Įkraunama...
Įkraunama...

Duonelę kepame pačios

QUOTE(Lung @ 2009 09 22, 20:40)
O tavo greitam receptuke duona pakyla kaip ir įprastai, ar būna mažesnė?

Pakyla kaip visada, puikiai blush2.gif Čia skystesne tešla gaunasi, bet skonis nepasikeičia, jei reikia ant greito duonos, tai darau tokį variantą, o šiaip, įsimylėjau duonytę su naminių raugų thumbup.gif
Atsakyti
Dėl greitos duonos, tai pas mane greitoji programa trunka apie 1 val. Dabar tiksliai nepasakysiu, bet valandos nesiekia, ar 56 ar 58 min g.gif Ir ne kartą su ja kepiau, kai namie duonelė baiginėjosi, o pirktos duonos jau niekas nenori biggrin.gif

Pas mane prie duonkepės skirtoje knygoje apie greitą kepimą net išskirta, kad norint greitos ir skainios duonos, reikia naudoti šiltą vandenį, daugiau mielių ir mažiau druskos. ax.gif Tik dar neišnagrinėjau ar su ta greitąja galima kepti 1 kg kepaliuką, nes man automatiškai nusistato 750 g. Iškyla puikiai ir skonis niekuo nesiskiria nuo duonelės keptos pagrindine programa, trunkančia virš 3 val smile.gif Dabar tikslaus recepto nepasakysiu, galėsiu vakare pažiūrėti ir įdėti, jei reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
tai niekas negali man pagelbeti? niekas nezino kokiu santykiu keiciamas melaso sirupas melaso cukrumi?
Atsakyti
QUOTE(Sikste @ 2009 09 23, 12:00)
tai niekas negali man pagelbeti? niekas nezino kokiu santykiu keiciamas melaso sirupas melaso cukrumi?

As apie melasos cukru is vis nieko nezinau. Bet turiu muscovado cukru, tai gal kazkas panasaus? jis toks tamsiai rudas ir dregnas. As tavo vietoj deciau tiek pat kiek reikia melasos pagal recepta. ir gal dar sauksta vandens ideciau, nes vis del to melasa yra sirupas. O jei pasirodys, kad per mazai ar per daug idejai to cukraus, kita karta kepdama jau zinosi kaip pakoreguoti mirksiukas.gif
beje, jei nerandi melasos sirupo, gali paieskoti treackles sirupo - labai panasus daiktas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mama_Greta: 23 rugsėjo 2009 - 12:18
QUOTE(mama_Greta @ 2009 09 23, 13:17)
As apie melasos cukru is vis nieko nezinau. Bet turiu muscovado cukru, tai gal kazkas panasaus? jis toks tamsiai rudas ir dregnas. As tavo vietoj deciau tiek pat kiek reikia melasos pagal recepta. ir gal dar sauksta vandens ideciau, nes vis del to melasa yra sirupas. O jei pasirodys, kad per mazai ar per daug idejai to cukraus, kita karta kepdama jau zinosi kaip pakoreguoti mirksiukas.gif
beje, jei nerandi melasos sirupo, gali paieskoti treackles sirupo - labai panasus daiktas smile.gif

labai aciu uz atsakyma 4u.gif tai ir padarysiu, biski pamaisysiu su vandenuku. Melaso cukrus, labai tamsiai rudas, dregnas, tai kaip plytos gabalas smile.gif muscavado cukru irgi turiu, bet jisai toks sviesesnis, ne toks stiprus.
user posted image
Atsakyti
dekui Lung, nataliunchik, darysiu, kaip sakot - desiu silta vandenuka, daugiau mieliu ir kepsiu pagal duota recepta, kaip tik juk turiu pieno milteliu, paziurejau, maoji programa - 1val 50min, manau, maisys ir kildys 50min, keps 1val, turetu gautis smile.gif
praeita syki gal tikrai per kieta tesla padariau, be to, piena visad pildavau is saldytuvo...
Atsakyti
nepatiko man duonkepes schnell programa - minke 20min, o paskui iskart ijunge kepima :blink toks jausmas, kad mielines teslos kildint nereikia.... lyg sodos kepiniams butu skirta. Laiku spejau isjungti, pakildziau, tada ijungiau tik kepima. Iskilo puikiai, kvepia, ziuresim, kai i burna desim tongue.gif
Taigi, rankiniu budu duona/batona iskepiau pr 1.5val - man tai tinka thumbup.gif
Atsakyti
Pasiskaicius cia susigundziau ir as isbandyti savo greitaja programa. Jau daugiau kaip metus turiu duonkepe, o taip ir neismeginau blush2.gif pas mane 13 min minko, 22 kildina ir 45 kepa. kepu pagal duonkepes knygelej buvusi recepta, tik del kvapo idejau puspilni sauksteli maltos ozrages, tai kvepia visi namai thumbup.gif iskilo labai neblogai, na bet dedasi 4 a.s. mieliu kilogramui kepaliuko. dabar nuo to kvapo pilvas tik gurgia, laukiu kol iskeps ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2009 09 23, 18:12)
nepatiko man duonkepes schnell programa - minke 20min, o paskui iskart ijunge kepima :blink toks jausmas, kad mielines teslos kildint nereikia.... lyg sodos kepiniams butu skirta. Laiku spejau isjungti, pakildziau, tada ijungiau tik kepima. Iskilo puikiai, kvepia, ziuresim, kai i burna desim tongue.gif
Taigi, rankiniu budu duona/batona iskepiau pr 1.5val - man tai tinka thumbup.gif

Na matai, visur skirtingas laikas, pvzd. pas mane 1.58 ir 1.52, t.y. greita ir ultra greita
Atsakyti
Ką tik gavau savo duonkepę thumbup.gif

Dabar esu pusiau soti, tai mąstau, ką įmantresnio išsikepus. Visai norėčiau kokios italiskos duonos recepto (isbandyto ir patikrinto) ar pan. Gal kuri jau esat atidirbusi receptą jai?

Ir dar noriu kažkokio ale dippingo (padažo mirkymui) su alyvų aliejum, pasufleruokit irgi laaaabai skanaus receptėlį 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katu: 23 rugsėjo 2009 - 23:50
QUOTE(Katu @ 2009 09 24, 00:20)

Ir dar noriu kažkokio ale dippingo (padažo mirkymui) su alyvų aliejum, pasufleruokit irgi laaaabai skanaus receptėlį  4u.gif

http://skanuseksperi...-is-kefyro.html
dar nebandziau, bet artimiausiu metu darysiu, sako kad laaabai skanu mirksiukas.gif

Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
temoje uzmaciau diskusijas del kiausiniu milteliu... ax.gif ar kas nors jau pirkot? naudojat? geras reikalas? g.gif ir kur pirkti yra? blush2.gif
Atsakyti