Įkraunama...
Įkraunama...

Duonelę kepame pačios

Ar kas nors bandėte užmaišyti šių Malsenos daniškų bandelių tešlą duonkepe? Kokią programą naudojot ir kaip sekės? Įdomu, o jei pabandyčiau tiesiog duoną iškept, o ne baldeles, iš šio mišinio?
Atsakyti
QUOTE(mok123 @ 2009 09 30, 13:22)
Sakykit pagal si recepta mieles sausos ar slapios? blush2.gif  naujoke

Cia visuose receptuose nurodytos sausos mieles, jei nepasakyta kitaip smile.gif
Atsakyti
Ačiū labai tai mergaitei, kuri įdėjo alaus duonos receptą, ji man tikrai tobula išėjo, irgi kepiau ant rapid programos (1.55 val.) Tik vietoj aliejaus dėjau sviestą ir dar papildomai įmušiau vieną kiaušinį, nes mėgstu tokią bulkinę konsistenciją smile.gif
Atsakyti
Aš kažkaip nesutariu su receptuko paieška doh.gif Tai teks pagalbos prašyt dabar...

Gal galit man parašyt bananinio pyrago receptą su kepimo milteliais? 4u.gif

Nagi, turi man gautis kepinys ir su kepimo milteliais. O tai vis iškepa neiškilęs kažkoks drėgnas pyragiukas, jei taip galima pavadinti.. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elika: 30 rugsėjo 2009 - 13:16
na ir aš kažkaip neradau... bet turėjau išsisaugojus 4u.gif tai va prašau, čia tau Elika 4u.gif

"BANANINIS PYRAGAS (receptas ne mano smile.gif

3/4 p. cukraus;
2 š. sviesto;
1 kiaušinis;
3 nedideli bananai;
2 š. grietinės;
2 puodeliai miltų;
1 a.š. sodos;
1/2 a.š. kepimo miltelių;
1/2 a.š. druskos.
Produktus (išskyrus vieną bananą) sudėti pagal duonkepės reikalavimus. Parinkti ciklą “kepiniai su kepimo milteliais”. Po pyptelėjimo sudėti griežinėliais supjaustytą bananą. Jeigu bananai dideli, reikės daugiau miltų."


Kepiau aš jį, gavosi skanus, toks bananinis. Nepamenu kiek, bet mažinau cukraus kiekį smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Avenita: 30 rugsėjo 2009 - 13:36
QUOTE(Junda @ 2009 09 30, 13:30)
Ar kas nors bandėte užmaišyti šių Malsenos daniškų bandelių tešlą duonkepe? Kokią programą naudojot ir kaip sekės? Įdomu, o jei pabandyčiau tiesiog duoną iškept, o ne baldeles, iš šio mišinio?

Aš kepiau ne daniškas, o tas kitokias (ne tradicines). Tešlą užmaišiau duonkepe, tešlos minkymo programa, o kepiau bandeles orkaitėje. Liuks gavosi bandelės, gaila, kad ten pridėta nereikalingų priedų. Duona taip pat turėtų puikiai gautis. Tik man gavosi per lipni tešla, tai turėjau paildomai dar miltų įdėti.
Va šitas kepiau http://www.malsena.l..._bandelems.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trolėmolė: 30 rugsėjo 2009 - 13:45
QUOTE(Trolėmolė @ 2009 09 24, 10:37)
Vakar pirmą kartą bandžiau keksą duonkepėje
user posted image


Užmiršau įdėti šito kekso receptą. Jis iš duonkepės instrukcijos.

Vyšnių ir marcipano pyragas
50g. cukraus,
175g. sviesto,
3 kiaušiniai,
225g. miltų,
1 a.š. kepimo miltelių (recepte 225g. self raising flour, jie yra jau su kepimo milteliais)
100 gramų cukrintų vyšnių (nu tokių spalvotų saldžių, yra maximoj),
75 g. tarkuoto marcipano, (dėjau saldainį su marcipano įdaru),
60ml. pieno,
15g. pakepintų migdolų plokštelių.
Pas mane kepimo programos keksui nėra, todėl recepte parašyta paruošti tešlą ir kepti kepimo programa 55 min. (kepiau virš valandos)
Sviestą ištrinti su cukrumi, sudėti kiaušinius. Tada miltus su kepimo milteliais, pieną ir tarkuotą marcipaną su pjaustytom vyšniom. Viršų apibarstyti migdolų plokštelėmis. Kai iškeps, dar leisti pastovėti 5-10 min. ir tik tada imti iš kibirėlio.
Neblogas sviestinis keksas, gal truputį saldokas. Kas nemėgstat saldžiai, pasimažinkit cukraus kiekį arba mažiau marcipano dėkit. Skanaus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trolėmolė: 30 rugsėjo 2009 - 14:02
QUOTE(Avenita @ 2009 09 30, 14:35)
na ir aš kažkaip neradau... bet turėjau išsisaugojus  4u.gif tai va prašau, čia tau Elika  4u.gif

[i]"BANANINIS PYRAGAS (receptas ne mano smile.gif





oi, labai ačiū 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mok123 @ 2009 09 30, 12:22)
Sakykit pagal si recepta mieles sausos ar slapios? blush2.gif  naujoke

Sausos smile.gif

QUOTE(Junda @ 2009 09 30, 12:30)
Ar kas nors bandėte užmaišyti šių Malsenos daniškų bandelių tešlą duonkepe? Kokią programą naudojot ir kaip sekės? Įdomu, o jei pabandyčiau tiesiog duoną iškept, o ne baldeles, iš šio mišinio?

