Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

Katik paziurejau, nelabai patinka man jis doh.gif Tik gal spalva lengviau susirasti. Bet neberandu tu foto kur manekenes isdazytos buvo. As ten daznai paziuredavau kokios spalvos man mazdaug tiktu ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 08 16, 21:13)
Katik paziurejau, nelabai patinka man jis  doh.gif  Tik gal spalva lengviau susirasti. Bet neberandu tu foto kur manekenes isdazytos buvo. As ten daznai paziuredavau kokios spalvos man mazdaug tiktu ir pan.

o prisijungti gali? unsure.gif
man pats puslapis atvirksciai labai patinka bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 08 16, 22:16)
o prisijungti gali?  unsure.gif 
man pats puslapis atvirksciai labai patinka  bigsmile.gif

Galiu, katik prisijungiau biggrin.gif Bet man nepatinka kad pvz dabar yra FALL 2009 kolekcija, bet prie foto neraso pudru pavadinimu ir pan. Man tai labai aktualu biggrin.gif biggrin.gif Kazkaip galiu paziuret kaip realiai atrodo ant veiduko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 08 16, 21:19)
Galiu, katik prisijungiau  biggrin.gif  Bet man nepatinka kad pvz dabar yra FALL 2009 kolekcija, bet prie foto neraso pudru pavadinimu ir pan. Man tai labai aktualu biggrin.gif biggrin.gif Kazkaip galiu paziuret kaip realiai atrodo ant veiduko  smile.gif

ir man isejo thumbup.gif kazkas buvo sustreikave ax.gif
Gal dar ides g.gif nes tikrai aktualu, buna tokiu graziu makiazu. Man patiko rudeninis dieninis, toks naturalus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 08 16, 21:25)
Aha, labai grazu, tai man ir idomu ka ten tepe, ka ten dejo biggrin.gif biggrin.gif

as manau kad ides, nes dar nebaigtas psl. kai kur raso coming soon biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 08 16, 22:29)
as manau kad ides, nes dar nebaigtas psl. kai kur raso coming soon  biggrin.gif

Tikiuos, bet siaip labai patinka kad spalvos sudetos labiau atitinkancios tikrasias spalvas, o ne taip kaip anajame puslapyyje kazkokie neaiskus piesinukai spalvu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 08 16, 21:30)
Tikiuos, bet siaip labai patinka kad spalvos sudetos labiau atitinkancios tikrasias spalvas, o ne taip kaip anajame puslapyyje kazkokie neaiskus piesinukai spalvu biggrin.gif

drinks_cheers.gif aiskiau viskas matosi ir tikroviskiau kai spalva dezutej parodyta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 08 16, 22:39)
drinks_cheers.gif  aiskiau viskas matosi ir tikroviskiau kai spalva dezutej parodyta  smile.gif

Jo, del to tai gerai. O kaip suprasti ta TRY ME - FREE, ten spalvos kazkaip iskart paruostos ar kaip? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 08 16, 22:40)
Jo, del to tai gerai. O kaip suprasti ta TRY ME - FREE, ten spalvos kazkaip iskart paruostos ar kaip?  g.gif


As kaip supratau, tai dabar bus galima tik jau sukomplektuotus rinkinukus siustis, nebeleis pacioms rinktis spalvu g.gif Jei klystu pataisykit
Atsakyti
QUOTE(j-urgit-a @ 2009 08 16, 22:50)
As kaip supratau, tai dabar bus galima tik jau sukomplektuotus rinkinukus siustis, nebeleis pacioms rinktis spalvu  g.gif  Jei klystu pataisykit

Aš irgi taip supratau smile.gif viskas jau sukomplektuota, tik gaila, kad negalima formulių bus pasirinkt, ir šešėlių pasirinkimas mažokas, tai bent gerai, kad nemokamai smile.gif
Atsakyti
Is dalies gerai. Bet tarp tu sikomplektuotu nemaciau tokios spalvos koia as naudoju biggrin.gif Nu gal nepastebejau biggrin.gif O man kai reikia formules tik tos pacios spalvos pamaisyt, tai nelabai gerai g.gif Geria,u kad pats pasirinktum, nes pvz spalva issirinkai, o del formules nezinai tai galima paimti tos spalvos meginukus ir tik formule ziureti kokia labiausiai priimtina ax.gif
Atsakyti
O as labai noriu maisymui dezutes vistik, neissitenku su savo dezutem, gal kas turi atliekama rolleyes.gif ? Kaip suprantu dabar jos uzsakyt neimanoma verysad.gif
Atsakyti