Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

QUOTE(Puikiausioji @ 2009 09 16, 23:40)
Beige neutral pakankamai tamsi. Man vasarai kaip tik. Dabar jau per tamsi. Esu vidutinio odos atspalvio. o plius pas mane original low formulė, o kuo sunkesnė formulė, tuo atspalvis tamsesnis. Presuota būtų manau tamsesnė nei mano turimoji biri.

Kaip keista g.gif , as ne negre toli grazu, labai nesideginu, bet man beige neutral pasirode kiek sviesoka, na jinai labai keistai, vienu kampu ziurint gerai,o kitu -atrodo per sviesi ant veido.....
Atsakyti
Gal kuri emete lupu balzamus su spalva? Idomu ta spalva nors kiek matosi ant lupu,ar cia kaip Nivea balzamai su spalva buna, perlamutro uzdeda ir viskas?
Ir gal kokiu atsiliepimu apie skaistalus mergaites papasakosit? Kas kokiu turit, ar labai sodrios spalvytes, ar shimeris stiprus imaisytas ar jo praktiskai nesimato?
Atsakyti
QUOTE(Odrey @ 2009 09 17, 11:30)
Gal kuri emete lupu balzamus su spalva?  Idomu ta spalva nors kiek matosi ant lupu,ar cia kaip Nivea balzamai su spalva buna, perlamutro uzdeda ir viskas?
Ir gal kokiu atsiliepimu apie skaistalus mergaites papasakosit? Kas kokiu turit, ar labai sodrios spalvytes, ar shimeris stiprus imaisytas ar jo praktiskai nesimato?

As turiu Girl's Day doh.gif http://www.everydaym...girl-s-day.html
spalva tikrai ryski, o jau to blizgucio kiekis....nzn koks uztemimas buvo uzejes, kod tokius pirkau, tai ir stovi dabar nenaudojami, gal kokiam karnavalui ir tiktu lotuliukas.gif
Atsakyti
man beige neutral sviesesne uz medium beige ir labiau tinkama, kai jau vasarines idegis po truputi nueina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2009 09 17, 13:05)
As turiu Girl's Day doh.gif  http://www.everydaym...girl-s-day.html
spalva tikrai ryski, o jau to blizgucio kiekis....nzn koks uztemimas buvo uzejes, kod tokius pirkau, tai ir stovi dabar nenaudojami, gal kokiam karnavalui ir tiktu lotuliukas.gif

Tokia blizgi blink.gif as uzsisakiau is sheen-Snuggle, tai kai gausiu parasysiu, jos ir turi blizgumo. Dabar turiu Nick Nack -tai kai gavau galvojau, kad bus per sviesus, bet visai ne, duoda toki lengva rausvuma tai visai nieko, net negalvojau, kad man gali tikti smile.gif bet noriu daugiau isbandyti biggrin.gif dar neturiu savo mylimo skaistaliuko verysad.gif gal tas kur keliauja ir bus wub.gif nu bus matyt mirksiukas.gif
Atsakyti
As kaip tik gavau is sheen kategorijos -Snuggle. Grazi spalva, silta, rausvai persikine, neryski, tikrai nesimato jokiu blizguciu, tik svytejimo priduoda.

QUOTE(gudre755 @ 2009 09 17, 13:20)
Tokia blizgi  blink.gif as uzsisakiau is sheen-Snuggle, tai kai gausiu parasysiu, jos ir turi blizgumo. Dabar turiu Nick Nack -tai kai gavau galvojau, kad bus per sviesus, bet visai ne, duoda toki lengva rausvuma tai visai nieko, net negalvojau, kad man gali tikti  smile.gif bet noriu daugiau isbandyti biggrin.gif dar neturiu savo mylimo skaistaliuko  verysad.gif gal tas kur keliauja ir bus wub.gif nu bus matyt mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 19 spalio 2009 - 19:57
mergaites, kam sitie skirti?
everyday minerals
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2009 09 17, 14:20)
mergaites, kam sitie skirti?
everyday minerals

Tai čia gi maskuokliai smile.gif
O apie kiekvieną galima pasiskaityti prie Conceal
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo misttika: 17 rugsėjo 2009 - 13:59
As tai gundausi naujais presuotais,gal kas turi sias spalvas birius? Idomu atsiliepimai.
Atsakyti
QUOTE(Via @@@ @ 2009 09 17, 16:49)
As tai gundausi naujais presuotais,gal kas turi sias spalvas birius? Idomu atsiliepimai.

