Įkraunama...
Įkraunama...

Duonelę kepame pačios

QUOTE(Mytis @ 2009 08 18, 18:05)
Nekepiau, bet turiu 1930 m. knygutę, tai pacituosiu:

Padėjau?  biggrin.gif

Dar ir kaip padėjai, ačiū 4u.gif 4u.gif Ypač su krosnies temperatūrom thumbup.gif


QUOTE(paiduke @ 2009 08 19, 18:50)
dėja tas parodymas ką siunti nepadeda, vieniem parodai o kiti vistiek tikrina, man nieks niekada neliepė atplėšti kai siunčiu lietuvoje, bet va šį kartą kažkur kažkam įtartina pasidarė, ar tiesiog iš eilės viską tikrino

Kažkaip neteko girdėti, kad tikrintų siuntinius ir dar taip barbariškai g.gif Tenka siųsti paštu nemažai siuntinukų su panašiais dalykais, bet niekada taip nepasitaikė. Gal kartais atsidarė maišelis, pabiro miltukai ir todėl apklijavo lipnia juosta. Na, kažkaip nesinori tikėti, kad taip be priežasties niokotų siuntinius ax.gif smile.gif

P.S. prabalsavau už Mrs. R. Tikrai labai graži šeimynėlė thumbup.gif thumbup.gif

Apie miltus: ateinančia savaitę planuoju važiuot įvairesnių miltų užsipirkt pas ūkininką. Gal dar kam reikia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lung: 21 rugpjūčio 2009 - 09:34
QUOTE(Lung @ 2009 08 21, 10:25)
Apie miltus: ateinančia savaitę planuoju važiuot įvairesnių miltų užsipirkt pas ūkininką. Gal dar kam reikia?


ax.gif reikia....
Atsakyti
Lung, gal paste koks 'reidas' buvo, nes paiduke graziai buvo supakavus, miltelius i pora maiseliu idejus, tuos - i dezute, o pastininkai suplese abu maiselius, siaip jau praplyst tikrai negalejo.... Siunciu ir as pastu siuntinius, nznau ar daznai pastas juos padrasko - kai nebirus produktai, tai kazkaip nesulaukiu skundu.... Siunciu ir per siuntu tarnybas - jie irgi savo nuoziura patikrina....

Parsinesiau is bibliotekos labai faina knyga - 'lietuviu pasninko valgiai' - nuostabus paprasti receptai, puikiai pritaikyti siandieninei krizei, keletas duoneliu receptu ir siaip daug valgiu is ivairiu miltu, turedama minutile - paskanuosiu...

Ir as siand kepu plikyta rugine duonele su raugu. Kai jau kildau tesla antra karta duonkepej, laukiu kol pakils, tada jungiu kepimo programa...
Atsakyti
QUOTE(Lung @ 2009 08 21, 09:25)
Apie miltus: ateinančia savaitę planuoju važiuot įvairesnių miltų užsipirkt pas ūkininką. Gal dar kam reikia?

Norėčiau rupių ruginių kokių 5 kg cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2009 08 20, 12:24)
Na, aš kalbėjau apie duonkepę, o ne apie krosnį  ax.gif
Turiu Štai tokią, tik baltą
user posted image

Visos kitos duonelės iškepa puikiai, tik ta "grynai" ruginė (vien ruginiai miltai) plikyta gavosi nelabai kokia, palyginus su orkaitėje kepta duonele  mirksiukas.gif

Pabandyk užmaišyt tešlą su tešlos maišymo programą, o kept, po užmaišymo ir kildinimo, su kepimo programa. mirksiukas.gif Nes pas mane nors ir yra programa ruginei duonai, bet nepatinka joje iškepta duona, gaunasi sausa ir su stora apdžiuvusi pluta doh.gif

QUOTE(laurechka @ 2009 08 20, 17:56)
O man atrodo, kad nevisos duonkepės kepa ruginę duoną, ar aš klystu?

Klisti bigsmile.gif

QUOTE(Lung @ 2009 08 21, 09:25)
Apie miltus: ateinančia savaitę planuoju važiuot įvairesnių miltų užsipirkt pas ūkininką. Gal dar kam reikia?

Reikia bigsmile.gif visada biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 08 21, 09:41)
Klisti 

Gal, nesiginčyju... Bet kai rinkomės duonkepę, žiūrėjom, kad būtų funkcija ruginei duonai kept... Ir ne visos ją turėjo... Beto, pas mane dedas spec maišymo peilis ruginei duonai...
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2009 08 21, 10:52)
Gal, nesiginčyju... Bet kai rinkomės duonkepę, žiūrėjom, kad būtų funkcija ruginei duonai kept... Ir ne visos ją turėjo... Beto, pas mane dedas spec maišymo peilis ruginei duonai...

Aš pastebėjau, kad pažaidžius su duonkepę galima viską padaryt mirksiukas.gif

Bėja, vakar duonkepei kepiau kugelį, pavyko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 08 21, 12:14)
Aš pastebėjau, kad pažaidžius su duonkepę galima viską padaryt mirksiukas.gif

Bėja, vakar duonkepei kepiau kugelį, pavyko thumbup.gif

UPS! Papasakokit apie kugeli! Ar naudojotės tik kepimo funkcija ar viską patikėjot duonkepei?
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 08 21, 11:41)
Pabandyk užmaišyt tešlą su tešlos maišymo programą, o kept, po užmaišymo ir kildinimo, su kepimo programa. mirksiukas.gif  Nes pas mane nors ir yra programa ruginei duonai, bet nepatinka joje iškepta duona, gaunasi sausa ir su stora apdžiuvusi pluta  doh.gif

Klisti  bigsmile.gif



Aš kaip bandymą dariau, tai dėjau tešlą į dubenėlį ir užstačiau programą, kuri ilgiausiai darbuojasi. ax.gif tik buvo įdomu, kas gausis rolleyes.gif

Tokios kaip ruginės duonos programos pas mane nėra smile.gif bet gal norint ir pažaidus ilgiau, būtų galima iškepti skanią ruginę duonelę ir su mano duonkepe ax.gif
Atsakyti
noriu paklausti, gal kuri kepėte ar žinote receptėlį grūdėtos duonos? 4u.gif aš kepčiau orkaitėje g.gif
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2009 08 21, 11:45)
UPS! Papasakokit apie kugeli! Ar naudojotės tik kepimo funkcija ar viską patikėjot duonkepei?

Tik kepiau, tarkavo ir maišė kombainas biggrin.gif

QUOTE(Elika @ 2009 08 21, 11:47)
Aš kaip bandymą dariau, tai dėjau tešlą į dubenėlį ir užstačiau programą, kuri ilgiausiai darbuojasi.  ax.gif  tik buvo įdomu, kas gausis  rolleyes.gif

Tai gal dėl to ir perdžiuvo duonelė
Atsakyti
Labas rytas kepėjėlės 4u.gif

Jau turiu miltų - rupių ruginių ir rupių kvietinių (buvo dar miežinių ir žirnių miltų - miežiniai atrodė labai gražiai, bet kažkaip nedrįsau imti, gal kitąkart ax.gif ).

Susvarstysiu maišeliais po 2.5 kg/2 Lt. Vilniuje būsiu tik antradienį, tai miltus paruošiu trečiadienį, atsiimti kaip visada, DeLonoje mirksiukas.gif

Gražaus savaitgalio 4u.gif
Atsakyti