Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

Sveikutes, valio clap.gif ir as gavau savo siuntinukus is EM assa.gif Dariau 2 uzsakymus, viena savaite viena, kita antra (norejau tu nemokamu rinkinuku blush2.gif ). Tai va dabar jau kaip maisysiuos ir ieskosiu sau tinkamos spalvytes. Man siuntinukas atejo tas pirmas uz 2sav.,o antras uz 1.5sav. sokiai.gif
Uzsisakiau is Collections Sand Castle seseliu rinkinuka tai jau spalvu grazumas wub.gif , Snugle skaistaliukus, po to Sweet Woodruff Eye liner, Wood Sorrel seseliukus(nes internete maciau vaizdine medziaga, kaip su siom spalvom pasidaze akytes, tai dabar mokinsiuos rolleyes.gif ), na dar paciupau Abbott's Perk Me Up Concealer, ir du rinkinukus pudryciu Try Me - Base - OLIVE ir Try Me - Base - TAN na va liktais viska surasiau
happy.gif ai dar gavau su antru siuntinuku dovanele blotting paper, bet tokiu nesu turejus gal kas apsvies kaip su jais elgtis blush2.gif cia suprantu riebaliukui sugerti ane cool.gif



Atsakyti
QUOTE(*bella* @ 2009 09 24, 09:44)
Buvau susidomejusi everydayminerals servetelemis,kurios sugeria riebalu pertekliu,kainavo apie 4$.Po psl.pertvarkymo ju nematau g.gif Ar cia tik as nematau ar iseme jas isprekybos?

Kol kas kiek zinau ju nera... bet as perku Drogo tokias serveteles,ir pigiau ir atlieka ta pati...
Atsakyti
QUOTE(*bella* @ 2009 09 24, 09:44)
Buvau susidomejusi everydayminerals servetelemis,kurios sugeria riebalu pertekliu,kainavo apie 4$.Po psl.pertvarkymo ju nematau g.gif Ar cia tik as nematau ar iseme jas isprekybos?



QUOTE(Via @@@ @ 2009 09 24, 10:39)
Kol kas kiek zinau ju nera... bet as perku Drogo tokias serveteles,ir pigiau ir atlieka ta pati...


Būtent. esminio skirtumo tarp EM ir drogo servetėlių tikrai nemačiau ax.gif Kaina irgi geresnė išeina Drogo... tai nelabai verta ir siųstis ax.gif

Aš vėl grįžtu prie miltukinės pudros sumaišytos... man natūraliau dengia ir ilgiau išlaiko matiškumą ax.gif ech... O taip norėjosi patogumo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jadzka: 24 rugsėjo 2009 - 09:52
QUOTE(jadzka @ 2009 09 24, 10:46)
Būtent. esminio skirtumo tarp EM ir drogo servetėlių tikrai nemačiau ax.gif Kaina irgi geresnė išeina Drogo... tai nelabai verta ir siųstis ax.gif

Aš vėl grįžtu prie miltukinės pudros sumaišytos... man natūraliau dengia ir ilgiau išlaiko matiškumą ax.gif ech... O taip norėjosi parogumo...

Nu zinok ir as pastebejau,kad milteline geriau ziurisi ant veido,nu per daug matosi ta presuota ant veido man ir nelaiko matiskumo, nors labai patogu verysad.gif .
Atsakyti
O EM seseliai shimmer ar pearl labiau blizgus? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Via @@@ @ 2009 09 24, 11:48)
Nu zinok ir as pastebejau,kad milteline geriau ziurisi ant veido,nu per daug matosi ta presuota ant veido man ir nelaiko matiskumo, nors labai patogu  verysad.gif .

Sakote neverta imti presuotos mineralines pudros? blink.gif
O kokios formules imate biria? intensive matte ar kitas? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(MaZeIRMazius @ 2009 09 24, 11:36)
Sakote neverta imti presuotos mineralines pudros? blink.gif

blink.gif na va o as kaip tik jau kaip ir uzsisakiau presuota doh.gif gal tada reik greit persiorentuoti ant birios blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Via @@@ @ 2009 09 24, 10:48)
Nu zinok ir as pastebejau,kad milteline geriau ziurisi ant veido,nu per daug matosi ta presuota ant veido man ir nelaiko matiskumo, nors labai patogu  verysad.gif .

