Įkraunama...
Įkraunama...

Duonelę kepame pačios

QUOTE(nerez @ 2009 09 09, 13:11)
FedeSperanza, jei raugas su ruginiais miltais - tai laukinės mielės, kurios natūraliai ruginiuose miltuose būna 4u.gif

Ir aš kažkur skaičiau, kad ten būna vadinamosios "laukinės" mielės.

QUOTE(daistuke @ 2009 09 09, 19:35)
Sveikutės  smile.gif

Kai kepate pyragą duonkepėje ar maišote tešlą pačios, ar supilate visus produktus į duonkepę ir paleidžiat pyragų kepimo programą?

Jei kepu duonkepėj, tai duonkepė viską ir daro. Nebent kartais atskirai išplaku kiaušinius - tešla puresnė gaunasi smile.gif

Vakar vakare užmaišiau sausą raugą su rupiais ruginiais miltais ir vandeniu, o šiandien ryte kepiau orkaitėj apvalią duonelę. Truputį buvo darbelio, palyginus su duonkepe, bet verta užsiimti thumbup.gif Duona minkšta, elastinga, visiškai netrupanti, nerūgšti (nedėjau salyklo ax.gif ). Ir be mielių rolleyes.gif
Atsakyti
Klausimėlis, gal kas žino receptą vafliu BE kiaušinių? g.gif
Ir nieko negirdėt dėl kiaušinio miltelių?
Atsakyti
QUOTE(Lung @ 2009 09 09, 20:20)
Vakar vakare užmaišiau sausą raugą su rupiais ruginiais miltais ir vandeniu, o šiandien ryte kepiau orkaitėj apvalią duonelę. Truputį buvo darbelio, palyginus su duonkepe, bet verta užsiimti  thumbup.gif Duona minkšta, elastinga, visiškai netrupanti, nerūgšti (nedėjau salyklo  ax.gif ). Ir be mielių  rolleyes.gif

O kokiom proporcijom uzmaisei? As jau senokai isigijau sauso raugo, bet be mieliu dar nemeginau kepti.. blush2.gif o ryte dar pridejai papildomu ingridientu ar is vakaro jau su viskuo uzminkei ir ryte liko tik suformuoti kepaliuka?
beje, puiki nuoroda! (As cia apie ta, kur duonos kepaliukus formuoja) reikes pasimokyti bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(nataliuncik @ 2009 09 09, 15:07)
Iš kaimo atsivežu  blush2.gif

Aha, aisku.. Pernai dar matydavau turguj bubulytes pardavinejant ajerus, bet nebuvau igudus kepeja, tai praeidavau pro sali.. o va siemet jau noreciau ismeginti, bet vis neuztaikau rasti tu ajeru....
Atsakyti
QUOTE(Lung @ 2009 09 09, 19:20)
Vakar vakare užmaišiau sausą raugą su rupiais ruginiais miltais ir vandeniu, o šiandien ryte kepiau orkaitėj apvalią duonelę. Truputį buvo darbelio, palyginus su duonkepe, bet verta užsiimti  thumbup.gif Duona minkšta, elastinga, visiškai netrupanti, nerūgšti (nedėjau salyklo  ax.gif ). Ir be mielių  rolleyes.gif

O galima smulkiau? blush2.gif LABAI įdomu kokiom proporcijom, norėčiau irgi pabandyt be mielių
Papildyta:
QUOTE(mama_Greta @ 2009 09 09, 19:36)
Aha, aisku.. Pernai dar matydavau turguj bubulytes pardavinejant ajerus, bet nebuvau igudus kepeja, tai praeidavau pro sali.. o va siemet jau noreciau ismeginti, bet vis neuztaikau rasti tu ajeru....

Galės turgelyje mačiau sekmadieni pas babulkas
Atsakyti
Nataliuncik, o būna vafliai be kiaušinių? Ten gi kuo daugiau kiaušinių, tuo skaniau biggrin.gif

