Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

QUOTE(neris @ 2009 09 17, 18:21)
As irgi niekaip sau neprisirenku base spalvos  doh.gif
Kompaktine Fairly light-per sviesi, o dar tas rausvumas-tai is viso, viskas kas yra blogai ant veido isryskina.
Base Light neutral yra tokia truputi i gelsvuma, bet velgi-per sviesi.
Base Medium beige neutral lyg ir nieko, bet tik vasarai, kai esi siek tiek idegusi.
Sakyciau, kad dabar tiktu Light g.gif , bet perskaiciau, kad tamsoka.
Gal kas nors radote gera varianta vidutinio tamsumo odai, bet be rausvu atspalviu? g.gif
Bet jau seseliukai, bent jau tie kur 10$, tai wub.gif Bet vel, kieno akys jautrios-tai atsargiai-gali asaroti. Bet spalvytes tai tokios grazuoles ax.gif
Dar maciau Sand Castle seseliu rinkinuko spalvytes-irgi labai wub.gif
Sepeteliai, tai visi labai verti "grieko" wub.gif Oi, griebsiu as ta Long handled-bus labai tinkamas skaistalams.
Siaip turiu seseliams Eye blending-tai tikrai labai patogus padengiant ir visa voka, ir voko krasteli.
Dar geras toks uzdaromas flat top sepetelis. Jis kiek didesnis nei Flat top su medine rankenele.
O kaip Eye kabuki? (wia@@@, laukiam atsiliepimu mirksiukas.gif ).

Eye kabukio nezinau tikros paskirties tiesa sakant,bet man jis tarnauja paakiu padengimui,nosies kampuciams,super patogu,visur gali prieit.
o as irgi nuliudus,neissirenku presuotos sau spalvos, visiskai pasimeciau verysad.gif savo base biria,tai susimaisiau is gal 8 spalvu,tik tada tapo tinkama biggrin.gif Bet taip norisi presuotos.
Aciu uz seselius smile.gif ,labai faini.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 19 spalio 2009 - 20:01
QUOTE(Via @@@ @ 2009 09 17, 19:55)
o as irgi nuliudus,neissirenku presuotos sau spalvos, visiskai pasimeciau verysad.gif  savo base biria,tai susimaisiau is gal 8 spalvu,tik tada tapo tinkama biggrin.gif  Bet taip norisi presuotos.
Aciu uz seselius  smile.gif ,labai faini.


As irgi kelias dabar pasimaisiau-tai gal ir nieko, bet taip noretusi rasti viena tinkama spalvyte ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 19 spalio 2009 - 20:02
O man presuota sausina verysad.gif
Atsakyti
Sveikutes, na gavau as savo pamainyta presuota pudryte (iskeiciau OLIVE LIGHT i Medium Beige). Tai kai dabar po soleriumo tai liktais ir nieko g.gif bet vis tiek kazko truksta, kazi kaip ta presuota Medium Beige-Neutral, jauciu butu pats tas g.gif gal kam netinka galvoju bandyt imt 4u.gif nes ziema sita bus tikrai per tamsi jai nepasideginsiu soleriume doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Wika 111 @ 2009 09 18, 16:27)
O man presuota sausina  verysad.gif

Matai kaip skirtingai unsure.gif man kaip tik t zona kiek blizga pabuvus vis turiu pabudruot. Man ji nesausina labai thumbup.gif patinka, kad galiu kartu nesiotis tik va dar neradau idealios spalvytes, EM puslapyje atrodo vienaip, o gyvai jos visiskai skirtingos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gudre755 @ 2009 09 18, 15:35)
Sveikutes, na gavau as savo pamainyta presuota pudryte (iskeiciau OLIVE LIGHT i Medium Beige). Tai kai dabar po soleriumo tai liktais ir nieko g.gif bet vis tiek kazko truksta, kazi kaip ta presuota Medium Beige-Neutral, jauciu butu pats tas g.gif gal kam netinka galvoju bandyt imt  4u.gif nes ziema sita bus tikrai per tamsi jai nepasideginsiu soleriume doh.gif
Papildyta:

Matai kaip skirtingai  unsure.gif  man kaip tik t zona kiek blizga pabuvus vis turiu pabudruot. Man ji nesausina labai  thumbup.gif patinka, kad galiu kartu nesiotis tik va dar neradau idealios spalvytes, EM puslapyje atrodo vienaip, o gyvai jos visiskai skirtingos doh.gif


