Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

Sveikos mergaites 4u.gif kai gavau pudrytes,iki siol nepasidalinau savo ispudziais blush2.gif
tai va, mano oda dabar neidegusi,bet ji nera sviesi, gal vidutine,bet atspalviai tinka i gelsvuma,pilkuma. labai abejojau del atspalviu,nes jadzka rase kad olive labai tamsus,bet kaip nekeista jis man labiausiai tiko. uzsakinejau skirtingus,bet didelius dydzius,nes % suviliojo blush2.gif bet nekiek nesigailiu, nes tikrai superinis dalykas,net aplinkiniai pastebejo,kad atrodau pailsejusi,kad oda pagrazejo lotuliukas.gif
turiu : Olive-light (matte)-mano manimu ji nera tamsi,turi persikini atspalvi;
Olive-neutral (matte)-man si spalva ideali! neutrali,nera perdaug gelsva;
Golden-light ( intensive)- sviesi,bet i gelsvuma,ziemai bus gerai,maisant su kokia tamsesne pudryte;
Golden -medium tan (matte)-tikejausi kad bus tamsesne,nes norejau naudoti vietoj bronzanto,man ji tiks vasarai visam veidui.tai reikes bandyti tamsesne uzsakyti.
Is anksciau pirktu turiu buff-fairy light neutral-tai si labai sviesiai odai su pilku atspalviu.
Bet kaip sakiau biri pudra to ir skiriasi nuo kompaktines,kad visada gali rasti iseiti,ir birias sumaisyti, rasti sau tinkama atspalvi.
Maskuoklis Multi-tasking man paakiams truput per sviesus,bet is esmes neblogas.
Susirgau EM liga,dabar noriu isbandyti skaistaliukus,pravedimus... ax.gif
Atsakyti
Merginos, o kiek praeitam užsakyme pats atsiuntimas kainavo??? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(neris @ 2009 09 14, 18:54)
Siuntemes 36 prekes ir siuntimas kainavo 26$ 4u.gif

Atsakyti
Mergaites pagelbekit ax.gif
Nezinau kuri bronzanta rinktis:
ar everyday bronzer
ar soft bronzer
ar presuota bronzanta g.gif

Kas turit parasykit atsiliepimus, kaip spalvyte? ar ten sudetyje yra shimmer'io?
ar soft bronzer toks sviesus kad nesimato jo?

Dekui 4u.gif
Atsakyti
Nu va, atejo mano presuota pudryte, Light spalvyte ir per tamsi ji man verysad.gif kuri tada butu sviesesne? gal kuri turi sviesesne ir noretu keisti i Light? blush2.gif
Atsakyti
Tamsi sakai? as ja irgi noriu imti nors biria naudoju light neutral..
o kokia Jus biria naudojat? blink.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2009 09 26, 11:05)
Nu va, atejo mano presuota pudryte, Light spalvyte ir per tamsi ji man verysad.gif kuri tada butu sviesesne? gal kuri turi sviesesne ir noretu keisti i Light? blush2.gif

Tai iš presuotų man atrodo Golden Fair šviesiausia:
My Webpage
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2009 09 26, 11:05)
Nu va, atejo mano presuota pudryte, Light spalvyte ir per tamsi ji man verysad.gif kuri tada butu sviesesne? gal kuri turi sviesesne ir noretu keisti i Light? blush2.gif

Turiu nenaudojama fairly light beige,jinai sviesesne nei light,tik ne tokia geltona.
Atsakyti
QUOTE(MaZeIRMazius @ 2009 09 26, 12:08)
Tamsi sakai? as ja irgi noriu imti nors biria naudoju light neutral..
o kokia Jus biria naudojat?  blink.gif  g.gif


tai vat - biria light neutral, o vat presuota light per tamsi...

QUOTE(misttika @ 2009 09 26, 13:20)
Tai iš presuotų man  atrodo Golden Fair šviesiausia:
My Webpage


na, man pacios sviesiausios irgi nereikia ax.gif tik sviesesnes uz Light...
Atsakyti
QUOTE(dianna @ 2009 09 25, 11:36)
Sveikos mergaites 4u.gif kai gavau pudrytes,iki siol nepasidalinau savo ispudziais blush2.gif
tai va, mano oda dabar neidegusi,bet ji nera sviesi, gal vidutine,bet atspalviai tinka i gelsvuma,pilkuma. labai abejojau del atspalviu,nes jadzka rase kad olive labai tamsus,bet kaip nekeista jis man labiausiai tiko. uzsakinejau skirtingus,bet didelius dydzius,nes % suviliojo blush2.gif bet nekiek nesigailiu, nes tikrai superinis dalykas,net aplinkiniai pastebejo,kad atrodau pailsejusi,kad oda pagrazejo lotuliukas.gif
turiu : Olive-light (matte)-mano manimu ji nera tamsi,turi persikini atspalvi;
          Olive-neutral (matte)-man si spalva ideali! neutrali,nera perdaug gelsva;
          Golden-light ( intensive)- sviesi,bet i gelsvuma,ziemai bus gerai,maisant su kokia tamsesne pudryte;
          Golden -medium tan (matte)-tikejausi kad bus tamsesne,nes norejau naudoti vietoj bronzanto,man ji tiks vasarai visam veidui.tai reikes bandyti tamsesne uzsakyti.
         Is anksciau pirktu turiu buff-fairy light neutral-tai si labai sviesiai odai su pilku atspalviu.
Bet kaip sakiau biri pudra to ir skiriasi nuo kompaktines,kad visada gali rasti iseiti,ir birias sumaisyti, rasti sau tinkama atspalvi.
         Maskuoklis Multi-tasking man paakiams truput per sviesus,bet is esmes neblogas.
Susirgau EM liga,dabar noriu isbandyti skaistaliukus,pravedimus... ax.gif


Sveikutė mirksiukas.gif Norėjau pasiteirauti, kuri spalvytė šviesesnė skaitosi, ar Olive- light (matte) ar Olive-neutral (matte)? 4u.gif Nes mano oda ir vidutinio šviesumo, tinka atspalviai į geltonumą ax.gif Tik bijau, kad per tamsi gali būti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brilliant: 27 rugsėjo 2009 - 08:58
QUOTE(Brilliant @ 2009 09 27, 08:55)
Sveikutė mirksiukas.gif  Norėjau pasiteirauti, kuri spalvytė šviesesnė skaitosi, ar Olive- light (matte) ar Olive-neutral (matte)? 4u.gif  Nes mano oda ir vidutinio šviesumo, tinka atspalviai į geltonumą ax.gif Tik bijau, kad per tamsi gali būti blush2.gif

g.gif sunku pasakyti,kai paklausiai,nusprendziau palyginti: uztepiau kaip "indenene" dvi riebios juostos salia. tai ka galiu pasakyti-neutral tiesiog prisitaike prie odos atspalvio ir jos nesimato,o light- taip ir liko sviesesne juostele. siaip ju spalvytes kaip ir vienodo intensyvumo,tik olive-neutral daugiau i gelsvuma,pilkuma,o olive- light turi rausvuma,kas man nelabai patinka. blush2.gif
jeigu netureciau neutral,butu gerai ir light mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiukas, Dianna 4u.gif Kaip supratau, tau labiau patinka Olive neutral spalvytė. Jaučiu ir man šitą reiks prigriebti, nes odos atspalvis labiau į gelsvumą pas mane nei į rausvumą ax.gif Nuu jeigu prisitaiko prie odos spalvos, kaip sakai, tai gal ir per šviesi nebus drinks_cheers.gif
Atsakyti