Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

user posted image


Nusipirkti šios kosmetikos parduotuvėje neįmanoma. Reikia parsisiųsti iš tinklapio www.everydayminerals.com. Siunčia į Lietuvą. Mokėti galima kreditine kortele arba Pay Pal.
Siuntimo kaina:
4, 6 $ už mėginukų rinkinuką;
~ 20 $ už didįjį rinkinį (12 daiktų)

QUOTE(stacy @ 2009 09 16, 18:42)
Radau nete visus skaistalus patepliotus ant rankos, nezinau kiek foto atitinka realybe, matos, kad riebiai pritepta  biggrin.gif  as turiu "snuggle", tai spalva labai panasi

user posted image
user posted image


Sena tema:
http://www.supermama...howtopic=430133
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 28 spalio 2009 - 18:56
Merginos,o kiek ilgai Jums uztenka tu meginuku? Gal dar kas turite seseliu meginuku,kiek ju uztenka?Nes noriu uzsakyt ir nezinau ar geriau imti sample ar mini dydi.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(*bella* @ 2009 08 14, 09:56)
Merginos,o kiek ilgai Jums uztenka tu meginuku? Gal dar kas turite seseliu meginuku,kiek ju uztenka?Nes noriu uzsakyt ir nezinau ar geriau imti sample ar mini dydi..  g.gif


Na šešėlių tai man mėginukų ilgai ilgai užtenka, net neįsivaizduoju kada juos pabaigsiu. smile.gif Pudros mėginukų irgi ilgam, bet po kurio laiko jau matosi, kad mažėja, o šešėlių kaip pilnas, taip pilnas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2008 08 07, 21:34)
Pasidalinkim atsiliepimais apie Everyday minerals:

user posted image

Gamina: Mineralinę pudrą, skaistalus, šėšėlius, šepetėlius, lūpų blizgius, korektorius ir pan.

user posted image


WARM - yellow or red, peachy complexion
GOLDEN - deep rich yellow color or sheen of gold
COOL - pinkish and soft red undertones
BEIGE - pale brown with tinge of yellow or pink
BUFF - natural yellowish brown undertones
OLIVE - yellowish green undertones

Everyday Minerals foundation also comes in four different formulae to cater to different skin types.
SEMI-MATTE - ideal for normal to combination skin types, giving you a creamy matte finish with a subtle shine while controlling oil
MATTE - For normal to oily skin types, giving you an essentially shineless yet silky smooth matte finish while it controls
INTENSIVE - For all skin types, providing an extra boost of lasting intensive coverage with a silky near-matte finish. This formula controls oil where needed without drying the skin.
ORIGINAL GLO - Ideal for dry to normal skin types, providing you with a dewey glow and youthful appearance.

Atsakyti
Mano mėgstamiausia spalva - buff perfect, šepetėlis - long handed kabuki, skaistalai tai kiek išbandžiau - visos spalvos tinka, o šešėlių turiu krūvą. blush2.gif Patinka man everydayminerals thumbup.gif
Atsakyti
Kiek skaiciau atsiliepimus(ne lietuviu)tai nemazai kam atsiranda paberimu ir niezulys.Ar Jums nebuna tokiu problemu?
Atsakyti
QUOTE(*bella* @ 2009 08 14, 09:56)
Merginos,o kiek ilgai Jums uztenka tu meginuku? Gal dar kas turite seseliu meginuku,kiek ju uztenka?Nes noriu uzsakyt ir nezinau ar geriau imti sample ar mini dydi..  g.gif


man tu 3 mazu pudryciu uzteko 3 menesiams,nors daziausi per savaite kokias 4 dienas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 08 14, 11:45)
man tu 3 mazu pudryciu uzteko 3 menesiams,nors daziausi per savaite kokias 4 dienas  smile.gif


Tai normaliai bigsmile.gif ,as maniau ten kokiem is vis 4 kartam. Labai laukiu.Uzsakiau : Warm-Sandy Medium(matte);Golden-Medium Tan(semi-matte);
Olive-Olive Medium(matte);ir Abbott's Perk Me Up maskuokli ir All Smiles skaistalus. Dar paemiau pagrindo sepeteli. Va,tikiuos spalvos nebus pertamsios. Gal kas turejot siuos atspalvius?
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 08 14, 11:45)
man tu 3 mazu pudryciu uzteko 3 menesiams,nors daziausi per savaite kokias 4 dienas  smile.gif


hmmm man tai daug ilgiau užtenka, nors dažausi 5 dienas per savaitę... gal mažiau tepu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(As_nematoma @ 2009 08 14, 11:53)
hmmm man tai daug ilgiau užtenka, nors dažausi 5 dienas per savaitę... gal mažiau tepu?  blush2.gif


Cia tikriausiai nuo odos strukturos priklauso,ar labiau ar maziau maskuoti reikia,beto gal dar kokie kiti produktai naudojami.
Atsakyti
QUOTE(*bella* @ 2009 08 14, 08:56)
Merginos,o kiek ilgai Jums uztenka tu meginuku? Gal dar kas turite seseliu meginuku,kiek ju uztenka?Nes noriu uzsakyt ir nezinau ar geriau imti sample ar mini dydi..  g.gif

Seseliu tas mazesnis tikrai ilgam mirksiukas.gif bent jau as nezinau kada isnaudosiu biggrin.gif

QUOTE(As_nematoma @ 2009 08 14, 10:11)
Mano mėgstamiausia spalva - buff perfect, šepetėlis - long handed kabuki, skaistalai tai kiek išbandžiau - visos spalvos tinka, o šešėlių turiu krūvą. blush2.gif  Patinka man everydayminerals  thumbup.gif

idomu butu pamatyti kolekcija blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Ar matet kaip atsinaujino EM puslapis? thumbup.gif Tik kazkodel negaliu prisijungti unsure.gif Cia techniniai nesklandumai ar nejaugi vel per nauja registruotis reiks unsure.gif
Atsakyti