Įkraunama...
Įkraunama...

Duonelę kepame pačios

merginos, gal galetumet parekomenduoti kokia sveikuoliu duonele, nes jau nuo receptu gausybes visai pasimeciau doh.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sikste @ 2009 09 24, 16:03)
merginos, gal galetumet parekomenduoti kokia sveikuoliu duonele, nes jau nuo receptu gausybes visai pasimeciau doh.gif aciu 4u.gif

Sveikuolių duona
250ml vandens +galima pieno miltelių 3šaukštus
30g aliejaus
1 a.š. druskos
1 a.š. cukraus
250g kvietinių miltų (aš dali maišau kvietinių dali ruginių miltu)
50g avižiniu dribsnių
50g sėlenų
1a.š. mielių
Sauja sėmkių kokiu mėgsti
Atsakyti
QUOTE(motiejukas @ 2009 09 24, 16:00)
Sveikos,

jungiuosi ir as i jusu buri.

Norejau jusu paklausti. Jau kelinta karta kepu keksa pagal molinex recepta. Kepu programa, kuri skirta kekso kepimui. Bet man kekso vidus pilnai neiskepa. Gal galetumete pakomentuoti kodel, ir kokia programa galiu naudoti, kad ji dakepciau.

Pas mane irgi moulinex duonkepe, ir taip pat kekso vidus neiskepa. Pamenu, kad cia ir daugiau merginu buvo, kuriu moulinex'as ne iki galo iskepa keksa. tai paprasciausiai tuos kelis kartus kai kepiau programos pabaigoj su mediniu pagaliuku patikrindavau ar iskepes, o jei ne - ijungdavau papildoma kepima (pas mane 14 programa, ten spaudant +/- nusistato norimas kepimo laikas). Ir toliau tikrinant pagaliuku laukdavau, kol iskeps. Bet orkaitej kepti keksai man zymiai labiau patinka, o ir minkyt teslos nereikia, taip kad duonkepes daugiau keksams nebenaudoju. nors cia buvo kazkas imete keleta nauju recepteliu, tai gal reiks ismeginti, gal geriau bus nei pagal moulinex'a rolleyes.gif
Atsakyti
Pries pora dienu kepiau gan sveikuoliska GRUDETA MORKU IR RAZINU DUONELE, savaip pakeitusi pradini recepta.

Originalus receptas:
1 puodelis silto vandens
1 v.s. sviesto
1.5 v.s. rudo cukraus
2 puodeliai tarkuotu morku
4.5 puodelio grudetos duonos misinio (Grain bread mix)
0.5 puodelio razinu
1 a.s. cinamono
2 a.s. sausu mieliu

Vietoj grudetos duonos misinio dejau apie 3 puodelius kvietiniu miltu, 1 puodeliu rupiu kvietiniu miltu, gera sauksta dziovintu kvieciu daigu, pora saukstu selenu ir po 1-2 sauskstus ivairiu seklu, kokias radau namie - saulegrazu, moliugu, sezamo, linu semenis. siaip labai patiko, tik tiek, kad sukrito per viduri. Todel kita karta kai kepsiu desiu bent 0.5 saukstelio maziau mieliu. Nors siuo atveju ir konkretaus kiekio miltu nelabai eina nusakyti, prikauso nuo morku sultingumo, tad reikia pagal tesla ziureti. Ir dar cukraus saukstu dviem daugiau idesiu, nes biskuti truko, bet siaip duonele thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mama_Greta: 24 rugsėjo 2009 - 18:07
QUOTE(Trolėmolė @ 2009 09 24, 10:37)
Vakar pirmą kartą bandžiau keksą duonkepėje

Gražuolis thumbup.gif

QUOTE(nataliuncik @ 2009 09 24, 11:10)
Ne, niekas taip ir nesusiruošė  verysad.gif  O Vievio paukštyne nekelia ragelio į e-mail neatsako  doh.gif
Pagal kokį receptą šis grožis padarytas???

Kiaušinių miltelių bus DeLonoje. Kažkurią dieną važiavom pro šalį, galvojom užvažiuosim, nupirksim. Bet adreso tikslaus nežinojom doh.gif Pasisukiojom ir neradom ax.gif Greit važiuosim su tiksliu adresu. Kantrybės 4u.gif

QUOTE(Sikste @ 2009 09 24, 13:11)
Labutis,
pagaliau ir as issikepiau juodos duoneles.

