Įkraunama...
Įkraunama...

Duonelę kepame pačios

QUOTE(Lung @ 2009 08 24, 22:51)
Pagalbininkę teks atsivest  smile.gif

Kad pagalbininke dabar ne Vilniuj schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(nataliuncik @ 2009 08 25, 15:20)
Neseniai mačiau IKI parduotuvėj, ekologiški rupus kvietiniai miltai, pakelis 2kg  mirksiukas.gif

Kainos nepameni? Nes didziosiose maximose po kg perkant labai nepigiai gaunasi...
Atsakyti
QUOTE(rsc @ 2009 08 25, 18:37)
Kainos nepameni? Nes didziosiose maximose po kg perkant labai nepigiai gaunasi...

Va tokius kažkada pirkau IKI, kainavo apie 4.50 Lt/2 kg. Tikrai nepigiai, daugiau ten nepirkau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lung @ 2009 08 25, 17:46)
Va tokius kažkada pirkau IKI, kainavo apie 4.50 Lt/2 kg. Tikrai nepigiai, daugiau ten nepirkau  biggrin.gif

Taip, šitie smile.gif Tik rašo rupus, bet netuokie jie ir rupus
Atsakyti
Aš apie šituos ir kalbėjau ax.gif kai nėra kur pasirinkti, tai puikiai tinka ir šitie, juolab, kad maximoje 1 kg kainuoja, jei gerai pamenu, daugiau nei 3 lt mirksiukas.gif tad man šis variantas geresnis, o ir kiek naudoju, tai skųstis šiais miltais negaliu smile.gif
Atsakyti
aš tai šiandien nusipirkau manų kruopų su sėlenėlėmis, reiks kur pabandyti įdėti smile.gif

o vakar kaip kepiau tą pyragą su bananais, tai kaip ir sakiau iškilo iki stikliuko ir standartinio kepimo nepakako, dar užstačiau 20min papildomai, bet vistiek ties stikliuku neužkepė, tai įkišau kelioms minutės į orkaitę, tai super thumbup.gif
na bet man su varške pyragas daug skanesnis, na bet ir šito jau beveik nėra, o kai išėmiau pasvėriau, tai svėrė beveik 2200 g blink.gif gigantas gavosi smile.gif


P.S. jei dar kam reikia pieno miltelių tai parašykit až, turiu dar apie 9 kg.(iš 25), jei pritruks,žinau kur dar gauti,vilniaus mieste galiu atvežti, į kitus miestus atsiųsti
Atsakyti
Elika, mano minetoje arbatineje ir sveiko maisto parduotuveje yra tokiu rupaus malimo miltu po 2kg ir ruginiu ir kvietiniu mirksiukas.gif
tai kai kita karta busi Siauliuose ir uzsipirk mirksiukas.gif
Atsakyti
dėkui paiduke už pieno miltelius 4u.gif 4u.gif 4u.gif

iškepiau ir aš varškės pyragą, skaniai ir gerai atrodo, tik vat laukiu kol pravės ir eisiu naktipiečių lotuliukas.gif
kai išleidau tave, pradėjau dėti į duonkepę produktus, tik žiūriu - miltų pilna spintelė, o aukščiausios rūšies kaip tyčia tik šlakelis, tai tik į pavakarę nuėjom su dukrytė į parduotuvę ir nusipirkom, tai iškart sudėjau miltus ir užstačiau kepti, turėjo programa baigtis apie 22val, bet bemigdytama dukrytę ir pati užsnūdau, tai tik dabar atsikėliau, o pyrago taip norisi paragauti, bet kai iškepė valandą prastovėjo dar su šildymo palaikymu,tai karštas dar visas Dar niekad nekepiau tokio didelio kepaliuko 1.5kg - pyragas vos ne į stikliuką remiasi biggrin.gif

su selėnomis ( vienos be jokių priemaišų ) esu kepusi plikyta ruginę duonelę ( trečsalis kvietiniai ) - tai selėnos nemaišo, skanu su jom man thumbup.gif

ruginiai miltai - ankščiau pirkdavau maximoje ekologinius po 1kg, dabar rupius ruginius pas Lung 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(norali @ 2009 08 25, 22:43)
Elika, mano minetoje arbatineje ir sveiko maisto parduotuveje  yra tokiu  rupaus malimo  miltu po 2kg ir ruginiu ir kvietiniu mirksiukas.gif
tai kai kita karta  busi Siauliuose ir uzsipirk mirksiukas.gif



