Įkraunama...
Įkraunama...

Duonelę kepame pačios

QUOTE(paiduke @ 2009 08 24, 14:12)
o aš šiandien bandysiu pyragą su bananais, prisipirkau daug bananų, mačiau kepat duonelę su bananais, aš bandysiu pyragą, gal skanu bus  smile.gif

Labai skanus gaunasi.Mano berniukai labai mėgsta. wub.gif
Mano duonkepė irgi dirba beveik be poilsio.Per pietus išsitroškino asorti obuolių,kriaušių,ananasų,dabar gavoju ar tai daržoves troškinti ar jogurtinę duoną kepti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2009 08 24, 15:57)
Labai skanus gaunasi.Mano berniukai labai mėgsta. wub.gif
Mano duonkepė irgi dirba beveik be poilsio.Per pietus išsitroškino asorti obuolių,kriaušių,ananasų,dabar gavoju ar tai daržoves troškinti ar jogurtinę duoną kepti? g.gif

na aš iš akies visko pridėjau, tai nežinau kaip ten su geru skoniu to pyrago gausis biggrin.gif , dabar kyla, bus matyt, bet širdis jaučia, kad lips per viršų, kažkaip daug kai bananų pridėjau, tai vis atrodė kad miltų trūksta, tai dar nepakilusios gavosi pusė indelio, paprastai varškinio yrago treędalis būna ir iki viršaus tik pora cm trūksta kai iškepa
jau baisu ir pagalvoti kas bus po valandos kildinimo ir dar kepant pakyla

o kokia programa Jūs troškinat daržoves, ta džemo (uogienės)?
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2009 08 24, 16:23)

o kokia programa Jūs troškinat daržoves, ta džemo (uogienės)?

Taip-džemo.Dar tik bandysiu.Bet manau jei vaisiai išsitroškina,o ko negali ir daržovės išsitroškinti? g.gif
Atsakyti
Ilona, tai ketvirtadienį galima atvažiuot miltų? bigsmile.gif O kada bandysi kitus miltus? Užsakyčiau ir kitu, pvzd. grikių, miežinių... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 08 24, 17:49)
Ilona, tai ketvirtadienį galima atvažiuot miltų?  bigsmile.gif  O kada bandysi kitus miltus? Užsakyčiau ir kitu, pvzd. grikių, miežinių... blush2.gif

Nataliuncik, tavęs jau seniai laukiu parduotuvėje 4u.gif
Kai bendrom jėgom išsidalinsim miltus, vėl važiuosiu pas ūkininką. Šįkart jau tikrai imsiu dar ir miežinių miltų (dabar neišdrįsau, nors man jie labai patiko doh.gif ), pasiklausiu ir grikių. Juk ir miltai geri, ir kaina thumbup.gif gaunasi.

Beje, rupių kvietinių ir ruginių miltų dar daug, kam reikia - kreipkitės 4u.gif Nevilnietės, jei kas užsisakinės iš www.delona.lt, parašykit man į AŽ, kartu ir miltus galiu įdėti mirksiukas.gif


Savaitgalį kepiau paprastą kvietinę baltą duoną su džiovintais pomidorais (Jadzkos idėja 4u.gif ). Jau duonelės skanumėlis wub.gif O ryt rupius kvietinius bandysiu, ir vėl pomidorų dėsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lung @ 2009 08 24, 22:28)
Beje, rupių kvietinių ir ruginių miltų dar daug, kam reikia - kreipkitės  4u.gif  Nevilnietės, jei kas užsisakinės iš www.delona.lt, parašykit man į AŽ, kartu ir miltus galiu įdėti  mirksiukas.gif


O tai galima parduotuvėje nusipirkti? O kada dirbi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lung @ 2009 08 24, 21:28)
Beje, rupių kvietinių ir ruginių miltų dar daug, kam reikia - kreipkitės  4u.gif

Dar noreciau ir rupiu kvietiniu penkiu kilogramu (tikiuosi panesiu) bigsmile.gif Tuo paciu ejimu treciadieni pasiimciau...
Atsakyti
QUOTE(Ninin @ 2009 08 24, 22:52)
O tai galima parduotuvėje nusipirkti? O kada dirbi?  ax.gif

Galima galima, jei manęs nebus, merginos parduos mirksiukas.gif Aš būsiu nuo ketvirtadienio.

QUOTE(rsc @ 2009 08 24, 23:17)
Dar noreciau ir rupiu kvietiniu penkiu kilogramu (tikiuosi panesiu) bigsmile.gif Tuo paciu ejimu treciadieni pasiimciau...

Pagalbininkę teks atsivest smile.gif
Atsakyti
Reikėtų ir man užsipirkti miltų kiek daugiau, nes labai jau greit jie mažėja g.gif bet, kai gyveni ne didmiestyje, tai su ruginiais ir su rupiais kvietiniais kyla bėda - kur jų gauti doh.gif nenueisi taip paprastai į parduotuvę ir nenusipirksi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2009 08 25, 08:59)
Reikėtų ir man užsipirkti miltų kiek daugiau, nes labai jau greit jie mažėja  g.gif  bet, kai gyveni ne didmiestyje, tai su ruginiais ir su rupiais kvietiniais kyla bėda - kur jų gauti  doh.gif  nenueisi taip paprastai į parduotuvę ir nenusipirksi  doh.gif

Tai gal kokį ūkininką netoli susirask, rupių miltų atseikės smile.gif Nes ir didmiestyje paprastoj parduotuvėj jų nėra mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lung @ 2009 08 25, 11:16)
Tai gal kokį ūkininką netoli susirask, rupių miltų atseikės  smile.gif Nes ir didmiestyje paprastoj parduotuvėj jų nėra  mirksiukas.gif



Na, rupius kvietinius aš perku IKI parduotuvėj Šiauliuose (kai nuvažiuoju) ax.gif o ruginių rupių tai neteko niekur matyt smile.gif Reikės dar pas vieną ūkininką pasiteiraut, gal padėtų įsigyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2009 08 25, 12:10)
Na, rupius kvietinius aš perku IKI parduotuvėj Šiauliuose (kai nuvažiuoju) ax.gif  o ruginių rupių tai neteko niekur matyt  smile.gif  Reikės dar pas vieną ūkininką pasiteiraut, gal padėtų  įsigyt ax.gif

Neseniai mačiau IKI parduotuvėj, ekologiški rupus kvietiniai miltai, pakelis 2kg mirksiukas.gif
Atsakyti