Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

Gal kas Sunkissed Fair bandet? Aprasyme raso kad labai sviesiai odai, bet paveikliuke neatrodo tokia sviesi...
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 09 29, 14:55)
Gal kas Sunkissed Fair bandet? Aprasyme raso kad labai sviesiai odai, bet paveikliuke neatrodo tokia sviesi...

mano oda priskiriama golden linijai, ziema buna gana sviesi tai sunkised fair man buna pats tas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(emiliuxas @ 2009 09 29, 16:49)
mano oda priskiriama golden linijai, ziema buna gana sviesi  tai sunkised fair man buna pats tas tongue.gif

O gal ja dabar turite? Ir gal kas Fairly Light turejo biria? Labai ruzava? Vienoj foto ziuriu vienokia spalva atrodo, kitoj vel kitokia doh.gif
Atsakyti
As turiu, galesiu ryt parodyti smile.gif ir jei patiks parduoti, nes atitaikiau pagaliau savo:)
Atsakyti
QUOTE(*MŽ @ 2009 09 29, 20:11)
As turiu, galesiu ryt parodyti smile.gif ir jei patiks parduoti, nes atitaikiau pagaliau savo:)

O kuria spalva turite? bigsmile.gif Tai idekite ryt jei galesit nuotraukikes su spalva blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif gal kuri galit padeti blush2.gif noreciau isbandyti tuos isgirtus meteoritus na, kad to skaistumo veidui suteiktu, bet gal yra ir is EM kokia priemone, kuri atitikt juos a? Labai butu idomu pabandyti gal kas zinot mirksiukas.gif
Na dar parasysiu apie savo seselius is collection-sand castle spalvytes, galvojau, kad bus ryskesni, verysad.gif bet nieko ir tie patiko biggrin.gif jie tokie suptilus, atrodo neblizgus, bet turi toki naturalu blizguti, kai ant ju sviesyte krinta. Manau reikia man isigyti seseliu pagrinda, nes ipusejus dienai truputi man jie subega i linijas, bet ne daug rolleyes.gif Dar isbandziau eye liner Sweet Woodruff tai nieko, pirma kart turiu toki dalyka, tai neturiu su kuo palyginti, galvojau, kad nemokesiu, bet tikrai labai lengva, kai gera sepeteli turi karsta.gif o vat seseliams dengti neturiu geru sepeteliu, tai labai jau noriu is EM uzsisakyti nes turiu ju skaistalu ir ta Flat Topa tai labai patinka.
nu lauksiu ziniu del tu priemoniu skaistumui suteikti aciuks.gif
Atsakyti
Manau, kad Natural blush kazkas panasaus.
Atsakyti
QUOTE(*MŽ @ 2009 09 30, 10:19)
Manau, kad Natural blush kazkas panasaus.

Sveiki, perziurejau EM puslapyje, bet nerandu tokiu, gal jau nebera doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gudre755 @ 2009 09 30, 09:09)
Sveikutes  4u.gif gal kuri galit padeti blush2.gif noreciau isbandyti tuos isgirtus meteoritus na, kad to skaistumo veidui suteiktu, bet gal yra ir is EM kokia priemone, kuri atitikt juos a? Labai butu idomu pabandyti gal kas zinot mirksiukas.gif
Na dar parasysiu apie savo seselius is collection-sand castle spalvytes, galvojau, kad bus ryskesni, verysad.gif  bet nieko ir tie patiko  biggrin.gif jie tokie suptilus, atrodo neblizgus, bet turi toki naturalu blizguti, kai ant ju sviesyte krinta. Manau reikia man isigyti seseliu pagrinda, nes ipusejus dienai truputi man jie subega i linijas, bet ne daug  rolleyes.gif Dar isbandziau eye liner Sweet Woodruff tai nieko, pirma kart turiu toki dalyka, tai neturiu su kuo palyginti, galvojau, kad nemokesiu, bet tikrai labai lengva, kai gera sepeteli turi  karsta.gif o vat seseliams dengti neturiu geru sepeteliu, tai labai jau noriu is EM uzsisakyti nes turiu ju skaistalu ir ta Flat Topa tai labai patinka.
nu lauksiu ziniu del tu priemoniu skaistumui suteikti  aciuks.gif


skaistumui išgauti man labiausiai patinka Light Pink http://www.everydaym...light-pink.html turi blizgesio, bet ant veido užtepus to blizgesio kaip ir nėra, veidas iš toliau atrodo lyg ir matinis, tik sveikai švytintis, nu man labai panašus efektas kaip Mythic meteoritų smile.gif dabar net pabandymui ant rankos užsitepiau šiek tiek mythic ir light pink, tai sunku atskirti kur kas, tik gal light pink turi šiek tiek mažiau blizgučių, o pačių blizgučių dydis man atrodo vienodas
Atsakyti
sveiikutės 4u.gif

pradėjau domėtis natūralia kosmetika ir sudomimno EM smile.gif tačiau niekada dar nesu naudojus mineralinės ir nežinau net kaip rinktis. gal galit pagelbėt? tiesiog noriu pakeisti įprastinę skystą pudrą. maskuoti nelabai yra ką, išskyrus raustančią odą. ką patartumėt rinktis..? gal galit man tundrai paaiškinti kuo skiriasi "base" ,"conceal" ir "pressed" ? .. ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(disiel @ 2009 09 30, 14:03)
sveiikutės  4u.gif

pradėjau domėtis natūralia kosmetika ir sudomimno EM  smile.gif   tačiau niekada dar nesu naudojus mineralinės ir nežinau net kaip rinktis. gal galit pagelbėt? tiesiog noriu pakeisti įprastinę skystą pudrą. maskuoti nelabai yra ką, išskyrus raustančią odą. ką patartumėt rinktis..? gal galit man tundrai paaiškinti kuo skiriasi "base" ,"conceal" ir "pressed" ? ..  ax.gif  4u.gif

na base- tai pati mineraline pudryte, conceal- maskuokliai, o pressed- tai presuota mineraline pudryte 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gudre755: 30 rugsėjo 2009 - 12:14
QUOTE(gudre755 @ 2009 09 30, 13:12)
na base- tai pati mineraline pudryte, conceal- maskuokliai, o pressed- tai presuota mineraline pudryte  4u.gif


dėkoju ax.gif o kas geriau dengiasi base ar presuota? kaip suprantu, presuota drėgna, o base - biri..? doh.gif ar abi birios doh.gif
Atsakyti