Vakar tėvai važiavo į Šiaulius, tai iš tos parduotuvėlės man paskambino (buvau įpareigojus būtinai ten nueiti hihihi.gif ) ir klausė kokių miltų nupirkt ax.gif Tai dabar turiu kvietinių rupių, ruginių, skrudintų miežinių miltų ir traiškytų rugių kruopų ax.gif dar mamos prašiau, kad paklaustų apie tuos be glitimo miltus, tai jai davė speltos miltus g.gif Apie tokius žinojau, bet vakar dar nete pasikuičiau kaip su tuo glitimu, tai vienoj vietoj radau, kad jie be glitimo, o kitoj, kad jie turi net daugiau glitimo nei įprastuose miltuose hihihi.gif hihihi.gif tai dabar suprask, kad gudrus mastau.gif

Gal kuri naudojot speltos miltus? Kažin kaip jie? ax.gif Turiu kelis receptukus su speltos miltais, tai sakiau, reikės išbandyt, kad jau turiu, tik, va, ar galiu naudot tą programą kur miltamsbe glitimo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2009 08 26, 09:49)

Gal kuri naudojot speltos miltus? Kažin kaip jie?  ax.gif  Turiu kelis receptukus su speltos miltais, tai sakiau, reikės išbandyt, kad jau turiu, tik, va, ar galiu naudot tą programą kur miltamsbe glitimo  g.gif

Prašau parašyti,kas gausis?Nes aš irgi dar nenaudojau tos programos.
O daržovienė išsitroškino puikiai su džemo programa.Tik gal be reikalo pyliau alyvuogių aliejaus šlakelio,jau ir taip skyščio pakako. bigsmile.gif
Atsakyti
sveikutes, as truputi su klausimeliu, skaitau skaitau, vis temele ir uzsimaniau pati duonkepes, gal galit pakomentuoti tos kurios turit, ar apsimoka moketi brangiai uz ta duonepe ar ta uz pora simtu taip pat gerai tarnaus ir ar perkant reikia ziureti i galinguma , nes kiek nete dairiausi tai ju buna ir ivairiu, buciau dekinga kad patartumet... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolli_ @ 2009 08 26, 11:17)
sveikutes, as truputi su klausimeliu, skaitau skaitau, vis temele ir uzsimaniau pati duonkepes, gal galit pakomentuoti tos kurios turit, ar apsimoka moketi brangiai uz ta duonepe ar ta uz pora simtu taip pat gerai tarnaus ir ar perkant reikia ziureti i galinguma , nes kiek nete dairiausi tai ju buna ir ivairiu, buciau dekinga kad patartumet...  rolleyes.gif

Žiūrint ką tu nori, visos duonkepės skiriasi tik kepaliuko dydžiu(geriausia imt iki 1,5kg) ir programų skaičių(standartiškai nuo 10iki 12). O kepa maždaug vienodai. Nu dar brangesniuose yra papildomu priedų, tokiu kaip bagetams kept...Kainos svyruoja nuo 190Lt ir daugiau
Aš turiu pačia paprasčiausia ETA ir esu ją patenkinta, gerai atlieka savo darbą thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nataliuncik: 26 rugpjūčio 2009 - 12:53
QUOTE(nataliuncik @ 2009 08 26, 13:51)
Žiūrint ką tu nori, visos duonkepės skiriasi tik kepaliuko dydžiu(geriausia imt iki 1,5kg) ir programų skaičių(standartiškai nuo 10iki 12). O kepa maždaug vienodai. Nu dar brangesniuose  yra papildomu priedų, tokiu kaip bagetams kept...Kainos svyruoja nuo 190Lt ir daugiau
Aš turiu pačia paprasčiausia ETA ir esu ją patenkinta, gerai atlieka savo darbą  thumbup.gif

o ji ir maiso tesla? nes jos minkyti nemegstu... blush2.gif jei taip tai reiks seniuose tada tokia ir pirktis. rolleyes.gif
Atsakyti