Įkraunama...
Įkraunama...

Duonelę kepame pačios

Sveikos, jungiuos į jūsų gretas, nes šiandien gavau duonkepę Panasonic SD 254. Dar realiai neišbandžiau. Paskaičiau, kad jos galingumas 550W. Ar tai reiškia, kad man niekas neskrus? Hmz...
Atsakyti
QUOTE(mama_Greta @ 2009 09 10, 20:55)
Man irgi patinka su daigintais kviecias - naudoju tuos, kur dziovinti, is maximos.  ir nereikia nei mirkyt ju, nei ka, bet priduoda malonaus rupumo tamsesnei duonai  thumbup.gif

Aš tai grudus pas ūkininką pripirkau, tai juos ir sau ir paukščiam naudoju biggrin.gif

QUOTE(Junda @ 2009 09 10, 21:22)
Sveikos, jungiuos į jūsų gretas, nes šiandien gavau duonkepę Panasonic SD 254. Dar realiai neišbandžiau. Paskaičiau, kad jos galingumas 550W. Ar tai reiškia, kad man niekas neskrus? Hmz...

Baik tu čia, viskas gausis mirksiukas.gif Pažiūrėk, netgi paliginimui, beveik visos duonkepės vienodo galingumo, tai kad nepergyvenk, o kibk į darbą bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 09 10, 22:39)
Aš tai grudus pas ūkininką pripirkau, tai juos ir sau ir paukščiam naudoju  biggrin.gif


man kaimynas tiesiai is elevatoriaus 5 kg zadejo atvesti tai galvoju ar sukepsiu as juos kaip nors ar kokiu pauksciuku isigyti g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2009 09 10, 21:41)
man kaimynas tiesiai is elevatoriaus 5 kg zadejo atvesti tai galvoju ar sukepsiu as juos kaip nors ar kokiu pauksciuku isigyti g.gif  lotuliukas.gif

Tai dabar sveiką duoną darysi bigsmile.gif o paukščiam daigus duodu, ypač kai peri blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2009 09 10, 22:41)
man kaimynas tiesiai is elevatoriaus 5 kg zadejo atvesti tai galvoju ar sukepsiu as juos kaip nors ar kokiu pauksciuku isigyti g.gif  lotuliukas.gif

Atsivežiau ir aš iš kaimo tikrų rugių. Jau išbandžiau pati susimalti. Tiesa, aš maliau su Thermonix aparatu, tai gavosi liuks miltai! Nors galima pavargti ir su kavamale pasimalti. Duona su pačios maltais grūdais gaunasi žymiai skanesnė ir aromatingesnė.
Atsakyti
QUOTE(Junda @ 2009 09 10, 20:22)
Sveikos, jungiuos į jūsų gretas, nes šiandien gavau duonkepę Panasonic SD 254. Dar realiai neišbandžiau. Paskaičiau, kad jos galingumas 550W. Ar tai reiškia, kad man niekas neskrus? Hmz...

Pas mane modelis 255 wink.gif Viskas čiki gaunas. Kartais viršus šviesus būna (jei kepam mažą kepaliuką), bet skonis nuo to gi nesikeičia mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutės, nepykit,kad įlindau, bet gal ką sudomins... 4u.gif

QUOTE(Čili @ 2009 09 11, 18:58)
Parduodu kątik gautą iš LaRedoute DUONKEPĘ, kaina 140Lt, su siuntimu man pačiai gavosi daugiau. Ji nauja, tingisi grąžinimu užsiimti, neapgalvotai nusipirkau, bet nenaudosiu doh.gif

Duonkepė ČIA 4u.gif

Atvežčiau į Vilnių ir pakeliui iš Kupiškio į jį biggrin.gif  Rašyti až 4u.gif

Atsakyti
Turiu porą klausimų, kurie turbūt šimtus kartų jau čia aptarti, bet labai atsiprašau skubiai reik atsakymo, negaliu visų temų perskaityt.

Wholemeal miltai tai čia kurie? Pas mus tokių yra pirkti? (turiu tik anglišką instrukciją).

Aš jūs dedat sviestą ištirpdytą ar šaltą?

Šiuo metu kepu duoną su saulėgrąžom, linų sėmenim ir aguonom, kažin kas gausis...

Labai sudomino knygutėj pateiktas duonos su pesto receptas. Ar kas esat kepusios? Kaip išėjo?
Atsakyti
1. Wholemeal - nesijoti miltai
2. dedu aliejų
3. jei viska darai tiksliai pagal receptą, dažniausia išeina mirksiukas.gif
Atsakyti
Cili - neissidirbinek, pakuok aparata ir pirmyn mirksiukas.gif o jei jau taip nenori, pas mane yra norinciu smile.gif kai paragauja sveciuos duonos, uzsako surast APARATA smile.gif

kepiau siand duonele duonkepej ir pakisau kopusto lapa wub.gif labai skanu.... greit lapai, skirti bandoms uzsibaigs....

junda - dedu kamb temp sviesta, papjaustyta gabaliukais, jei isimu is saldytuvo - patirpinu...

del raugo iskyla daug klausimu....
pasakysiu, ka darau ir ko nedarau. Taigi - maisau rauga stikliniame ar plastmasiniame inde. mediniu ar plastmasiniu saukstu. Vandeni naudoju parduotuvini, ne is krano ar sulinio. Naujus indus gerai isplaunu ar nuplikau verdanciu vandeniu. Visada i rauga iberiu gera sauksta rupiai maltu kvietiniu miltu.
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 09 11, 20:43)
1. Wholemeal - nesijoti miltai


Tai jų būna parduotuvėse? Taip ir vadinasi Kvietiniai nesijoti miltai? Mano duonkepė neturi programos ruginei duonai kepti, tai reik suprast, kad valgysim tik baltą duoną??
Atsakyti
QUOTE(Junda @ 2009 09 11, 20:27)
Tai jų būna parduotuvėse? Taip ir vadinasi Kvietiniai nesijoti miltai? Mano duonkepė neturi programos ruginei duonai kepti, tai reik suprast, kad valgysim tik baltą duoną??

Na, mamos čia atkalusios sitemas, viską kepa wink.gif Pas mane yra spec programa, plius ir maišymo peilukas kitas dedasi...
Atsakyti