Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

QUOTE(Via @@@ @ 2009 09 04, 09:42)
O light tan ir man labai patinka,tik naudoju ja kaip bronzanta, super thumbup.gif  Geresnio neisivaizduoju,labai naturali spalva gaunasi...

drinks_cheers.gif man su sita spalva nereikia daugiau nieko,ji man kaip baze ir bronzantas,ant virsaus dabar tik skaistalu biski uztepu ir viskas smile.gif ez ilsisi lotuliukas.gif o maskuokli perleisciau,bet vietoj jo kol kas nieko neturiu..tai naudoju smile.gif
Atsakyti
ale dabar ziuriu naujai viskas,tas pearl beige anksciau buvo prie maskuokliu,dabar tarp maskuokliu jo nerandu, yra kazkoks prie face kategorijos lucent face g.gif kaip suprast? Ar cia tas pats ,ar kitoks jau?
Atsakyti
As pastebejau, kad pas juos puslapyje vis pakeitimai atsiranda. Pries savaite ketinau imt presuota "golden fair", o vakar ziuriu, pakeite jos paveiksliuko spalva - kokiais 3 tonais pasviesino doh.gif tai jauciu buciau apsizioplinusi
Atsakyti
QUOTE(Mertise @ 2009 09 04, 09:52)
drinks_cheers.gif man su sita spalva nereikia daugiau nieko,ji man kaip baze ir bronzantas,ant virsaus dabar tik skaistalu biski uztepu ir viskas smile.gif  ez ilsisi lotuliukas.gif  o maskuokli perleisciau,bet vietoj jo kol kas nieko neturiu..tai naudoju smile.gif

light tan naudojat kaip bronzanta?ar jis neturi atspalvio i rausvuma?nes as ziurejau saite warm tan -rudas su persikiniu atspalviu,gal kas is merginu bandet? ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dianna @ 2009 09 04, 13:05)
light tan naudojat kaip bronzanta?ar jis neturi atspalvio i rausvuma?nes as ziurejau saite warm tan -rudas su persikiniu atspalviu,gal kas is merginu bandet? ax.gif  ax.gif

light tan siek tiek parudina veiduka ,bet kartu ir maskuoja,tai papildomai nieko ir nereikia,tik skaistalus dar uztepu smile.gif as tuo saitu nepasitikeciau del spalvu,nes ju foto light tan atrodo tamsesnis nei realybej,o medium beige visi sitie,olive keli atspalviai,realybei sviesesni negu ju foto
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mertise: 04 rugsėjo 2009 - 14:13
man light tan per tamsi, nors kol buvau egipte ir kelias savaites po jo, buvo thumbup.gif Via, dziaugiuosi, kad tau tiko biggrin.gif
Atsakyti
o tamsiems paakiams maskuoti kas labiau tiks multi task ar abbots perk me up?
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2009 09 04, 15:40)
man light tan per tamsi, nors kol buvau egipte ir kelias savaites po jo, buvo  thumbup.gif Via, dziaugiuosi, kad tau tiko biggrin.gif

Man irgi per tamsi ,kaip baze, bet nerealus kaip bronzantas,turejau meginuka,tai labai patiko,dabar isitaisiau didele pakuote,aciu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Via @@@: 04 rugsėjo 2009 - 16:46
Sveikos, merginos, kas galetu man padeti uzsisakyti is everydayminerals.com pora daikteliu? Neturiu virtualios korteles, gal galetu kuri uzsakyti man uz ta suma mano adresu? as pries tai pervesciau reikalinga suma i Jusu kortele 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupsia @ 2009 09 04, 22:36)
Sveikos, merginos, kas galetu man padeti uzsisakyti is everydayminerals.com pora daikteliu? Neturiu virtualios korteles, gal galetu kuri uzsakyti man uz ta suma mano adresu? as pries tai pervesciau reikalinga suma i Jusu kortele  4u.gif

Iš kokio miesto esat?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 19 spalio 2009 - 19:43
QUOTE(Puikiausioji @ 2009 09 04, 23:40)
Iš kokio miesto esat?
Keista, ir čia be jokiu sample?


Is Vilniaus as ax.gif
Atsakyti
Sveiki, ir as prisijungiu prie everyday minerals miletoju thumbup.gif aciu jadzkai 4u.gif
Pabandziau is pradziu tai Bare Escentuals pudryte, patiko tai ir uzsikabliavau lotuliukas.gif pradejau skaityti foruma ir suzinojau apie EM pudryte, isigijau presuota pudryte, nes norejau turet pasitvarkymui, nes birios nepasinesiosi ir prasidejo biggrin.gif dabar noriu isbandyti seselius, skaistaliukus, vienu zodziu super thumbup.gif gal iseis dar ateityje isigyti bus matyt.
Dabar turiu presuota Olive Light, ir Medium Tan biria, tai biskutuka tepu ta Olive Light, o po to Medium Tan rodos nieko gaunas smile.gif na dar ieskosiu sau idealios spalvytes, bet seip nieko. Tik va man reikia, kad matiskuma labiau islaikytu, tai kai pirksiu kita reiks pasiderinti, vistiek zadu maisyti spalvytes, tai manau viena reiks imt, kur matiskuma islaiko, o kita kur maskuoja ir bus gerai g.gif nu bandysiu ieskosiu thumbup.gif Dar pabandziau skaistaliukus Nick Nack tepti ant lupyciu thumbup.gif as juos su bespalviu blizgiu is isadoros sumaisiau, tai negaliu atsidziaugti mirksiukas.gif
Atsakyti