Įkraunama...
Įkraunama...

Duonelę kepame pačios

QUOTE(Lung @ 2009 08 22, 09:42)
Labas rytas kepėjėlės  4u.gif 

Jau turiu miltų - rupių ruginių ir rupių kvietinių (buvo dar miežinių ir žirnių miltų - miežiniai atrodė labai gražiai, bet kažkaip nedrįsau imti, gal kitąkart  ax.gif ).

Susvarstysiu maišeliais po 2.5 kg/2 Lt. Vilniuje būsiu tik antradienį, tai miltus paruošiu trečiadienį, atsiimti kaip visada, DeLonoje  mirksiukas.gif

Gražaus savaitgalio 4u.gif

Saunumelis rolleyes.gif Treciadieni vakare-ketvirtadieni jau galima bus uzbegt?
Atsakyti
Lung, o cia tik toms kas uzsisake? nes kita sav planuoju i sostine pavaziuot ir butent i sita krautuvele tai mastau gal ir miltuku rupiu prigriebciau prie to pacio smile.gif bet jei cia uzsakymai tai tiek tos palauksiu geresniu laiku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Frekė @ 2009 08 22, 18:07)
Lung, o cia tik toms kas uzsisake? nes kita sav planuoju i sostine pavaziuot ir butent i sita krautuvele tai mastau gal ir miltuku rupiu prigriebciau prie to pacio smile.gif bet jei cia uzsakymai tai tiek tos palauksiu geresniu laiku smile.gif

Miltų dar yra nemažai mirksiukas.gif Kiek ir kokių reikia?

Kol kas atidedu miltus Ninin, rsc, Nataliuncikui ir Frekei (tik kurių ir po kiek?).
Dar lieka nemažas kiekis miltų. Jei kas norit, galit paklausti pačioje DeLonoje arba parašykit man į AŽ, atidėsiu, pasiimsit kada galėsit 4u.gif

rsc, susversiu trečiadienį į pavakarę, prašom apsilankyt 4u.gif
Atsakyti
Šiandien nusipirkau duonkepę kenwood, kadangi tai, kur pirkau padėvėtą kepimo indas subyrejo doh.gif tėtis sakė, kad pataisyt galima, bet man čia buvo pretekstas nusipirkti duonkepę sau, kaip reikalingą prekę į tvarkomą butą hihihi.gif Na, bet aš čia jau nelabai į temą hihihi.gif
Šitoj duonkepėj yra funkcija duonai be glitimo kepti mastau.gif Kažin, kur tokiu miltų pas mus galima būtų gauti, kad neturėtų glitimo? mastau.gif Instrukcijoje rašoma, kad tokie miltai parduodami vaistinėse unsure.gif o aš, tiesą sakant, apie tokius pirmą kartą girdžiu mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2009 08 22, 20:39)
Šiandien nusipirkau duonkepę kenwood, kadangi tai, kur pirkau padėvėtą kepimo indas subyrejo  doh.gif  tėtis sakė, kad pataisyt galima, bet man čia buvo pretekstas nusipirkti duonkepę sau, kaip reikalingą prekę į tvarkomą butą  hihihi.gif  Na, bet aš čia jau nelabai į temą  hihihi.gif 
Šitoj duonkepėj yra funkcija duonai be glitimo kepti  mastau.gif Kažin, kur tokiu miltų pas mus galima būtų gauti, kad neturėtų glitimo?  mastau.gif Instrukcijoje rašoma, kad tokie miltai parduodami vaistinėse  unsure.gif  o aš, tiesą sakant, apie tokius pirmą kartą girdžiu  mastau.gif

Siauliuose salia "Valerijono" vaistines esancioje arbatineje, kur galima nusipirkti visokiu sveikuolisku ir ekologisku produktu, rupiai maltu miltu, arbatu ir t.t. , man rodos yra ir miltu be glitimo g.gif Kai prasiau kvietiniu miltu, manes dar paklause ar be glitimo noriu smile.gif Is tokiu miltu keptus ar virtus gaminius, lygtais, rekomenduojama valgyti zmonems , kurie turi problemu su zarnynu, tiksliai nzn schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(norali @ 2009 08 22, 20:56)
Siauliuose salia "Valerijono" vaistines esancioje arbatineje, kur galima nusipirkti visokiu sveikuolisku ir ekologisku produktu, rupiai maltu miltu, arbatu ir t.t. , man rodos yra ir miltu be glitimo g.gif Kai prasiau kvietiniu miltu, manes dar paklause ar be glitimo noriu smile.gif Is tokiu miltu keptus ar virtus gaminius, lygtais, rekomenduojama valgyti zmonems , kurie turi problemu su zarnynu, tiksliai nzn schmoll.gif



