Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

Labai seile varvinu i pink ribbon skaistalus, ar kas turit? Noreciau komentaru apie spalva gyvai 4u.gif Gal atkalbesit biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Via @@@: 07 rugsėjo 2009 - 14:01
QUOTE(Via @@@ @ 2009 09 07, 15:00)
Labai seile varvinu i pink ribbon skaistalus, ar kas turit? Noreciau komentaru apie spalva gyvai 4u.gif Gal atkalbesit  biggrin.gif


Man jie irgi wub.gif Jeigu isbandysi-parasyk kaip jie tau 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 19 spalio 2009 - 19:44
Kaip jums kompaktines pudros? Ar bandet? ax.gif

Domina Light spalva, ar nera tamsi g.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2009 09 07, 23:39)
Kaip jums kompaktines pudros? Ar bandet? ax.gif

Domina Light spalva, ar nera tamsi g.gif

Kadangi irgi ilgai dvejojau del kompaktiniu spalvu,uzsisakiau birios pudros LIGHT spalvos sample,intensiv formules (pagal dengima sako,kad panasiausias efektas), spalva nera tamsi, taciau sakyciau i geltonuma.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Via @@@: 08 rugsėjo 2009 - 07:20
QUOTE(dianna @ 2009 09 04, 16:40)
o tamsiems paakiams maskuoti kas labiau tiks multi task ar abbots perk me up?


Na as tai negaliu atsidziaugti abbots perk me up,tikrai sakysiuos didele pakuote,super thumbup.gif
Atsakyti
Man kompaktine tai patinka, kad galima nesiotis rankineje, bet spalvyte man kiek per sviesi turiu Olive Light, tai as uzdedu ja ir ant virsaus Medium Tan (original glo) tai nieko, bet dar nera mano ideali spalvyte, bet nieko uzsisakiau dabar meginuku, maisysiu ieskosiu thumbup.gif tik kiek ilgai laukt ju doh.gif
Ir dar uzsisakiau si abbots perk me up tai kai gausiu bandysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
as vakar uzsakiau baze light tan semi matte didele pakuote thumbup.gif ir pabandimui multi task maskuokli smile.gif
Atsakyti
esu uzsisakius ta FREE SAMPLE bet jau koks menuo ir nieko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Spicas @ 2009 09 11, 13:37)
esu uzsisakius ta FREE SAMPLE  bet jau koks menuo ir nieko  unsure.gif



buna eina ilgiau negu 3 sav, man eina visada 4 sav smile.gif bet kelioms mergaitems taip ir dingo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo charisma2121: 11 rugsėjo 2009 - 12:43
QUOTE(charisma2121 @ 2009 09 11, 13:42)
buna eina ilgiau negu 3 sav, man eina visada 4 sav smile.gif bet kelioms mergaitems taip ir dingo ax.gif


nesamone, kaip gali dingti, gi kievienas siuntinys turi savo nr, su kuriuo galima pasiziureti kuriame pasaulio kraste jis yra g.gif as turiu ir užsisakius meginuka ir presuota pudra, i laukiu jau antra sav. g.gif
Atsakyti
QUOTE(braskel @ 2009 09 11, 14:47)
nesamone, kaip gali dingti, gi kievienas siuntinys turi savo nr, su kuriuo galima pasiziureti kuriame pasaulio kraste jis yra  g.gif as turiu ir užsisakius meginuka ir presuota pudra, i laukiu jau antra sav.  g.gif

o sakyk, kur ten reikia ivest ta koduka, kad parodytu g.gif as ir uzsisakiau savaites pradzioje, tai idomu, ar jau pajudejo link ietuvos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gudre755 @ 2009 09 11, 13:51)
o sakyk, kur ten reikia ivest ta koduka, kad parodytu g.gif as ir uzsisakiau savaites pradzioje, tai idomu, ar jau pajudejo link ietuvos  blush2.gif


Greiciausiai, kad siuncia FedEx. Tai per ju puslapi ir pasitikrini 4u.gif .
Galima nueiti i pasta ir ten su jusu numeriuku-patikrins ir pasakys kur yra siuntinukas. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neris: 11 rugsėjo 2009 - 14:12