Įkraunama...
Įkraunama...

Duonelę kepame pačios

QUOTE(nataliuncik @ 2009 08 29, 21:53)
lotuliukas.gif  Aš ten nebuvau, ir nesinorėsi, per daug jau šitų centrų  doh.gif
Ir kaip suprast kibirėlis su dviem mentelėm? Juk kiek mačiau visos turi po dvi mentelės ir dar papildomos įeina komplekte  g.gif

Ir aš nemėgstu, bet pakeliui namo ir užsukom ax.gif Man tas Ozas - pats tragiškiausiais iš matytų doh.gif
Mano duonkepėj viena mentelė, ir jokių papildomų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lung @ 2009 08 29, 21:36)
Suintrigavai  bigsmile.gif Bet kepsiu be kopūstų  ax.gif Ech, kodėl pabijojau šįkart paimt tų miežinių miltų  umn.gif, teks laukti.

Beje, šiandien naujojoje Prismoje mačiau duonkepę "Severin" 245 Lt, kepaliukas 750 - 1600 g, nemaža tokia, kibirėlis su dviem maišymo mentelėm. Tikriausiai, vienintelis daiktas, kuris mane sudomino visame Oze  ax.gif


šiaip man tuos miltus įsiūlė kai dovaną su ruginiais, sakė sausainukai vaikus bus labai skanūs, bet kadangi aš recepto nežinojau, tiap ri nesugalvojau kaip iškept tuos sausainius... blush2.gif tik blyneliams panaudojau šiek tiek. reiks daugiau užsipirkt, pabandyti daugiau iš jų ką iškept.
Atsakyti
QUOTE(FedeSperanza @ 2009 08 29, 22:15)
šiaip man tuos miltus įsiūlė kai dovaną su ruginiais, sakė sausainukai vaikus bus labai skanūs, bet kadangi aš recepto nežinojau, tiap ri nesugalvojau kaip iškept tuos sausainius...  blush2.gif  tik blyneliams panaudojau šiek tiek. reiks daugiau užsipirkt, pabandyti daugiau iš jų ką iškept.

Užkabinai su tais miežiniais miltais biggrin.gif Lietuviškai beveik nieko neradau, bet jei skaitai rusiškai, tai VA ČIA yra įdomių receptų su tais miltais. Ir be mielių, su soda arba kepimo milteliais. Net dabar madingus mufinus galima kept iš miežinių miltų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Frekė @ 2009 08 29, 21:57)
delonos puslapyje juoda duona. ten miltu kiekis tik nurodytas bet ner mato vieneto. ml ar g.

Ups blink.gif Bėgu taisyt, gramai ten ax.gif

Per tą pusvalandį užpilti verdančiu vandeniu rupūs miltai šiek tiek pašunta, suminkštėja. Gal dėl to ir reikėjo papildomai vandens? Aš atvirkščiai, vis užpilu ir užmirštu, prisimenu po 1-2 valandų biggrin.gif Nieko, kitas bandymas bus dar geresnis, ne tik skonis, bet ir vaizdas 4u.gif
Atsakyti
tai gerai kad sudejau gramus smile.gif

ryt eisiu paprasciausiu kvietiniu miltu pirkti ir kepsiu paprasciausia batona biggrin.gif kazi kas gausis... atveze receptu knyga tai reik issiversti ir bandyti eksperimentuoti. biggrin.gif

bet vis dar dziaugiuosi duonkepe. man patinka smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Aš čia su tokiu klausimu: gal žinot kur galima būtų nusipirkt duonkepei skirtą matavimo puodelį ir šaukštelį? Duonkepė pas mane ne nauja, tai nebuvo tų dalykų verysad.gif O gal kuri žinot kaip be jų nenugrybaut kiekiuose? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(smufyte @ 2009 08 30, 23:23)
Sveikos,

Aš čia su tokiu klausimu: gal žinot kur galima būtų nusipirkt duonkepei skirtą matavimo puodelį ir šaukštelį? Duonkepė pas mane ne nauja, tai nebuvo tų dalykų verysad.gif  O gal kuri žinot kaip be jų nenugrybaut kiekiuose? ax.gif



Taigi jokios bėdos tame nėra ax.gif aš pirmąją duonkepę taip pat ne naują pirkau ir nebuvo tų priedų, tai arba svėriau, arba naudojausi kitu matavimo indu, kurį radau namuose ir viskas buvo gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(smufyte @ 2009 08 30, 23:23)
Sveikos,