Duonos recepto kol kas tikslaus nėra, nes čia buvo bandymas. Gi prisižiūrėjau, kaip gražiai ten duonelė formuojama ir aš taip užsimaniau blush2.gif Kaip formavau, nepasakosiu lotuliukas.gif Kitą kartą kai kepsiu, matuosiu viską tiksliai ir receptuką dėsiu į delona.lt, nes tikrai skani duonelė. O principas toks: iš vakaro sumaišiau 3-4 v.š. sauso raugo miltukų, 100 g rupių ruginių miltų ir 100 ml vandens. Ryte pridėjau dar rupių ruginių ir paprastų kvietinių miltų, vandens, vėl kažkiek pakildinau. Tada druska/prieskoniai/aliejus - minkiau minkiau (va čia reikėjo duonkepę įdarbint biggrin.gif )- ir "formavau" (čia labai skambiai pavadinau lotuliukas.gif ). Suformuotą tešlą dėjau į kepimo popieriumi išklotą dubenį ir kildinau išjungtoj mikrobangėj su puodeliu verdančio vandens. Tuo metu orkaitę kartu su kepimo indu įkaitinau iki 260 C, iškilusią tešlą paviršiuje įpjoviau, apipurškiau vandeniu, perdėjau įkaitintą kepimo indą, uždengiau ir kepiau 230 C 15 min, po to atidengiau ir kepiau dar apie 50 min.

Šiaip čia galima naudoti bet kokį receptą, esmė pats kepimo būdas. Tešla gaunasi pakankamai skysta, o įdėjus į įkaitintą kepimo indą ir labai karštą orkaitę suformuotas kepalėlis iškart "sprogsta" per įpjovas. Man patiko tas žaidimas smile.gif Einu ieškot fotiko laido, įkelsiu nuotraukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 09 09, 19:53)
taip, viska dar duonkepė 
Nu ką, vėl slyvų man prinešė, tai uogienė užstačiau, ir pyragui liko, tai darysiu slyvų pyragą su varškė  essen.gif

ir pas mane kibiriokas slyvu parkeliavo siandien doh.gif
prasom parasyti receptuka slyvu pyrago su varske blush2.gif
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 09 09, 20:39)

Galės turgelyje mačiau sekmadieni pas babulkas

Tai reiks idemiau paieskoti, siaip visada i kalvariju turgu vaziuoju.. O jie turbut dziovinti buna? ir kaip juos naudoti - tiesiog iskloti kepimo inda ir viskas ar dar reikia kokiais miltukais pabarstyti ar ismirkyti?
Atsakyti
Rodau savo šiandieninę duonelę - vaizdelis kol kas neypatingas, reikia dar pasimokyt formuoti lotuliukas.gif
Bet skonis thumbup.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lung @ 2009 09 09, 20:02)
Nataliuncik, o būna vafliai be kiaušinių? Ten gi kuo daugiau kiaušinių, tuo skaniau  biggrin.gif

Radau bigsmile.gif

QUOTE(dzhina @ 2009 09 09, 20:23)
ir pas mane kibiriokas slyvu parkeliavo siandien doh.gif
prasom parasyti receptuka slyvu pyrago su varske blush2.gif
Aciu 4u.gif

Rytoj įmesiu proporcijas visas

QUOTE(mama_Greta @ 2009 09 09, 20:52)
Tai reiks idemiau paieskoti, siaip visada i kalvariju turgu vaziuoju.. O jie turbut dziovinti buna? ir kaip juos naudoti - tiesiog iskloti kepimo inda ir viskas ar dar reikia kokiais miltukais pabarstyti ar ismirkyti?

Mačiau sausus, bet vasara, paprašius, atveš ir nedžiovintu mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(Lung @ 2009 09 09, 21:02)
Rodau savo šiandieninę duonelę - vaizdelis kol kas neypatingas, reikia dar pasimokyt formuoti  lotuliukas.gif
Bet skonis  thumbup.gif

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 09 09, 22:15)

Pasidalink receptu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 09 09, 22:15)

Rytoj įmesiu proporcijas visas


Aciu labai 4u.gif
QUOTE(Lung @ 2009 09 09, 22:18)
Pasidalink receptu  mirksiukas.gif

ir man prireike blush2.gif ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Na merginos nesigavo man ir su prancūziška duonele. Kai programa baigė kept (apskrudimas 3 lygio) ištraukiau duonelę, tai ji tik šonuose truputį gelsva, o viršus visiškai baltos spalvos, pabijojau pjaut žiūrėt vidų tai vėl baigiau su 12 programa. Tada gavosi thumbup.gif Bet, kad 4 val. kept tai man nepatinka, taip ir nakčiai negalėsiu užstatyt verysad.gif Gal čia mano duonkepė prasta MOULINEX g.gif
Atsakyti