Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

QUOTE(savita1 @ 2009 09 19, 15:33)
idedu (jeigu gausis ideti blush2.gif ) buttered tan spalvos foto, nelabai cia kas matosi, bet...

aciu, o tu labiau esi prie tamsesnes odytes g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 19 spalio 2009 - 20:04
QUOTE(gudre755 @ 2009 09 19, 14:58)
aciu, o tu labiau esi prie tamsesnes odytes g.gif

tikrai nesu tamsi, bet ir ne siesi, viduriukas sakyciau g.gif idengu reitai, niekada nenudengu 4u.gif ziema kartais i soliariuma nueinu, bet retokai ir balta tikrai niekada nebunu ax.gif
jeigu padetu apsispresti galiu imesti kokia foto i az, ar meila mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo savita1: 19 rugsėjo 2009 - 14:45
QUOTE(savita1 @ 2009 09 19, 15:44)
tikrai nesu tamsi, bet ir ne siesi, viduriukas sakyciau g.gif idengu reitai, niekada nenudengu 4u.gif ziema kartais i soliariuma nueinu, bet retokai ir balta tikrai niekada nebunu ax.gif
jeigu padetu apsispresti galiu imesti kokia foto i az, ar meila mirksiukas.gif

Imeskit man i az jei nesunku,nes jau nevilty visiskoj atrasti sau presuotos spalva.... Gal reikia isbandyti ta buttered tan g.gif

O sausa presuota tepant,tai ir man toks jausmas,kad sausina oda,bet papurskiu sepeteli vandeniu ir tepu- super smile.gif Maloniai labai dengiasi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Via @@@: 19 rugsėjo 2009 - 16:01
Sveikutes smile.gif ir as susidomejau proga isigyti presuota smile.gif tik va klausimas: jei biria naujdoju light neutral kokia tiktu is prsuostu? gal Fairly Light - Beige ar Light? g.gif
Atsakyti
birios neturejau, bet galiu pakomentuoti del presuotu - "fairly light" nuo "light" smarkiai skirias. presuota "fairly light" yra gan sviesi ir turi siek tiek ruzavumo, o presuota "light" yra tamsesne ir yra geltona biggrin.gif man abi netiko ax.gif


QUOTE(MaZeIRMazius @ 2009 09 20, 17:02)
Sveikutes smile.gif ir as susidomejau proga isigyti presuota smile.gif tik va klausimas: jei biria naujdoju light neutral kokia tiktu is prsuostu? gal Fairly Light - Beige ar Light? g.gif

Atsakyti
O kokia tiko? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(stacy @ 2009 09 20, 18:49)
birios neturejau, bet galiu pakomentuoti del presuotu - "fairly light" nuo "light" smarkiai skirias. presuota "fairly light" yra gan sviesi ir turi siek tiek ruzavumo, o presuota "light" yra tamsesne ir yra geltona  biggrin.gif  man abi netiko  ax.gif

O to ruzavumo labai daug? g.gif
Atsakyti
nera ruuzava biggrin.gif , as ant odos jos nebandziau, tik gyvai maciau.
bet kadangi as visada ieskau geltono tono, man tas rausvumas pirmiausia pastebimas. todel kas iesko gelsvo atspalvio - pagal mane "fairly light" nelabai tiks schmoll.gif


QUOTE(Tulpelyte @ 2009 09 20, 20:08)
O to ruzavumo labai daug?  g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stacy: 20 rugsėjo 2009 - 19:51
QUOTE(stacy @ 2009 09 20, 20:50)
nera ruuzava  biggrin.gif , as ant odos jos nebandziau, tik gyvai maciau.
bet kadangi as visada ieskau geltono tono, man tas rausvumas pirmiausia pastebimas. todel kas iesko gelsvo atspalvio - pagal mane "fairly light" nelabai tiks  schmoll.gif

O kazin butu ruzavesne uz sita:
user posted image

Cia siaip ji nera rozine toje forkeje, gal labiau persikine. bet gal Fairly Light turi panasumo? O gal kokia kita spalvike atitiktu sia? blush2.gif
Atsakyti
Sveikute, gal kas turit tokia Soft Bronzer g.gif
http://www.everydaym.../239/image/647/
idomu koki efekta suteikia 4u.gif

Nu tai laukiam gal kas paaiskins thumbup.gif zadu sulaukt savojo siuntinuko ir sakytis dar tai jau renkuosi blush2.gif visko vis reikia ir reikia doh.gif (praejo 2 sav. o dar vis negaunu unsure.gif )
Atsakyti
Noriu pagirt antakiu seselius, labai gerai laikosi ir spalva grazi (emiau dark brown) wub.gif , nors po pirmo naudojimo norejau ispeikt - kadangi dazaus ryte dar budama lovoj, tai abdrabsciau patalyne, kuria teko skalbt biggrin.gif turbut dar nemoku su biriais mineralais elgtis, labai nedaug reik tu seseliu paimt, nes kitaip ne tik antakiu plaukeliai, bet ir oda nusidazo

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stacy: 21 rugsėjo 2009 - 18:51
QUOTE(savita1 @ 2009 09 21, 18:32)
Man taip pat idomu sitas... drinks_cheers.gif


labai super daiktas biggrin.gif tiks sviesios -vidutinio sviesumo odos savininkems,subtili spalva,labai graziai ant veido atrodo. Siek tiek i rausvuma, bet ne perdaug,toks labiau persikinis atspalvis.
Atsakyti