Įkraunama...
Įkraunama...

Duonelę kepame pačios

QUOTE(nataliuncik @ 2009 09 18, 19:30)
Dėjau rupius ruginius miltus ir raugas iš rupiu ruginiu miltu, tai daugiau kol kas nedėjau ruginiu. O spalvai įdėjau truputi cinamono, praeita karta salyklą dėjau, čia viskas nuo skonio priklauso, galima ir be nieko

supratau 4u.gif Aciu wub.gif
ryt kaip jau desiu kepti ax.gif tevai uzsiprase 3 skirtingu duonu cool.gif
dar i delona zadu nulekti apsipirkti salyklo ir pan mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2009 09 18, 18:40)
supratau 4u.gif Aciu wub.gif
ryt kaip jau desiu kepti ax.gif  tevai uzsiprase 3 skirtingu duonu cool.gif
dar i delona zadu nulekti apsipirkti salyklo ir pan mirksiukas.gif

Tada jį užplikyk su tuo vandeniu ir po to viską, kai atvės, sudėsi į duonkepę smile.gif
Atsakyti
as rauginamo raugo neuzdaryciau sandariai... gal del to dar gali pelyti.... reikia juk gyvam daiktui kvepuot....
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2009 09 18, 19:35)
as rauginamo raugo neuzdaryciau sandariai... gal del to dar gali pelyti.... reikia juk gyvam daiktui kvepuot....

Na pas mane, kai buvo uždarius, labai blogai augo, o tik atidariau, jau kita diena padvigubėjo blush2.gif
Atsakyti
Sveikutės.

Dėl pelėsio, tai man buvo įsimetęs, kai prieš rauginimą stiklainio neišplikiau verdančiu vandeniu. Kai išplikiau, ir pelėsio nebuvo. O uždengiu popierium. Aš kažkaip celofano labai nemėgstu. Naudoju tik ten, kur labai reikia.
Atsakyti
QUOTE(Renatelem @ 2009 09 19, 09:28)
Sveikutės.

Dėl pelėsio, tai man buvo įsimetęs, kai prieš rauginimą stiklainio neišplikiau verdančiu vandeniu. Kai išplikiau, ir pelėsio nebuvo. O uždengiu popierium. Aš kažkaip celofano labai nemėgstu. Naudoju tik ten, kur labai reikia.



OK dabar išploviau tik karštu vandeniu ir vėl užraugiau, palikau celofane skylutes. Nu jei vėl pelėsis bus, tai verdančiu nuplikysiu stiklainį. Labai man patinka tokie eksperimentai. Vakar kepiau cinamoninę duoną su imbieru, kalendra ir daug daug džiovintų vaisių, gavosi pasakiška. Draugė užsuko kai ko paimti, kai paragavo, tai tiesiu taikymu į parduotuvę ir nusipirko sau kenwood duonkepę. Manau, sėkminga duona gavos smile.gif

Jei kepate ne su sausom, o su šviežiom mielėm, kiek maždaug dedate g vienam kepaliukui? Aš dedu 10 g ir jas tiesiog sutrupinu ant dugno (kaip ir sausas dedu ant dugno), netirpdaug jokiam piene. Viskas gerai išeina ir man kažkaip skaniau nei su sausom būna.

Dar vis nesulaukiau atsakymo, ar neįmanoma su duonkepe iškepti kažko panašaus į bočių duoną?
Atsakyti
QUOTE(Junda @ 2009 09 19, 12:13)
Dar vis nesulaukiau atsakymo, ar neįmanoma su duonkepe iškepti kažko panašaus į bočių duoną?

O kodėl gi ne? g.gif Man išeina ir kiti darė, t.p. išėjo blush2.gif
Atsakyti
Gal galit man paaiškinti ką duoda duonai salyklas??? Ir pvz jei kepi su raugu juodą duoną, tai raugo reik dėt tiek, kiek reiktų miltų pgl receptą???
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 09 19, 14:22)
O kodėl gi ne? g.gif  Man išeina ir kiti darė, t.p. išėjo  blush2.gif


na va nepaskaiciau toliau,kaip su tuo raugu yra.bet as pasveriau 200 gr ne sauso,tai jauciu mano kepanti duona bus niekam tinkanti doh.gif ,tu tikriausiai kaip supratau veliau paskaucius 200 gr naudojai sauso raugo?
Na vadinasi liksiu be duoneles pietum doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 09 18, 19:47)
Tada jį užplikyk su tuo vandeniu ir po to viską, kai atvės, sudėsi į duonkepę  smile.gif

OK drinks_cheers.gif
Aciu laaabai 4u.gif
Delonoje nusipirkau mieziniu miltu tai dabar prasom man padeti su recepteliu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Junda @ 2009 09 19, 13:13)
Vakar kepiau cinamoninę duoną su imbieru, kalendra ir daug daug džiovintų vaisių, gavosi pasakiška.

Nu tai prasom recepto ax.gif ar cia jau buvo kur nors? kazkaip kaip tik uzsimaniau duoneles su kokiais nors idomesniais priedais ax.gif
Atsakyti
Dzhina tik geriausia užminkyk tešlą vakare, o kepk ryte, kad butu laiko pakilt gražiai smile.gif

QUOTE(sloga @ 2009 09 19, 12:30)
na va nepaskaiciau toliau,kaip su tuo raugu yra.bet as pasveriau 200 gr ne sauso,tai jauciu mano kepanti duona bus niekam tinkanti doh.gif ,tu tikriausiai kaip supratau veliau paskaucius 200 gr naudojai sauso raugo?
Na vadinasi liksiu be duoneles pietum  doh.gif

Nu ne, ne sauso, jei sauso, ten kitos proporcijos, nuo 200g sauso valgyt neįmanoma bus schmoll.gif Aš dabar bandau visokius receptus su naminiu raugu

QUOTE(mama_Greta @ 2009 09 19, 13:51)
Nu tai prasom recepto  ax.gif ar cia jau buvo kur nors? kazkaip kaip tik uzsimaniau duoneles su kokiais nors idomesniais priedais  ax.gif

Ir man aktualu, dabar darau dukatus imbierinius, tai buvo mintys vietoj vandens, nuovirą įpilt(aš taip sausainius darau) blush2.gif
Atsakyti