Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

QUOTE(Wika 111 @ 2009 09 24, 14:32)
Na mano oda linkusi i sausa, tai man presuota pudra sausina veida.  verysad.gif
Asmeniskai man, geriau miltukai  4u.gif Bet cia aisku, kiekvienam skirtingai.

Nebandei su drėgnu šepetuku tept?
Aš irgi norėčiau užsisakyt didelę pakuotę, bet vis dvejoju tarp presuotos ir birios. Tikriausiai nepabandžiusi taip ir nežinosiu, kuri geriau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey: 24 rugsėjo 2009 - 13:37
QUOTE(Honey @ 2009 09 24, 14:35)
Nebandei su drėgnu šepetuku tept?
Aš irgi norėčiau užsisakyt didelę pakuotę, bet vis dvejoju tarp presuotos ir birios. Tikriausiai nepabandžiusi taip ir nežinosiu, kuri geriau smile.gif

Reikia imt abi tokiu atveju biggrin.gif Dregnu as tepu ir miltukus ir biria,man daug maloniau dengiasi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Via @@@: 24 rugsėjo 2009 - 13:44
QUOTE(gudre755 @ 2009 09 24, 09:55)
Snugle skaistaliukus, po to Sweet Woodruff Eye liner, Wood Sorrel seseliukus(nes internete maciau vaizdine medziaga, kaip su siom spalvom pasidaze akytes, tai dabar mokinsiuos rolleyes.gif ), na dar paciupau Abbott's Perk Me Up Concealer, ir du rinkinukus pudryciu Try Me - Base - OLIVE ir Try Me - Base - TAN na va liktais viska surasiau
happy.gif ai dar gavau su antru siuntinuku dovanele blotting paper, bet tokiu nesu turejus gal kas apsvies kaip su jais elgtis  blush2.gif cia suprantu riebaliukui sugerti ane  cool.gif

gal galima nuorodele, kaip akis dazytis ?

Mergaites, kai tepate seseliukus ar naudojate pagrinda ? jei naudojate, tai koki ? O jei nenaudojate, ar laikosi seseliai ? Labai idomu, nes noreciau kokiu seseliuku, tik nzn kaip juos ten tepti.... ax.gif
tiesa, pasiziurejau, kad naudoju "buttered tan". Kai kas nors darys uzsakymeli, prisijungciau su didele pakuote. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vitalijas: 24 rugsėjo 2009 - 13:51
QUOTE(vitalijas @ 2009 09 24, 14:48)
gal galima nuorodele, kaip akis dazytis ?

Mergaites,  kai tepate seseliukus ar naudojate pagrinda ? jei naudojate, tai koki ? O jei nenaudojate, ar laikosi seseliai ? Labai idomu, nes noreciau kokiu seseliuku, tik nzn kaip juos ten tepti.... ax.gif
tiesa, pasiziurejau, kad naudoju "buttered tan". Kai kas nors darys uzsakymeli, prisijungciau su didele pakuote. 4u.gif

biria ar presuota naudojate? kaip ji jums? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2009 09 24, 14:35)
Nebandei su drėgnu šepetuku tept?
Aš irgi norėčiau užsisakyt didelę pakuotę, bet vis dvejoju tarp presuotos ir birios. Tikriausiai nepabandžiusi taip ir nežinosiu, kuri geriau smile.gif

Ne, nebandziau. g.gif
O cia kaip? bigsmile.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2009 09 24, 11:50)
Ne visiems vienodai, man asmeniskai tikrai net nesimato jos ant veido g.gif  bet as dedu nedaug ir kai veidas pas mane labai sausas tai blizgesiuko jokio neislenda biggrin.gif

O kaip presuota tepasi ant ką tik nuprausto veido, bet be kremo? Gražiai dengia? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2009 09 24, 19:14)
O kaip presuota tepasi ant ką tik nuprausto veido, bet be kremo? Gražiai dengia? 4u.gif

Tai kad niekada nebandziau tepti be kremo... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2009 09 24, 18:33)
Tai kad niekada nebandziau tepti be kremo... blush2.gif

Aišku 4u.gif Gal kuri kita mergina bus bandžiusi, ar nėra taip, kad be kremo negražiai dengiasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2009 09 24, 19:57)
Aišku 4u.gif Gal kuri kita mergina bus bandžiusi, ar nėra taip, kad be kremo negražiai dengiasi g.gif

Gal neturetu... g.gif Man atvirksciai, tik pasitepus kremu ir tepant pudra negraziai gaunasi, turiu palaukti kol kremas susigers
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2009 09 24, 19:02)
Gal neturetu... g.gif Man atvirksciai, tik pasitepus kremu ir tepant pudra negraziai gaunasi, turiu palaukti kol kremas susigers

Tikiuosi, nes tepti kremą vien dėl pudros nenoriu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 09 24, 15:02)
biria ar presuota naudojate? kaip ji jums? 4u.gif


naudoju biria,semi-matte, sulygina veiduko spalva jinai.

Tik prisimenu viena diena labai skubejau ir prakaitavau, tai nuo "usiuku zonos" visa mineraline pudra buvo nubegusi. blush2.gif
Atsakyti
[quote=vitalijas,2009 09 24, 15:48]
gal galima nuorodele, kaip akis dazytis ?

http://www.everydaym...serid=100278228
va cia man graziai pasidazo panele wub.gif pati nemoku as taip bet mokinsiuos mirksiukas.gif o as tai nenaudoju jokio pagrindo, bet ir zadu isigyti, tai ir man idomu, koks geresnis g.gif 4u.gif
Atsakyti