Tikrai skirtingai... g.gif man taip pat visiskai nesausina, tikrai geriau nei biri thumbup.gif
mokeciau ikelti cia foto galeciau pabandyti nufotkinti savo turimas spalvas palyginimui... blush2.gif
turiu: buttered tan presuota ir birias olive medium, sandy medium ir medium beige neutral 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2009 09 18, 17:14)
Tikrai skirtingai... g.gif  man taip pat visiskai nesausina, tikrai geriau nei biri thumbup.gif
mokeciau ikelti cia foto galeciau pabandyti nufotkinti savo turimas spalvas palyginimui... blush2.gif
turiu: buttered tan presuota ir birias olive medium, sandy medium ir medium beige neutral 4u.gif

o ta buttered tan tiko jums spalvyte atitaiket ax.gif (o nuotraukytes jai norit ikelt, tai naudokites siuo puslapiu, ten net nereikia prisiregistruoti mirksiukas.gif http://www.radikal.ru/) jai kas neaisku parasykit i AZ padesiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gudre755 @ 2009 09 18, 16:27)
o ta buttered tan tiko jums spalvyte atitaiket ax.gif (o nuotraukytes jai norit ikelt, tai naudokites siuo puslapiu, ten net nereikia prisiregistruoti mirksiukas.gif http://www.radikal.ru/) jai kas neaisku parasykit i AZ padesiu mirksiukas.gif

Aha, tiko, butent tokia kokios man reikia, saunu kai taip atitaikai thumbup.gif labai grazi spalva 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2009 09 18, 17:42)
Aha, tiko, butent tokia kokios man reikia, saunu kai taip atitaikai thumbup.gif  labai grazi spalva 4u.gif

dabar labai lauksiu, kol ikelsit nuotraukyte tos presuotos buttered tan blush2.gif nes as niekaip neprisitaikau doh.gif atrodo ir ta ir ta paveiksliuke tiktu, o realybeje verysad.gif
Atsakyti
nutiko keistas dalykas, vakar ant riebaus veido, kai kremas gerai buvo neisdziuves, tepiau EM biria pudryte ir po poros minuciu mano veidukas taip patamsejo, kad teko viska nusivalyti, bet kai tepu ant sauso veiduko tai viskas gerai buna.Kaip cia gali taip buti? Negi, kai tampa kremines konsistencijos ji tamseja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2009 09 18, 17:50)
nutiko keistas dalykas, vakar ant riebaus veido, kai kremas gerai buvo neisdziuves, tepiau EM biria pudryte ir po poros minuciu mano veidukas taip patamsejo, kad teko viska nusivalyti, bet kai tepu ant sauso veiduko tai viskas gerai buna.Kaip cia gali taip buti? Negi, kai tampa kremines konsistencijos ji tamseja?  g.gif

dzemute ir man tas pats buvo, kai pudravausi ant riebaus, nors jau ir susigėrusio kremo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Wika 111 @ 2009 09 18, 15:27)
O man presuota sausina  verysad.gif


Man irgi doh.gif. Ypac jeigu su ta kempinele.
Pabandyk tepti su sepeteliu, siek tiek maziau tuomet sausina.
Dar, merginos, pabandziau Snooze Bar skaistaliukus. Vidutinio tamsumo odai tikrai labai neblogi wub.gif (persikiniai siek tiek rausvoki. Kaip pasiziuri dezuteje-tai atrodo, kad blizgus turetu buti. Bet ant veido tu mazulyciu blizguciu kaip ir nesimato).
Ai, bet jauciu, kad visos persikines spalvytes neblogos biggrin.gif
Gal kas jau uzsisakinejo ir gavo naujus presuotus skaistalus? g.gif
Atsakyti
idedu (jeigu gausis ideti blush2.gif ) buttered tan spalvos foto, nelabai cia kas matosi, bet...
user posted image
nusedo fotikas, kaip pastoviai pakrovejas kazkur nukeleves, niekur nerandu doh.gif norejau daugiau foto padaryti, buvau ir ant rankos uztepusi splavas palyginimui ir ant balto popieriaus lapo, bet nespejau nufotkinti, nes issikrove doh.gif doh.gif doh.gif
surasiu pakroveja tai dar padarysiu foto 4u.gif

nzn, cia gal geriau matosi
user posted image 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo savita1: 19 rugsėjo 2009 - 13:37