Turiu all smiles. Tai jie tokie persikiniai, spalva labai intensyvi, tai reikia labai labai nedaug ju tepti 4u.gif
Atsakyti
As irgi niekaip sau neprisirenku base spalvos doh.gif
Kompaktine Fairly light-per sviesi, o dar tas rausvumas-tai is viso, viskas kas yra blogai ant veido isryskina.
Base Light neutral yra tokia truputi i gelsvuma, bet velgi-per sviesi.
Base Medium beige neutral lyg ir nieko, bet tik vasarai, kai esi siek tiek idegusi.
Sakyciau, kad dabar tiktu Light g.gif , bet perskaiciau, kad tamsoka.
Gal kas nors radote gera varianta vidutinio tamsumo odai, bet be rausvu atspalviu? g.gif
Bet jau seseliukai, bent jau tie kur 10$, tai wub.gif Bet vel, kieno akys jautrios-tai atsargiai-gali asaroti. Bet spalvytes tai tokios grazuoles ax.gif
Dar maciau Sand Castle seseliu rinkinuko spalvytes-irgi labai wub.gif
Sepeteliai, tai visi labai verti "grieko" wub.gif Oi, griebsiu as ta Long handled-bus labai tinkamas skaistalams.
Siaip turiu seseliams Eye blending-tai tikrai labai patogus padengiant ir visa voka, ir voko krasteli.
Dar geras toks uzdaromas flat top sepetelis. Jis kiek didesnis nei Flat top su medine rankenele.
O kaip Eye kabuki? (wia@@@, laukiam atsiliepimu mirksiukas.gif ).

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 19 spalio 2009 - 19:58
QUOTE(neris @ 2009 09 17, 18:21)
As irgi niekaip sau neprisirenku base spalvos  doh.gif
Kompaktine Fairly light-per sviesi, o dar tas rausvumas-tai is viso, viskas kas yra blogai ant veido isryskina.
Base Light neutral yra tokia truputi i gelsvuma, bet velgi-per sviesi.
Base Medium beige neutral lyg ir nieko, bet tik vasarai, kai esi siek tiek idegusi.
Sakyciau, kad dabar tiktu Light g.gif , bet perskaiciau, kad tamsoka.
Gal kas nors radote gera varianta vidutinio tamsumo odai, bet be rausvu atspalviu? g.gif
Bet jau seseliukai, bent jau tie kur 10$, tai wub.gif Bet vel, kieno akys jautrios-tai atsargiai-gali asaroti. Bet spalvytes tai tokios grazuoles ax.gif
Dar maciau Sand Castle seseliu rinkinuko spalvytes-irgi labai wub.gif
Sepeteliai, tai visi labai verti "grieko" wub.gif Oi, griebsiu as ta Long handled-bus labai tinkamas skaistalams.
Siaip turiu seseliams Eye blending-tai tikrai labai patogus padengiant ir visa voka, ir voko krasteli.
Dar geras toks uzdaromas flat top sepetelis. Jis kiek didesnis nei Flat top su medine rankenele.
O kaip Eye kabuki? (wia@@@, laukiam atsiliepimu mirksiukas.gif ).

O Light Medium netiktu? Ant rankos uztepus atrode kad rozine, bet ant veido tai toki tikrai ruduma, ne ruzavuma duoda ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 19 spalio 2009 - 19:59