Įkraunama...
Įkraunama...

Duonelę kepame pačios

QUOTE(jurguliukas @ 2009 09 10, 08:59)
Na merginos nesigavo man ir su prancūziška duonele. Kai programa baigė kept (apskrudimas 3 lygio) ištraukiau duonelę, tai ji tik šonuose truputį gelsva, o viršus visiškai baltos spalvos, pabijojau pjaut žiūrėt vidų tai vėl baigiau su 12 programa. Tada gavosi  thumbup.gif  Bet, kad 4 val. kept tai man nepatinka, taip ir nakčiai negalėsiu užstatyt  verysad.gif  Gal čia mano duonkepė prasta MOULINEX  g.gif

pas mane irgi moulinex, viskas super, visada kepu vidutinį apskrudimo lygį nustačius,bet moulinexas moulinexui nelygu, gal ji pas tave mažiau watų turi, pas mane 1650 W




Aš vakar kepiau varškės pyragą, viską iš akies dėjau, tai man išlipo per viršų rolleyes.gif , pradėjo kristi tešla ant tenų ir viskas degti, dūmų pilna buvo lotuliukas.gif , tai viską išvaliau nuo kraštų ir vėl kepiau, iškepė kai jau miegojau, bet naktį atsikėliau nuo nuostabaus aromato ir ėjau valgyti thumbup.gif tai skonis labai geras, bet šiektiek suktrito
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2009 09 10, 09:53)
pas mane irgi moulinex, viskas super, visada kepu vidutinį apskrudimo lygį nustačius,bet moulinexas moulinexui nelygu, gal ji pas tave mažiau watų turi, pas mane 1650 W
Aš vakar kepiau varškės pyragą, viską iš akies dėjau, tai man išlipo per viršų  rolleyes.gif , pradėjo kristi tešla ant tenų ir viskas degti, dūmų pilna buvo lotuliukas.gif , tai viską išvaliau nuo kraštų ir vėl kepiau, iškepė kai jau miegojau, bet naktį atsikėliau nuo nuostabaus aromato ir ėjau valgyti  thumbup.gif tai skonis labai geras, bet šiektiek suktrito

Pas mane mažiausia 600 W, bet negi neskrunda dėlto unsure.gif
Atsakyti
Traškūs vafliai
miltai - 1 stiklinė,
pieno - 1 1/3 stiklinės,
Mielių - 20 g,
sviesto - 100 g
cukraus - 1 / 2 a.š.
Sutrupintas mieles sumaišyt su cukrum, įpilt 1/2 stiklinės pieno, miltų, išplakt. Pridėti likusį pieną, sviesto, viska sumaišyt ir padėt į šiltą vietą 1 valandai. Tada išplakt gauta tešlą ir kept vaflinei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 09 10, 11:19)
Traškūs vafliai

Aciu 4u.gif
jau laukia eileje po varskes pyrago ax.gif
Atsakyti
Slyvų-varškės pyragas user posted image
100 ml vandens+pieno milteliai(aš jos dabar visur dedu)
150 g cukraus
50g aliejaus
180g varškės
1 a.š. druskos
500g slyvų
120g slyvų sulčių
745g kvietiniu miltu
2,5 a.š. sausu mielių.
Pas mane 1.5kg duonkepė, tai pyragas iškilo iki pat stiklo. Kepiau pagrindinė programa, tada ko puikiausia išsikepa, nebūna drėgnas viduj 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nataliuncik: 10 rugsėjo 2009 - 11:19
QUOTE(nataliuncik @ 2009 09 10, 12:17)
Slyvų-varškės pyragas [img]

Aciu laaabai 4u.gif
neturiu tik slyvu sulciu g.gif gal reiks issispausti paciai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2009 09 10, 11:40)
Aciu laaabai 4u.gif
neturiu tik slyvu sulciu g.gif  gal reiks issispausti paciai rolleyes.gif

Tai ir aš neturėjau, tiesiog kol išėmėm kauliukus, kol pagulėjo, nes dar reikėjo prisiruošt daryt ką nors blush2.gif tai ir sultys ištekėjo iš slyvų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliukas @ 2009 09 10, 08:32)
Pas mane mažiausia 600 W, bet negi neskrunda dėlto  unsure.gif

Manau, kad gali būt problema tame...
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2009 09 10, 15:02)
Manau, kad gali būt problema tame...



Pas mane irgi 600 W, bet apskrunda visai normaliai. Vat jei kepu grynai ruginę duonytę, tai reikia dar papildomai pakept, nes neiškepa, bet jei kvietinė ar pusiau ruginė, tai iškepa, ir apskrunda.
Atsakyti
o ar galima kepti duona su kvieciu grudais, nesmulkintais, cielais, ar iskepa jie jei uzstatyti ilgiausia programa g.gif
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2009 09 10, 18:34)
o ar galima kepti duona su kvieciu grudais, nesmulkintais, cielais, ar iskepa jie jei uzstatyti ilgiausia programa g.gif

Aš kepiau su cielais grudais, bet prieš tai juos atmirkiau smile.gif
O dar bandžiau su kviečių daigais, visai patiko thumbup.gif
Atsakyti
Man irgi patinka su daigintais kviecias - naudoju tuos, kur dziovinti, is maximos. ir nereikia nei mirkyt ju, nei ka, bet priduoda malonaus rupumo tamsesnei duonai thumbup.gif
Atsakyti