O kokia spalva emete presuotos? 4u.gif
Ne visiems vienodai, man asmeniskai tikrai net nesimato jos ant veido g.gif bet as dedu nedaug ir kai veidas pas mane labai sausas tai blizgesiuko jokio neislenda biggrin.gif
Neimciau atgal biriu vien del patogumo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2009 09 24, 12:50)
O kokia spalva emete presuotos? 4u.gif
Ne visiems vienodai, man asmeniskai tikrai net nesimato jos ant veido g.gif  bet as dedu nedaug ir kai veidas pas mane labai sausas tai blizgesiuko jokio neislenda biggrin.gif
Neimciau atgal biriu vien del patogumo schmoll.gif

o kokia jus turite? as tai uzsisakiau buttered tan, nes viena mergina buvo foto idejusi tai patiko smile.gif mano oda misri, T zona megsta pablizgeti tai idomu kaip cia bus, gal visgi reikejo griebti biria blush2.gif o sakykite jus kaip supratau turite presuota, ar ji nors kiek maskuoja?
Atsakyti
[quote=MaZeIRMazius,2009 09 24, 11:36]Sakote neverta imti presuotos mineralines pudros? blink.gif
O kokios formules imate biria? intensive matte ar kitas? blush2.gif
Na jei oda ne tokia riebi,gal ir tiktu,nezinau...Bet mano t zona tikrai riebi,tai matiskumo visai nelaiko. Biriu turiu visokiu formuliu, intensiv man graziai pasidengia,bet velgi,blizgejimas labai greit islenda, nuplaukia tiesiog. Matte arba semimatt naudoju dazniausiai. O del verta neverta,nezinau, pati zadu dar isisgyti viena presuota, nes neatsitaikau spalvu, naudosiu kur kelionese,darbe pakoregavimui makiazo,bet kai turiu laiko terliotis,tai naudoju miltukus.
Papildyta:
[quote=savita1,2009 09 24, 12:50]O kokia spalva emete presuotos? 4u.gif
Ne visiems vienodai, man asmeniskai tikrai net nesimato jos ant veido g.gif  bet as dedu nedaug ir kai veidas pas mane labai sausas tai blizgesiuko jokio neislenda biggrin.gif
Neimciau atgal biriu vien del patogumo schmoll.gif
[/quote]
Turejau medium beige neutral, fairly light beige, dar turiu presuota bronzanta.Ciupinejus esu golden medium, olive medium, bet spalva nei viena idealiai netinka, dabar zadu imt berods jusu rodyta buttered tan,gal si tiks. Turbut sausesnei odai geriau tinka presuotos g.gif ,nes nuo riebios T zonos tiesiog nuplaukia man viskas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Via @@@: 24 rugsėjo 2009 - 12:37
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 09 24, 12:52)
o kokia jus turite? as tai uzsisakiau buttered tan, nes viena mergina buvo foto idejusi tai patiko smile.gif mano oda misri, T zona megsta pablizgeti tai idomu kaip cia bus, gal visgi reikejo griebti biria blush2.gif o sakykite jus kaip supratau turite presuota, ar ji nors kiek maskuoja?

Tai as ta pati kur foto buttered tan buvau idejusi blush2.gif man tikrai maskuoja, priklausomai nuo to, kiek jos ant veiduko desi g.gif kai as neturiu kazkokiu dideliu bedu su veidu, tai dedu vos vos kad spalva igauciau ir sulygintu veida ax.gif ir kas dar man patinka, kad ji yra riebesne tokia nei biri, nemoku issireiksti, bet tokia maloni ant veido. Pati pudra tokia lyg slapia truputi butu.... g.gif nesugalvoju tinkamo zodzio kaip apibudinti. Bet aisku, jeigu oda riebi, gali ir islysti blizgesiukas g.gif
Papildyta:
QUOTE(Via @@@ @ 2009 09 24, 13:33)
Turejau medium beige neutral, fairly light beige, dar turiu presuota bronzanta.Ciupinejus esu golden medium, olive medium, bet spalva nei viena idealiai netinka, dabar zadu imt berods jusu rodyta buttered tan,gal si tiks. Turbut sausesnei odai geriau tinka presuotos g.gif ,nes nuo riebios T zonos tiesiog nuplaukia man viskas.

As irgi taip manau, kad sausai geriau presuota drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na mano oda linkusi i sausa, tai man presuota pudra sausina veida. verysad.gif
Asmeniskai man, geriau miltukai 4u.gif Bet cia aisku, kiekvienam skirtingai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wika 111: 24 rugsėjo 2009 - 13:32