu tikrai perdaug schmoll.gif
Atsakyti
mokescius reikejo susimoketi paskutiniam siuntimui nors pries tai siuntimas uz didesne suma "praslydo" parasius EM prasant uzrasyti "dovana" jie atrase, kad pas juos visos etiketes ant siuntiniu spausdinamos automatizuotai ir kad jie ir noredami ju pakeisti negali
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Odora: 13 spalio 2009 - 17:52
QUOTE(Odora @ 2009 10 13, 18:51)
mokescius reikejo susimoketi paskutiniam siuntimui nors pries tai siuntimas uz didesne suma "praslydo" parasius EM prasant uzrasyti "dovana" jie atrase, kad pas juos visos etiketes ant siuntiniu spausdinamos automatizuotai ir kad jie ir noredami ju pakeisti negali

o idomu jie raso ta suma jau su nuolaida galutine ar visa procesa? nes siaip uzknisa kad muitine tu nuoaidu neziuri priskaiciuoja mokescius nuo sumos be nuolaidos, na bent jau kai is braskiu siuntiesi, cia gal kt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2009 10 13, 10:19)
linen bandei? ji tokia i pilkuma sviesi  rolleyes.gif

bandziau susidraugaut su mineraline  doh.gif bet nieko neisejo  biggrin.gif mielesne man kremine - nedulka, islaiko matiskuma, nekemsa poru  rolleyes.gif


Neeee, kaip tik i pilkuma nenoriu, linen man nepatinka schmoll.gif
o pas mane stovi ir estee lauder, ir shiseido irnesakyk.gif kaip tik nebepatinka kremines po to, kai isbandziau mineraline wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 10 13, 17:51)
mokescius reikejo susimoketi paskutiniam siuntimui nors pries tai siuntimas uz didesne suma "praslydo" parasius EM prasant uzrasyti "dovana" jie atrase, kad pas juos visos etiketes ant siuntiniu spausdinamos automatizuotai ir kad jie ir noredami ju pakeisti negali


aišku verysad.gif Na, su PVM tai aišku, o kiek to muito mokesčio priskaičiuoja ? Kažkaip atrodo nedaug ten tu procentu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 10 13, 14:36)
Aciu merginos, db labai lauksiu kada kt uzsakymas, o sakykite jis biriai irgi tinkamas? ar tik presuotai? Aciu 4u.gif


naudoju ir presuotai, ir biriai thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(Smilgel @ 2009 10 13, 19:56)
aišku  verysad.gif  Na, su PVM tai aišku, o kiek to muito mokesčio priskaičiuoja ? Kažkaip atrodo nedaug ten tu procentu  g.gif



Tai vistiek turbus pigiau gausis, kad ir mokesčius tektu sumoket...o kaip jums tie moksčiai buvo paskaičiuoti, nuo kokios sumos, ar tik nuo prekiu vertes ar ir nuo siuntimo išlaidu taip pat? Prieš pora metu siunčiausi iš Amerikos kelis siuntinukus, tai priskaičiavo nuo bendros sumos, kartu su siuntimo išlaidom doh.gif jeigu tik nuo prekiu vertes skaičiuotu, tai tada aišku apsimoka, o jeigu kartu su siuntimu, nežinau schmoll.gif
Atsakyti