Duonelė wub.gif

QUOTE(mama_Greta @ 2009 09 24, 19:06)
Pries pora dienu kepiau gan sveikuoliska GRUDETA MORKU IR RAZINU DUONELE,

Skamba labai viliojančiai smile.gif Bet čia ne pyragas, o duona gaunasi? Niekada nebandžiau kept duonos su cinamonu ir daug vaisių.
Atsakyti
QUOTE(Lung @ 2009 09 24, 19:34)
Kiaušinių miltelių bus DeLonoje. Kažkurią dieną važiavom pro šalį, galvojom užvažiuosim, nupirksim. Bet adreso tikslaus nežinojom  doh.gif Pasisukiojom ir neradom  ax.gif Greit važiuosim su tiksliu adresu. Kantrybės  4u.gif

thumbup.gif Lauksiu lauksiu blush2.gif O ten ir ieškot nereikia, reikia įvažiuosit į viaduką ir tiesiai pagal kvapą surasit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lung @ 2009 09 24, 20:34)
Skamba labai viliojančiai  smile.gif  Bet čia ne pyragas, o duona gaunasi? Niekada nebandžiau kept duonos su cinamonu ir daug vaisių.

Na taip, labiau panasu i duona nei i pyraga, kepama ne saldzios duonos, o pagrindine arba grudetos duonos programa. bet sumustinukams su desra tai jau ko gero netiktu (nebent ismetus razinas rolleyes.gif ). siaip labai puri ir minksta, bet visai nesaldi - kiek jauciasi saldumo, tai tik is razinu, todel ir sakau, kad kita karta kai kepsiu desiu truputi daugiau cukriuko ax.gif na bet su sviestuku ir uogiene ar kokiu svelniu suriu, pvz varskes, ir taip labai skanu, ypac megstantiems sveikuoliskus produktus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mama_Greta: 24 rugsėjo 2009 - 20:13
kiausiniu milteliu ir as noresiu, kazin, kokia bus kaina g.gif Jauciu, greiciau pastu atsisiusiu, nei MB vaziuodamas pro Kalvariju g nusuks link Delonos lotuliukas.gif Visad prabyla ties sankryza - o ko tu anksciau nesakei...

Buvau TP. Kas tingi savo receptus kurt, gan neblogom kainom misiniu buvo, lyg 4 rusiu, po 3Lt su trupuciu 4u.gif

Kepiaus siand Obuoliu sarlote, orkaitej. Apsiedimas. Daugiau nekepsiu. siaip ar taip, dieta juk man blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2009 09 24, 21:45)
Buvau TP.

Kas tas TP ???????? g.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2009 09 24, 15:01)
Kas tas TP ???????? g.gif


Logiskai mastant, gal Thomas Philips? smile.gif

As isbandziau savo duonkepe, kazko vakar pykosi ji su razetem ir ismusinejo biggrin.gif Bet siandien valgiau, tiesa, ne super, aisku, skanesne uz tas pirktines, bet vis tiek ne ta. Kepiau prancuziska is duonkepes instrukcijos receptu, manau, publikuota ji cia jau kelis kartus, tad nededu recepto.


Tiesa, is JAV dziaugsmo tiek, kad gavau Bread miltu, molasses. Bandysiu kept viena duonele, kuria cia pateikia vienam steak house, kol laukiam rezervuoto maisto. Jei gausis ir patiks, butinai pasidalinsiu receptu.

Tiesa, laukiu dar dippingu receptu, bet be kefyru, nes cia tokiu nerasi biggrin.gif Noriu grynai kazko graikisko, kai i alyvu alieju ideda kazkokiu zoleliu, gal cesnako? Galiu, aisku, akesperimentuot, bet gal kazkas jau turi isbandytu?
Atsakyti
merginos, ar kuri naudojat ajerus? iš kur gaunat?
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2009 09 24, 22:01)
Kas tas TP ???????? g.gif

gal Tomas Philips g.gif
Atsakyti