Duoną kepiau orkaitei, gavosi puikiai thumbup.gif

QUOTE(Trolėmolė @ 2009 09 30, 13:59)
Užmiršau įdėti šito kekso receptą. Jis iš duonkepės instrukcijos.

Jau ir nesitikėjau, ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 09 29, 18:59)
Pirmai duonai bandyk iš patikrintu, paprastu receptu, pvzd, batonai visada gaunasi mirksiukas.gif
380g kvietiniu miltų
250ml vandens (galima maišyt su pienu)
30g sviesto(dėjau 45g moliūgų sėklų alėjų)
2v.š. cukraus
1a.š. druskos
1.5a.š. mielių
Programa TRAŠKI arba TOSTAMS, aš kepiau greito kepimo režimų  smile.gif


ka tik iskepiau sia duonele tai itariu keliaus i kibira...neskani, sukritusi per viduri, o viska sveriau ir matavau labai tiksliai doh.gif doh.gif doh.gif kai maisesi tai net i viena kamuoliuka nesulipo, o liko vientisa tokia mase, galvojau gal taip ir turi buti...bet nieko nesigavo... verysad.gif verysad.gif verysad.gif miltus dejau 405 kvietinius... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2009 09 30, 14:16)
Nagi, turi man gautis kepinys ir su kepimo milteliais. O tai vis iškepa neiškilęs kažkoks drėgnas pyragiukas, jei taip galima pavadinti..  doh.gif

norėčiau atitaisyti moulinex vaisinio kekso reputaciją, buvau rašiusi kad kai kepiau pirmą kartą, man gavosi plyta, tai matyt būsiu kažką ne taip sudėjusi. Pirmadienį kepiau thumbup.gif - tai gavosi skanutis, mikštutis, tiesa 3 kartus daugiau įpyliau vyšnių likerio blush2.gif ir 1.5m senumo kepimo milteliai suėjo, viskas gerai iškilo
QUOTE(dzhina @ 2009 09 30, 18:27)
miltus dejau 405 kvietinius... g.gif

hmm na kas gi tau su ta duonele, jau kelinta keliauja į šiukšlinę blink.gif . O tu nenorėtum kepti kvietinės duonos ne iš 405, o 550d ar 812c miltų ( aš maišau per pusę )
405 per geri duonai, jie kiek pamenu skirti tortams, pyragams, duonai nelabai tinkami mirksiukas.gif

perverčiau temą ir neklydau dėl tų miltų, radau prieš dvi dienas rašytą žinutę
p.s. kas ruoš naują temą, gal reikėtų įdėti info apie miltus, kad naujai pradedančios kepti žinotų kokiu smiltus reiktų pirkti duonai mirksiukas.gif

QUOTE(nataliuncik @ 2009 09 28, 18:47)
Skaičiai ir raidės ant miltų pakelio šalia pavadinimo reiškia jų kokybę ir vertę sveikatai. Tiksliau sakant, tai reiškia, kiek kartų prieš malimą miltai buvo valomi ir/ar lupami. Skaičiai, nurodyti ant pakuotės, pavyzdžiui, 550 ar 1 600, rodo, koks miltuose likęs pelenų kiekis. Kuo skaičius mažesnis, tuo miltai bus baltesni.

Gardiems kepiniams reikėtų miltų, kurių pakuotė pažymėta skaičiumi 405, nes tai – patys balčiausi miltai. Raidės A, B, C, D, E, F, G rodo glitimo kiekį. Glitimas – baltymų kompleksas, kuris leidžia tešlai gerai kilti.

Plikytai ar mielinei tešlai reikia, kad glitimo indeksas būtų kuo didesnis – tuomet tešla geriau kyla. Tokiu atveju ieškokite miltų, kurie pažymėti raide, esančia arčiau abėcėlės pradžios – A arba B. Kepant kepinius iš trapios tešlos arba biskvitinės tinka ir mažesnio glitimo miltai, pažymėti C ar D raidėmis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo J@lanta: 30 rugsėjo 2009 - 17:36
QUOTE(dzhina @ 2009 09 30, 18:27)
ka tik iskepiau sia duonele tai itariu keliaus i kibira...neskani, sukritusi per viduri, o viska sveriau ir matavau labai tiksliai doh.gif  doh.gif  doh.gif kai maisesi tai net i viena kamuoliuka nesulipo, o liko vientisa tokia mase, galvojau gal taip ir turi buti...bet nieko nesigavo... verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif miltus dejau 405 kvietinius... g.gif


405 miltai netinka tokiai duonai. O miltų reikia dapilti, kad gautųsi kamuoliukas 4u.gif
Papildyta:
Gal kam reikia nenaujos, bet puikiai veikiančios duonkepės? Gavau naują, tai seną ketinu parduoti ax.gif
Papildyta:
nataliuncik, kepu Jūsų šeimos mėgstamiausią duoną, noriu paklausti kokią programą naudojat? Ar užteks 50 min. kepimo, nes žiūriu nemažas kepalas gausis.
Atsakyti