Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

QUOTE(gudre755 @ 2009 09 15, 18:45)
yra dar nuolaidos  thumbup.gif BEAUTY PERKS paspausk virsui ir rasi mirksiukas.gif
man ir idomu, o koks ju galiojimo laikas g.gif

Yra, bent jau buvo parasyta senajame puslapyje, kad patartina sunaudoti per 2-3 metus 4u.gif
Atsakyti
Na isbandziau bronzanta presuota,pirma karta man kazkaip sakyciau nepatiko g.gif , bet antra,trecia dazausi ir jau patinka,jis manau tiktu ir sviesiaodems,nes galima labai neryskiai padengti. Puslapio paveiksliuke jis atrode blizgus,bet realiai blizguciu nesimato.
Atsakyti
sveikos
gal kurios buvot uzsisakiusios FREE SAMPLE ar siaip kazko mazdaug 1-1/2 menesio laikotarpy? ar jau gavot siuntinukus? nes as dar ne unsure.gif
Atsakyti
dar vienas klausimas kur jungtinius siuntimus darete, ar mokejot muita ir pvm mokesti?
Atsakyti
QUOTE(Spicas @ 2009 09 16, 12:08)
sveikos
gal kurios buvot uzsisakiusios FREE SAMPLE ar siaip kazko mazdaug 1-1/2 menesio laikotarpy? ar jau gavot siuntinukus? nes as dar ne  unsure.gif


aš buvau užsisakius free sample ir presuota rugsėjo 2 dieną, tai šiandiena gavau smile.gif
Atsakyti
p.s. gal kas turi presuota Golden Medium? ar ji sviesesne uz Light? Nes pagal aprasyma rodos kad sviesesne g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 19 spalio 2009 - 19:51
Puikiausioji, kaip tau buttered tan spalva? Ji tinka vidutinio tamsumo odai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2009 09 16, 13:48)
Puikiausioji, kaip tau buttered tan spalva? Ji tinka vidutinio tamsumo odai? 4u.gif

aš birią turiu buttered tan, tinka vidutinio atspalvio odai, nei tai baltai nei rudai, man žiemai kaip tik. Jei labiau į tamsumą, tai gal geriau būtų beige neutral, šiuo metu aš ją naudoju.
Atsakyti
QUOTE(stacy @ 2009 09 16, 13:40)
p.s. gal kas turi presuota Golden Medium? ar ji sviesesne uz Light? Nes pagal aprasyma rodos kad sviesesne  g.gif

Kiek esu macius,tai man atrodo ,kad golden medium yra tamsesne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 19 spalio 2009 - 19:51
QUOTE(Puikiausioji @ 2009 09 16, 12:55)
aš birią turiu buttered tan, tinka vidutinio atspalvio odai, nei tai baltai nei rudai, man žiemai kaip tik. Jei labiau į tamsumą, tai gal geriau būtų beige neutral, šiuo metu aš ją naudoju.

Na, jeigu tinka nei baltai, nei rudai, reikės gal šį atspalvį bandyti ax.gif dėkui 4u.gif
Atsakyti
tai tada net nebezinau ka ir rinktis, kad butu tamsesne uz "Golden fair", bet sviesesne uz "Light " unsure.gif



QUOTE(Via @@@ @ 2009 09 16, 14:07)
Kiek esu macius,tai man atrodo ,kad golden medium yra tamsesne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 19 spalio 2009 - 19:52
QUOTE(stacy @ 2009 09 16, 14:19)
tai tada net nebezinau ka ir rinktis, kad butu tamsesne uz "Golden fair", bet sviesesne uz "Light " unsure.gif

Siaip man atrodo,kad tarpinis variantas butu medium beige neutral, jinai tamsesne uz fair,bet man norejosi vos tamsesnes,todel pardaviau..... Nezinau,sunku su tom presuotu spalvom,nepataikau ir as niekaip... Arba paziurekit dar fairly light beige,jinai sviesesne nei medium beige neutral. Pastaraja turiu tik pirstu perbraukta,galeciau parduot gal,nors svarsciau ziemai pasilikt g.gif ,bet kiek cia prilaikysi, geriau veliau nauja atsisiust.
Papildyta:


O matet naujienas,presuoti skaistalai bigsmile.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Via @@@: 16 rugsėjo 2009 - 13:40