Įkraunama...
Įkraunama...

Duonelę kepame pačios

Laba smile.gif zinau, kad cia kalbam apie duoneles kepima, nu bet uzsiknisau as duonkepes ieskodama. Patarkit bent i az, kokia is tu sustresniu isigyt? gal kuri turit kur su formelem bagetams? ar naudojant jas,ar, vis delto, skaniau orkaitej juos kept? o gal turit kazkuri, kur galima ruost desertus (ne jemu programa, o atskira desertams)? maciua, kad yra cia poros firmu, kur galima ruost piure, pudingus, surio pyragus ir pan.?
Namie as turejau clatroniko elemantaria, buvau ja patenkinta, bet galvoju, gal pasibandyt cia kazka naujo...
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2009 09 15, 21:00)
Laba smile.gif zinau, kad cia kalbam apie duoneles kepima, nu bet uzsiknisau as duonkepes ieskodama. Patarkit bent i az, kokia is tu sustresniu isigyt? gal kuri turit kur su formelem bagetams? ar naudojant jas,ar, vis delto, skaniau orkaitej juos kept? o gal turit kazkuri, kur galima ruost desertus (ne jemu programa, o atskira desertams)? maciua, kad yra cia poros firmu, kur galima ruost piure, pudingus, surio pyragus ir pan.?
Namie as turejau clatroniko elemantaria, buvau ja patenkinta, bet galvoju, gal pasibandyt cia kazka naujo...

pas mane moulinex su bagetais, per tris turėjimo mėnesius nė kart nenaudojau blush2.gif
Atsakyti
katu - mano giliu isitikinimu jei neturi kur det pinigu - pirk brangia duonkepe cool.gif
jau kalbejo keletas, kad del bagetu primoketi tikrai neverta, nes tai tik zaidimas. ar gaminsi kitus desertus taip [pat priklauso nuo tavo pomegiu. sventems man uztenka ir orkaites, tai del karto kito metuose moketi nemazus pinigus del pudingo ir pan...., nematau reikalo. Kai pagalvoju, man uztektu 4iu programu: pagrindines, dzemo, teslos, kepimo. Tiesa sakant, likusiu 8 as nebandziau blush2.gif aj, kepiau kazkada trumpu rezimu (schnell) - nieko neisejo, daugiau nebandziau ir nebandysiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2009 09 15, 11:06)
Yra speciali programa ruginei (rye) duonai. Prie receptų parašyta- pakeisti mentelę....


Aha, bet aš toj lentelėj pažiūrėjau kiek skirtingos programos laiko minko, kildina ir kepa, tai visos skirtingai. Pas mane kai nėra ruginės programos, dabar mąstau kuria kita programa galėčiau ją pakeisti gavus tą antrą mentelę.
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2009 09 15, 15:17)
katu - mano giliu isitikinimu jei neturi kur det pinigu  - pirk brangia duonkepe  cool.gif


Gerai, ikalbejot, pirksiu tokia pacia, kaip ir turejau tada lotuliukas.gif
Siaip as naudoju daugiau programu, be pagrindines (normal) dar megdavau pilno grudo ir saldziu bulku programa. Esu bandziusi ir ta kepiniu programa, bet man nesigavo gaminiai su kepimo milteliais sad.gif
O dazniausiai naudodavau "normal" arba teslos minkyma...
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2009 09 15, 21:00)
gal kuri turit kur su formelem bagetams? ar naudojant jas,ar, vis delto, skaniau orkaitej juos kept?

Gal galite man, visiškai blondinei, paaiškinti, kas tai yra, formelės bagetams?
Atsakyti
QUOTE(nomke7 @ 2009 09 16, 10:16)
Gal galite man, visiškai blondinei, paaiškinti, kas tai yra, formelės bagetams?

štai formelės mirksiukas.gif , paruošus tešlą, ji yra išimama iš duonkepės kartu su kibiriuku, tuomet formuojamos bandelės, dedi jas į bagetų formelę, tada belieka įstatyti į duonkepę kepimui
user posted image

turiu, tačiau per 7 mėn kepiau tik du kartus, per daug terliojimosi su tais bagetais, geriau jau pasidaryti dvi porcijas tešlos ir kepti orkaitėje, nes duonkepės formelės skirtos tik 4 vnt., mažai, O mb jas mėgsta, tai galėčiau kepti vos ne kasdien, bet kadangi tingiu terlintis, tai ir nekepu.

pamenu pavasarį kažkuri pirko bagetų formeles orkaitei ? ar pasiteisino ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Junda @ 2009 09 15, 22:26)
Aha, bet aš toj lentelėj pažiūrėjau kiek skirtingos programos laiko minko, kildina ir kepa, tai visos skirtingai. Pas mane kai nėra ruginės programos, dabar mąstau kuria kita programa galėčiau ją pakeisti gavus tą antrą mentelę.

Nors ir turiu ruginei duonai programa, bet dažniausia kepu taip: tešlos minkymas ir kepimas, išeina 2.50val. bendras laikas blush2.gif

QUOTE(Katu @ 2009 09 15, 22:27)
Gerai, ikalbejot, pirksiu tokia pacia, kaip ir turejau tada  lotuliukas.gif
Siaip as naudoju daugiau programu, be pagrindines (normal) dar megdavau pilno grudo ir saldziu bulku programa. Esu bandziusi ir ta kepiniu programa, bet man nesigavo gaminiai su kepimo milteliais sad.gif
O dazniausiai naudodavau "normal" arba teslos minkyma...

Teisingai, nėra čia ko pinigais mėtytis, krizė cool.gif Aš savo ETA esu patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 09 16, 11:13)
Teisingai, nėra čia ko pinigais mėtytis, krizė cool.gif  Aš savo ETA esu patenkinta  thumbup.gif

pas mane irgi ETA 2149 drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(J@lanta @ 2009 09 16, 11:02)
štai formelės 


Labai labai ačiū 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 09 16, 10:13)
Nors ir turiu ruginei duonai programa, bet dažniausia kepu taip: tešlos minkymas ir kepimas, išeina 2.50val. bendras laikas  blush2.gif


O tiksliau negalit pasakyti? Kiek laiko minkymas ir kiek kepimas?
Papildyta:
Ir dar sakykit, skaitau kad jūsų duonkepėse yra programa Saldi duona. Maniškėj nėra. Gal galite patikslinti kas ten vyksta kitaip nei duonos kepimo programose, kiek laiko minko, kildina ir kepa? Ačiū. Imu galvoti, kad keistą duonkepę nusipirkau.
Atsakyti
Aš vis audžiu mintį pabandyti kepinį ne su mielėm, o su kepimo milteliais. Tokia funkcija yra. Bet nerandu receptų doh.gif Gal kuri mergaitė kepė kokį pyagą duonkepėje su kepimo milteliais? Būčiau dėkinga už receptuką 4u.gif pati kažkaip nedrįstu eksperimentuot kurdama pirmąjį receptą unsure.gif o taip norisi pyrago bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elika: 16 rugsėjo 2009 - 15:00