Aš čia su tokiu klausimu: gal žinot kur galima būtų nusipirkt duonkepei skirtą matavimo puodelį ir šaukštelį? Duonkepė pas mane ne nauja, tai nebuvo tų dalykų verysad.gif  O gal kuri žinot kaip be jų nenugrybaut kiekiuose? ax.gif

indelių visokių sugraduotų tai tikrai yra pirkti, daugumoj maisto pr.parduotuvėj turėtų būti
o aš kol neturėjau šių priedų, tai visada paprastu valgomu šaukštu matuodavau ir arbatiniu šaukšteliu, bet gal ir tokį šaukštą kur nors galima rasti, niekada nesidomėjau, bet paieškoti verta
o dėl svėrimo,tai pvz cukraus valgomas š, ar kokių miltų, kakavos sveria skirtingai, taigi svėrimas nelabai čia tikslu man atrodo
Atsakyti
Sveikutės!
Oi, oi oi! Šiandien pirmą kartą bandau kepti duonelę su sausu raugu ir salyklu. Naudoju verdantį vandenį, palaikiau viską supylusi pusvalanduką ir paleidau minkytis. Pagal receptą buvo ruginiai miltai+kvietiniai. Aš dėjau 200gr rupių kvietinių+350gr kvietinių paprastų. Tešla minkosi sunkiai, net kibirėlis buvo iššokęs iš savo lizdo. Na bet jei gerai pavyks, būtinai pasigirsiu.
Atsakyti
QUOTE(smufyte @ 2009 08 30, 23:23)
Sveikos,

Aš čia su tokiu klausimu: gal žinot kur galima būtų nusipirkt duonkepei skirtą matavimo puodelį ir šaukštelį? Duonkepė pas mane ne nauja, tai nebuvo tų dalykų verysad.gif  O gal kuri žinot kaip be jų nenugrybaut kiekiuose? ax.gif

Smufyte, labas 4u.gif Matavimo šaukštelio a.š. atitinka pilną be kaupo šaukštelį, kur prie skystų vaistų būna. O v.š. - 3 vaistukiniai šaukštukai, tik viskas be kaupų biggrin.gif

Dėl puodelio sunkiau - pasidairyk prekybcentrių indų skyriuose, arba indų parduotuvėse, tikrai turėtų būti 4u.gif

QUOTE(Terra2 @ 2009 08 31, 09:16)
Sveikutės!
Šiandien pirmą kartą bandau kepti duonelę su sausu raugu ir salyklu.

Laukiam rezultatų bigsmile.gif

O man vakar nesėkmė gavosi, bet pati kalta doh.gif Žinojau, žinojau, kad mielės negali liestis su druska, bet vis tas skubėjimas... Pasėmiau druskos, nenuploviau šaukštelio ir tuo pačiu mieles pakabinau. Dar mintis šmėkštelėjo, gal bus blogai lotuliukas.gif Ir akurat - neiškilo duona, toks mažas ir skanus brudukas iškepė lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Nakčiai buvau užstačius vengrišką duoną, tai 7 ryto pašokau pažiūrėt bigsmile.gif Gražumėlis, skanumėlis thumbup.gif user posted image


QUOTE(smufyte @ 2009 08 30, 22:23)
Sveikos,

Aš čia su tokiu klausimu: gal žinot kur galima būtų nusipirkt duonkepei skirtą matavimo puodelį ir šaukštelį? Duonkepė pas mane ne nauja, tai nebuvo tų dalykų verysad.gif  O gal kuri žinot kaip be jų nenugrybaut kiekiuose? ax.gif

Būtum iš Vilniaus, atiduočiau, vis tiek nenaudoju
Atsakyti
Aš savaitgalį kepiau duonelę su sėlenomis ir sėmenimis, bet vis nebuvo kada prisėst receptą parašyt. Šįvakar pasitaisysiu ax.gif
Taip pat naudojau funkciją "duona be glitimo". Bandžiau kepti kukurūzų duoną, tiksliau, pyragą biggrin.gif naudojau kukurūzų miltus, o kilimui dėjau mieles. Vistik pabandymui, pagal turimą receptą. Duonelė kilo gražiai, tiesa ne tiek, kaip paprasta duonelė, bet kai prasidėjo kepimas, sukrito ir nebeiškilo.. doh.gif dabar kai kepsiu bandysiu su kepimo milteliais, gal iškels geriau. Ir bandysiu kitus miltus (turiu spelta, tai reikės juos panaudot). Pati duonelė gavosi tokia šlapia, bet skani, kad ir nelabai iškilusi. Ir ji, sakyčiau buvo ganėtinai sunki. Dar šiandien buvo gabaliukas, tai jei bus vakare, bandysiu nufotografuot biggrin.gif
Taip pat kepiau baltą duoną su kiaušiniu. Tai man skoniu išėjo toks "tvirtas" batonas wub.gif
Po šių kepinių galiausiai tėtis paprašė "normalios" duonos lotuliukas.gif o tai reiškė Suvalkiečių duoną lotuliukas.gif

Atsakyti