O aš gi Šiauliuos ir buvau šiandien hihihi.gif
O gal galima adresiuką ar bent jau orientaciją, kurioj vietoj ta arbatinė? 4u.gif įdomumo dėlei gal pabandyčiau nuipirkti smile.gif ir šiaip ta vieta sudomino parduodamais produktais ax.gif
Atsakyti
Niu gi va kaip buna, kai informacija is paskos vaiksto smile.gif
Valerijonas Vilniaus gatveje, bulvare, tarp Visinskio ir Vasario 16 -osios gatviu, priesais Visinskio paminklas mirksiukas.gif
Arbatine , priklauso vaistinei, iejimas is vaistines, anksciau budavo dar is kampo atskirai ieiti, bet dabar lyg ir uzdaryta ten g.gif
va radau ir internetini puslapiuka 4u.gif http://www.valerijon...kmeniu/arbatine
Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norali: 22 rugpjūčio 2009 - 20:24
QUOTE(paiduke @ 2009 08 18, 11:57)
Varškės pyragas
100g sviesto
150 ml pieno + 2 kiausiniai,
vanilinio cukraus
1 a.s. druskos
150 g cukraus
250g varskes
500g kvietiniu miltu
2,5 a.s. sausu mieliu.
(Razinu dejau po signalo)

Viską sudėti pagal duonkepės rekomendacijas, 1 kg, programa - pyragai arba balta duona. Iškepusią patikrinti mediniu pagaliuku ir dar apie 20 min. palaikyti kibirėlyje, kitaip vidus būna per drėgnas. Nors ir šiaip šitas pyragas nesausas. Tešlą galima paskaninti cinamonu, riešutukais arba (mano mėgstamiausi) porą šaukštų marcipanų - persipanų.

pirma karta labai gerai iskilo, o paskui kai pradejo kepti sukrito, mano manymu permazai miltu buvo, tai si karta dejau tik viena kiausini ir visko daugiau siektiek, nes greitai susivalgo
o siaip del tu grietieneles milteliu, tai manau tikrai tinka, juk ten saldi grietinele, bet siaip pagal recepta pienas pilasi, bet kadangi daug turiu pieno milteliu tai dedu visur juos
P.S. jei kam reikia pieno miltelių, tai dar turiu nemažai, 1kg-5lt

Siandien kepiau sita varskes pyraga smile.gif labai skanus gavosi thumbup.gif po signalo idejau dziovintu spanguoliu, viena pjaustyta banana ir cinamono, kepant kvepejo visi namai, seimyna lauke nesulauke, kada cia jau galima bus ragauti lotuliukas.gif
o iskilo iki pat duonkepes virsaus, jau buvau issigandusi, kad prades remtis i langeli lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(norali @ 2009 08 22, 21:21)
Niu gi va kaip buna, kai informacija is paskos vaiksto smile.gif
Valerijonas Vilniaus gatveje, bulvare, tarp Visinskio ir Vasario 16 -osios gatviu, priesais Visinskio paminklas mirksiukas.gif
Arbatine , priklauso vaistinei, iejimas is vaistines, anksciau budavo dar is kampo atskirai ieiti, bet dabar lyg ir uzdaryta ten g.gif
va radau ir internetini puslapiuka 4u.gif http://www.valerijon...kmeniu/arbatine
Sekmes 4u.gif



Ot... doh.gif būčiau anksčiau žinojus, tai tikrai būčiau ten įlindus.. doh.gif na, nieko, kitą kartą, kai būsiu Šiauliuos, žinau, kur būtinai apsilankysiu ax.gif
Ačiū už informaciją 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
ner uz ka mirksiukas.gif
dar viena gera sveiko maisto parduotuvele , kur yra ekologisku produktu, taip pat miltu, kruopu, yra "verpsto" kieme, siek tiek toliau paejus Vilniaus gatve 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norali: 22 rugpjūčio 2009 - 21:13
Lung - viskas ok su tais mieziu miltais 4u.gif ju daznai imaiso i kvietinius, tada gaunami baltesni miltai (o be to, mieziai pigesni nei kvieciai), o etiketej jie net nefiguruoja doh.gif

Elika - tu dar paziurek semper.lt, jie turedavo miltu be gliuteno 4u.gif

O jus man pasakykit - kur mano galva gun_bandana.gif: Susiruosiau kept pynute, uzsitaisiau raugo, pagaminau tesla.... viska skubom, nes vaikai prase laukan, paskui juos maudziau, guldziau.... Galu gale ziuriu - man tesla nekyla g.gif Taigi - mieliu neidejau unsure.gif Dabar nezinau, gal ryt is tos teslos kokius zagarelius iskept....

Atsakyti
QUOTE(norali @ 2009 08 22, 22:13)
ner uz ka mirksiukas.gif
dar viena gera sveiko maisto parduotuvele , kur yra ekologisku produktu, taip pat miltu, kruopu,  yra "verpsto" kieme, siek tiek toliau paejus Vilniaus gatve 4u.gif


Ten gal toks kaip kioskelis? Kažkur netoli ŠU? g.gif buvau kartą užėjus pasižvalgyt ten smile.gif bet toks ir pasižvalgymas... aptikau tą vietelę laukdama, kol man akiniams pakeis senuosius stiklus naujais.. tai tiek aš ten ir mačiau be akinių... doh.gif Tokia nelabai maloni moteriškė buvo už prekystalio.. unsure.gif paklausiau, ar galėčiau arčiau prieit pasižiūrėt, ji tik susiraukė ir sako - gi ir taip netoli viskas, puikiai matosi.. unsure.gif aišku, aš nepuoliau aiškintis, kad nelabai kokia žiūrėtoja tuo momentu buvau hihihi.gif
Atsakyti