Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

Merginos, o kaip jums Mint Color Corrector? Ar uzmaskuoja spuogus? Ir, jei jau sitas maskuoklis maskuoja spuogus ir raudonas demes, tai kada tada naudojami kiti maskuokliai (gal ir kvailai paklausiau, bet nelabai zinau kuom jie skiriasi blush2.gif )
Atsakyti
kur jų puslapy surast mineralinę?ar base čia ir yra ta pudra?nes make-up skilty nėra foundation ax.gif
Atsakyti
Base tas pats kas foundation. Beje, yra ir presuotų. Aš labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
rinkinys 'try me free' tai $5 ar nemokamai vis delto? biggrin.gif
ir ar skiriasi kiekis pakuotes imant mėginį, nuo vieno mėginio tam rinkiny?
Atsakyti
QUOTE(miss.elle @ 2009 10 08, 00:17)
rinkinys 'try me free' tai $5 ar nemokamai vis delto? biggrin.gif
ir ar skiriasi kiekis pakuotes imant mėginį, nuo vieno mėginio tam rinkiny?

Vienas rinkinys nemokamas, kiti jau mokami 4u.gif o pakuotes kiekis toks pat mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal esate kuri bandžiusi iš presuotų Golden fair? ax.gif 4u.gif
Būtų įdomu sužinoti ar lenda tas geltonas atspalvis g.gif ?
Atsakyti
Kaip tik snd ir pasiemiau presuota Golden fair smile.gif thumbup.gif man ji super, kolkas joks geltonumas nelenda.. kai geriau isbandysiu galesiu parasyti nes dabar tik vietom patepliojau 4u.gif Bet si spalva puikiai atitinka light neutral biria pudryte mirksiukas.gif
Atsakyti
o gal kas bandė Olive Light pressed (arba nepresuotą)? kaip spalvyte?

prie akių šešėlių rinkinukų parašyta,k ad jie daugkartinio naudojimo - gal galite paaiškinti, kaip tas daugkartinis naudojimas pasireiskia?? - sunaudojus galima naujas spalvytes įsidėti, ar kaip?

Atsakyti
QUOTE(mongolija @ 2009 10 10, 00:22)
o gal kas bandė Olive Light pressed (arba nepresuotą)? kaip spalvyte?

prie akių šešėlių rinkinukų parašyta,k ad jie daugkartinio naudojimo - gal galite paaiškinti, kaip tas daugkartinis naudojimas pasireiskia?? - sunaudojus galima naujas spalvytes įsidėti, ar kaip?


Kaip tik vakar ją atsiėmiau ir išbandžiau...aš pagaliau radau savo spalva thumbup.gif
Niekad negalvojau, kad reikia pudrytės iš Olive kategorijos doh.gif kažkaip neikėtai visai užsakiau mėginukų...man tai Olive Light gana švisi ir geltonumo jokio nematau..
Papildyta:
O 45 proc. nuolaidos jau nebėra ?? cray.gif
Papildyta:
Aj, yra yra, ačiū dievui karsta.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 19 spalio 2009 - 20:28
QUOTE(mongolija @ 2009 10 10, 02:22)
o gal kas bandė Olive Light pressed (arba nepresuotą)? kaip spalvyte?

prie akių šešėlių rinkinukų parašyta,k ad jie daugkartinio naudojimo - gal galite paaiškinti, kaip tas daugkartinis naudojimas pasireiskia?? - sunaudojus galima naujas spalvytes įsidėti, ar kaip?

As turiu seselius tame indelyje, nu manau, kai baigsis spalva galima vel isipilti, gi tie seseliai birus, o ta skilute tai nemaza, ne taip kaip pudruose 4u.gif man patinka ta dezute wub.gif (o gal net dangtelis atsidaro net nebandziau dar, bijau, kad isbirs seseliai, nes jie tokie silikoniniai g.gif, kai baigsis reiks bandyt arba pilt per skilute biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(mongolija @ 2009 10 10, 01:22)
o gal kas bandė Olive Light pressed (arba nepresuotą)? kaip spalvyte?

prie akių šešėlių rinkinukų parašyta,k ad jie daugkartinio naudojimo - gal galite paaiškinti, kaip tas daugkartinis naudojimas pasireiskia?? - sunaudojus galima naujas spalvytes įsidėti, ar kaip?

pas mane olive light pressed yra, na tokia vidutiniškai šviesi, man reiktų šviesesnės žiemai. (nesu labai baltaodė)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puikiausioji: 10 spalio 2009 - 11:47
as jau vakar atsiemiau paste savo uzsakyma-uzsakinejau meginukus.pasirinkus buvau pati pigiausia siuntimo buda. gavau per savaite,net nesitikejau kad taip greitai-uzssakiau rugsejo 29 velai vakare,o ant vokelio stampas kad lietuvoj buvo jau spalio 6d. thumbup.gif
Atsakyti