Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

QUOTE(dianna @ 2009 10 10, 13:56)
as jau vakar atsiemiau paste savo uzsakyma-uzsakinejau meginukus.pasirinkus buvau pati pigiausia siuntimo buda. gavau per savaite,net nesitikejau kad taip greitai-uzssakiau rugsejo 29 velai vakare,o ant vokelio stampas kad lietuvoj buvo jau spalio 6d.  thumbup.gif

nu ir as gavau siandien savo siuntinuka, bet teko kulniuot i pasta ir susimoketi 34lt. cry.gif daugiau niekad nesisakysiu daug daiktu, geriau jau po kelis doh.gif na kai isbandysiu savo prekytes pasigirsiu tongue.gif o prekytes uzsisakiau ana treciadieni tai atejo per 10d. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gudre755: 10 spalio 2009 - 14:12
Na mergaites, pasipasakokit apie savo prekytes, kuo kuri patenkinta ar atvirksciai.
As siunciausi triju spalvu skaistalus ir lupu dazus. Tai kol kas isbandziau tik Pink ribon, tai labai labai dziaugiuosi, tokia "skani" spalvyte, biski bijojau, kad labai jau ryskiai ruzavi ateis, bet anaiptol, nu viskas labai labai ten su jais. Ir tas zerutis toks nezymus.
O labiausiai tai dziaugiuosi lupdaziu. Siandien pirma karta pasitepiau, tai kol kas nusiteikus po poros dienu laukti to "smelio" ant lupu, kaip mergaites anksciau rase. Bet dabar kol kas labai geras pojutis ant lupu ir spalva labai gera. Emiau English muffin, tokia balintos kavos spalva, matinis.
Tai va, as kol kas tik su gerom emocijom sitai kosmetikai. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Odrey: 12 spalio 2009 - 09:34
panos, ka isbandet sviesesnes spalvos, bet panasaus atspalvio (ta prasme ne i geltonuma, pilkuma) uz beige neutral?
Atsakyti
merginos, patarkite koki sepeteli presuotai pudrytei 4u.gif
Atsakyti
sudužo mano presuota pudra verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 19 spalio 2009 - 20:30
as presuotai naudoju flat top (ar flop), man jis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2009 10 12, 23:02)
as presuotai naudoju flat top (ar flop), man jis thumbup.gif

aš taip pat, net du nusipirkau, kad neduok Dieve pamesčiau, ar ką nors pridirbčiau, tai kad atsarginis šalia būtų bigsmile.gif , nes į jokius kitus šepetėlius net žiūrėt nenoriu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 10 11, 19:03)
Inguted pradavineja sepeteliu wink.gif



sveiki 4u.gif kaip man ta Inguted rasti? domina sepeteliai..per ja pigiau gal imanoma nusipirkti?.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rizynavaja @ 2009 10 13, 02:31)
sveiki  4u.gif  kaip man ta Inguted rasti? domina sepeteliai..per ja pigiau gal imanoma nusipirkti?.. ax.gif


cia rasi: http://inguted.blogspot.com/ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2009 10 12, 23:05)
aš taip pat, net du nusipirkau, kad neduok Dieve pamesčiau, ar ką nors pridirbčiau, tai kad atsarginis šalia būtų bigsmile.gif , nes į jokius kitus šepetėlius net žiūrėt nenoriu schmoll.gif



pas mane irgi mac sepeteliai veidui ilsisi nail.gif nors akims man mac sepeteliai nepamainomi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 10 12, 21:32)
merginos, patarkite koki sepeteli presuotai pudrytei 4u.gif

As Long Handled Kabuki naudoju.
QUOTE(Puikiausioji @ 2009 10 12, 21:52)
sudužo mano presuota pudra  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif 

pas mane taip pat atkeliavo suduzusi presuota, tai sumaisau su miltukais smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 19 spalio 2009 - 20:31
QUOTE(Puikiausioji @ 2009 10 12, 21:52)
sudužo mano presuota pudra  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif 



QUOTE(Wika 111 @ 2009 10 13, 09:17)
pas mane taip pat atkeliavo suduzusi presuota, tai sumaisau su miltukais  smile.gif



ziuriu cia daznai pasitaikantis dalykas, kas liecia presuota pudra unsure.gif nors pvz mano summer bronzer toje pacioje siuntoje atvaziavo idealia tvarkingas bigsmile.gif
Atsakyti