Įkraunama...
Įkraunama...

Duonelę kepame pačios

QUOTE(nataliuncik @ 2009 09 19, 12:22)
O kodėl gi ne? g.gif  Man išeina ir kiti darė, t.p. išėjo  blush2.gif



O kur recepto ieškoti? Ten pirmam puslapyje labai jau daug receptų, pasimečiau...
Atsakyti
QUOTE(Junda @ 2009 09 19, 15:19)
O kur recepto ieškoti? Ten pirmam puslapyje labai jau daug receptų, pasimečiau...

Šioj temoj tiksliai yra, jei nerasi, vėliau parašysiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 09 19, 17:11)
Dzhina tik geriausia užminkyk tešlą vakare, o kepk ryte, kad butu laiko pakilt gražiai  smile.gif
Nu ne, ne sauso, jei sauso, ten kitos proporcijos, nuo 200g sauso valgyt neįmanoma bus schmoll.gif  Aš dabar bandau visokius receptus su naminiu raugu
Ir man aktualu, dabar darau dukatus imbierinius, tai buvo mintys vietoj vandens, nuovirą įpilt(aš taip sausainius darau)  blush2.gif



nezinau,bet ji man saugiai iskeliavo i siuksliu kibira,neiskilo liko ,kaip blynas,na vienu zodziu neisejo,taip,kad duonkepeje kita kepa jau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sloga @ 2009 09 19, 18:15)
nezinau,bet ji man saugiai iskeliavo i siuksliu kibira,neiskilo liko ,kaip blynas,na vienu zodziu neisejo,taip,kad duonkepeje kita kepa jau  blush2.gif

Užminkėt, davėt pastovėt tešlai ir neiškilo? O kaip raugą darėt? g.gif
Jei darot be mielių, būtinai turit pastovėt, pakilt, nes tokia gyva tešla sunkiau keliasi negu su mielėm. Ir kai minkot geriausia stebėt, tada žinosit ko dar reikia
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 09 19, 21:21)
Užminkėt, davėt pastovėt tešlai ir neiškilo? O kaip raugą darėt?  g.gif
Jei darot be mielių, būtinai turit pastovėt, pakilt, nes tokia gyva tešla sunkiau keliasi negu su mielėm. Ir kai minkot geriausia stebėt, tada žinosit ko dar reikia


na minke tai duonkepe,as tik i ja viska sudejau ir laukiau rezultato,rezultatas blush2.gif ,nezinojau kaip ja daryti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sloga @ 2009 09 19, 22:53)
na minke tai duonkepe,as tik i ja viska sudejau ir laukiau rezultato,rezultatas  blush2.gif ,nezinojau kaip ja daryti  doh.gif


o ar duonkepe turi funkcija duonai su raugu 12 val kildint? lotuliukas.gif
Atsakyti
Ar teisingai supratau g.gif Jei darai duonelę su raugu, tai negalima jos kept iškart duonkepėj pagal paprastą programą? Reikia pirma išsiminkyt tešlą, leist jai pastovėt, o tada statyt kept? g.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Letta: 20 rugsėjo 2009 - 09:18
QUOTE(Letta @ 2009 09 20, 09:17)
Ar teisingai supratau g.gif Jei darai duonelę su raugu, tai negalima jos kept iškart duonkepėj pagal paprastą programą? Reikia pirma išsiminkyt tešlą, leist jai pastovėt, o tada statyt kept? g.gif  4u.gif

Taip smile.gif Aš tai užminkau vakare ir duodu pastovėt visai nakčiai, o ryte iškepu, gaunasi visada puri ir minkšta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 09 20, 10:31)
Taip  smile.gif Aš tai užminkau vakare ir duodu pastovėt visai nakčiai, o ryte iškepu, gaunasi visada puri ir minkšta  thumbup.gif

O jūs užminkote duonkepėj? O po to ryte kepate taip pat duonkepėj? Kiek laiko kepimo nustatot? Ir per naktį paliekat kur? Kambario temperatūroj, ar šaldytuve? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_Greta @ 2009 09 19, 13:51)
Nu tai prasom recepto  ax.gif ar cia jau buvo kur nors? kazkaip kaip tik uzsimaniau duoneles su kokiais nors idomesniais priedais  ax.gif


Mielių šviežių 10 g
Kvietinių miltų 400 g
Cukraus 2 a.š.
Sviesto 75 g
Druskos 1 a.š.
Cinamono 2 a.š.
Imbiero 1/2 a.š.
Kalendros 1/2 a.š.
2 vidutiniai kiaušiniai
110 ml vandens
110 ml pieno
150 g. įvairių džiovintų vaisių (vaisius dedu kai supypsi po minkymo, kad dėčiau)
Kepu pagrindine programa, gaunas labai minkšta tokia "bulka".
Atsakyti
Sveikos gyvos, kepėjėlės 4u.gif

Šiandien kepiau duoną su majonezu. Labai gražios taisyklingos formos kepaliukas, pakankamai apskrudęs, matyt dėl riebalų - majonezo. Kvepia nuostabiai, vidus minkštutėlis wub.gif Dėjau džiovintų svogūnų ir krapų. Kai atauš prapjausiu ir pafotkinsiu.

Tik viena bėda - kepu su mentele, ir išimant labai susidarko kepaliuko apačia. Gal žinot, kaip šito išvengti? g.gif Patarkit, merginos 4u.gif


Kam reikia rupių ruginių, kvietinių ar miežinių miltukų - prašom užsukt į DeLoną mirksiukas.gif 4u.gif

Ir dar - gal kas nori kopūstlapių duonai kepti? Prisikaičiau kaip Mrs.R. kepa ant tų lapų, užsimaniau, prisivežiau - betgi nėr kada kepti, taip ir guli šaldytuve blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lung @ 2009 09 20, 13:11)

Tik viena bėda - kepu su mentele, ir išimant labai susidarko kepaliuko apačia. Gal žinot, kaip šito išvengti?  g.gif Patarkit, merginos  4u.gif


isimti menteles po paskutinio minkymo, nieko gudresnio nesugalvojusiu pati visada taip ir darau, na nebent nakciai uzstatau... pas mane tai dvi menteles, ir kartais buna net taip, kad isimant duona is formos dalis duoneles pado atplysta ir lieka kartu su viena mentele inde, o kepaliukas jau visai nebegrazus.... doh.gif
Atsakyti