Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

QUOTE(Maserati @ 2009 09 21, 20:28)
labai super daiktas biggrin.gif  tiks sviesios -vidutinio sviesumo odos savininkems,subtili spalva,labai graziai ant veido atrodo. Siek tiek i rausvuma, bet ne perdaug,toks labiau persikinis atspalvis.

O cia naudoti kaip pudra ir dengti visa veida ar kaip skaistalus? blush2.gif Turi blizgesio kazkokio...?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo savita1: 21 rugsėjo 2009 - 19:38
sakykit o koks efektas bronzinanciu ant labai sviesios odos (vasara - buff ivory, o ziema reikia dar sviesesnes imaisyti) ? isvis ar yra tokiu sviesiaodems, ruda buti nenoriu, bet gal pagyvint savo baltuma nepakenktu...
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 09 21, 20:42)
sakykit o koks efektas bronzinanciu ant labai sviesios odos (vasara - buff ivory, o ziema reikia dar sviesesnes imaisyti) ? isvis ar yra tokiu sviesiaodems, ruda buti nenoriu, bet gal pagyvint savo baltuma nepakenktu...

Auksciau paminetas soft bronzer tiktu mirksiukas.gif Labai svelni ir grazi spalva, as jo imaisau net i per sviesias pudras, man patinka naturalus atspalvis.
Atsakyti
QUOTE(Via @@@ @ 2009 09 22, 08:24)
Auksciau paminetas soft bronzer tiktu  mirksiukas.gif  Labai svelni ir grazi spalva, as jo imaisau net i per sviesias pudras, man patinka naturalus atspalvis.

aciu 4u.gif
o gal galit apibudinti kas per daiktas tas bronzatas apskritai yra? Jis turbut labiau blizgus nei original glow pudros, rusvos spalvos kazkokios ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2009 09 21, 20:37)
O cia naudoti kaip pudra ir dengti visa veida ar kaip skaistalus? blush2.gif Turi blizgesio kazkokio...?


As juo tepdavau tik skruostukus smile.gif na,kaip skaistalus naudojau. Viso veido neteko bandyti. Turi jis kazkiek svytejimo,bet saikingai tikrai biggrin.gif
Atsakyti
sveikos mielosios, bukit geros ka nors apie lupu balzamus su spalva papasakokit? ar nesate pirkusios nei viena?
Atsakyti
as pirkau sprinkler slide, tai ten visas lupdazis ne balzamas, spalva tamsi, mazai drekina turbut nes pigmento daug ir man kazkodel tokiais grudeliais pasidare
siaip tikejaus tokio drekinancio maitinancio balzamo o ne lupdazio intensyvaus, na bet spalva man grazi as ji su kitu balzamu maisau ir tepu ant lupu
Atsakyti
Ar matet, kad vel prekyboje atdirado sepeteliai, kuriu nebuvo sandeliuke smile.gif gaila tik tas vienintelis akytes linijai pravesti vis dar out of sotck blush2.gif
Del balzamu tai viena ir as turiu Soccer practice smile.gif siaip tamsus atrodo, bet kai pasidazai tai naturaliai lupytes atrodo bigsmile.gif ir nepastebejau kad susoktu schmoll.gif
Gal kas bandet ta presuota bronzanta? kaip atsiliepimai yu.gif
Atsakyti
O gal kas bande Soft Butter Peach? 4u.gif Kaip spalva? Nera kokia orandzine? Gal su Be iseitu palyginti blush2.gif
Atsakyti
kaip issirinkti spalvyte is semi-matt g.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 19 spalio 2009 - 20:09
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 09 22, 19:59)
kaip issirinkti spalvyte is semi-matt g.gif  doh.gif

Na kol issirinksit spalva,siuntinekites sample ax.gif ,nes ne is pirmo karto tikrai pavyksta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 19 spalio 2009 - 20:10
QUOTE(Via @@@ @ 2009 09 22, 21:15)
Na kol issirinksit spalva,siuntinekites sample ax.gif ,nes ne is pirmo karto tikrai pavyksta.

pasiskaitinejus tema manau kad ir man si tiktu, kadangi neesu nei balta nei rudaode tokia per viduriuka o beto dar saules pudryte mastau griebti kt firmos tai manau si spalvyte bus kaip tik 4u.gif o ziurekite galioja dar ta nuolaidele jei imi 1 pilno dydzio prekyte gali issirinkti try me free, butu faina isbandyti ir kt spalvytes 4u.gif tiesa dar pamirsau paklausti ar sios presuotos pudrytes nors kiek maskuoja nes man reik tokios kad maskuotu kazkiek, raudoni pasleptu, poras, bet cia turbut papildomos dar kazkokios priemones reiktu? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 19 spalio 2009 - 20:10