Įkraunama...
Įkraunama...

Vairuojančios BMW

QUOTE(~nematoma~ @ 2009 08 23, 10:24)
Sveikutes,prisijungiu prie Jusu ir as 4u.gif esu didele bmw gerbeja blush2.gif
Maniske irgi nuprausi,gryzti namo,pastatai po langais ir aplasa liepu lasais doh.gif
taip vasara tenka plauti kas pora dienu doh.gif

Sveika prisijungusi ir prasome savo masiniuko foto, kokiu metu ir t.t.Mes visos taip prisistateme lotuliukas.gif
Jums po langais, o man atvirksciai kai islekiu i miesta,bevaziuojant jei vejas,tai langai, stogas nusieti lipniais lasais doh.gif Tai tenka plauti, kaip jus,kad rasote vos ne kasdien doh.gif ax.gif
Atsakyti
Tuoj surasiu foto blush2.gif autopliuse pasikuist reikia,nes idejau ne per seniausiai ten skelbima...noriu naujesnio jau mirksiukas.gif bet tik bmw 4u.gif
Va maniske:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~nematoma~: 23 rugpjūčio 2009 - 21:47
Labutis 4u.gif Nu kaip šiandien ryte mane užkniso, po nakties langai apsitraukę kažkokiu kaip riebalu ar kuom, nėjo niekaip jų padaryti permatomų doh.gif , tai ir nuvaliau ir apipūtimą įjungiau, kažkoks košmaras, teko važiuoti pusiau aklai. Po kiek laiko ta plėvelė kaip ir nuėjo. Nesuprantu, ką čia rūkas toks su riebalu padengė ar kas čia per nesąmonė, jums taip nebūna? Stovėjo ne po medžiais.

~nematoma~ , lb gražus tavo bmwukas thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 08 24, 08:32)
Nesuprantu, ką čia rūkas toks su riebalu padengė ar kas čia per nesąmonė, jums taip nebūna?


būna būna mirksiukas.gif bet ne riebalas, o paprastas rasojimas, bet pradedant važiuoti laiks nuo laiko pavalai su valytuvais ir praeina po poros km
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 08 24, 08:32)
~nematoma~ , lb gražus tavo bmwukas  thumbup.gif  drinks_cheers.gif

Dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 08 24, 08:32)
Labutis  4u.gif  Nu kaip šiandien ryte mane užkniso, po nakties langai apsitraukę kažkokiu kaip riebalu ar kuom, nėjo niekaip jų padaryti permatomų  doh.gif , tai ir nuvaliau ir apipūtimą įjungiau, kažkoks košmaras, teko važiuoti pusiau aklai. Po kiek laiko ta plėvelė kaip ir nuėjo. Nesuprantu, ką čia rūkas toks su riebalu padengė ar kas čia per nesąmonė, jums taip nebūna? Stovėjo ne po medžiais.

Jeigu traukia riebalu iš vidaus, tai reiktų patikrint ar kartais neleidžia antifryzo. Iš išorės tai neriebalas, o rasa. Kai dieną būna ~20 ir saulė, o naktį ~9, tai visa mašina apsitraukia rasa. Aš nusibraukiu langus, bet to neužtenka, jie vėl aprasoja, tenka laukti kol variklis sušils ir pradės pūsti šiltą orą.
Iš vidaus prirasoti dar gali jei vakare naudoji kondicionierių ir nepravėdini mašinos išjungiant variklį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikkolo: 24 rugpjūčio 2009 - 08:24
QUOTE(pikkolo @ 2009 08 24, 08:23)
Jeigu traukia riebalu iš vidaus, tai reiktų patikrint ar kartais neleidžia antifryzo. Iš išorės tai neriebalas, o rasa. Kai dieną būna ~20 ir saulė, o naktį ~9, tai visa mašina apsitraukia rasa. Aš nusibraukiu langus, bet to neužtenka, jie vėl aprasoja, tenka laukti kol variklis sušils ir pradės pūsti šiltą orą.
Iš vidaus prirasoti dar gali jei vakare naudoji kondicionierių ir nepravėdini mašinos išjungiant variklį.

Mano buvusei, kai leido antifriza, langai baisiai rasodavo doh.gif buvo bakelis prakiures ir termostatas isejes (temperatura sukildavo), kai sutvarkiau viskas buvo ok.
Atsakyti
Na reiks pasidomėti, gal tikrai kas netvarkoje. Paprastą rasojimą, tai aš žinau, čia kitaip. Ir rasojimas ne iš vidaus, o iš lauko. Sakau, gal po vaškavimo autoplovykloje, bet langus po to aš valiausi, ai, jau nžn, tik tiek, kad pirmą kartą man taip atsitiko, vos ne kaip žiemą, užtrukau.
Nėra pas mane kondicionieriaus.
Sakau, gal kokį stiklo valiklį geresnį nusipirkt g.gif
Ir dar, prasidės rūkai, o pas mane nėra priešrūkinių žibintų, jetus, kaip reiks važiuoti, mano darbas šalia miško, o ten dažnai būna taip balta, kad nieko nesimato doh.gif , nėra šaligatvių, žmonės eina keliu unsure.gif
Jaučiu, brangiai jie kainuoja unsure.gif Pas jus visas yra priešrūkiniai žibintai?
Ėt, turėčiau vyrą normalų, nereikėtų čia klausinėti blush2.gif , bet deja, deja..
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 08 24, 10:50)
Jaučiu, brangiai jie kainuoja  unsure.gif  Pas jus visas yra priešrūkiniai žibintai?


aha... kai mūsų kieme kaip ne diena, taip mašina ant plytų, tai priešrūkinius galėčiau kiekvieną dieną dėt biggrin.gif net plastmaskes vietoj priešrūkinių išplėšė...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 24 rugpjūčio 2009 - 10:06
QUOTE(rosee @ 2009 08 24, 10:50)
Na reiks pasidomėti, gal tikrai kas netvarkoje. Paprastą rasojimą, tai aš žinau, čia kitaip. Ir rasojimas ne iš vidaus, o iš lauko. Sakau, gal po vaškavimo autoplovykloje, bet langus po to aš valiausi, ai, jau nžn, tik tiek, kad pirmą kartą man taip atsitiko, vos ne kaip žiemą, užtrukau.
Nėra pas mane kondicionieriaus.
Sakau, gal kokį stiklo valiklį geresnį nusipirkt  g.gif
Ir dar, prasidės rūkai, o pas mane nėra priešrūkinių žibintų, jetus, kaip reiks važiuoti, mano darbas šalia miško, o ten dažnai būna taip balta, kad nieko nesimato  doh.gif , nėra šaligatvių, žmonės eina keliu  unsure.gif
Jaučiu, brangiai jie kainuoja  unsure.gif  Pas jus visas yra priešrūkiniai žibintai?
Ėt, turėčiau vyrą normalų, nereikėtų čia klausinėti  blush2.gif , bet deja, deja..

Nelabai įsivaizduoju kas per riebumas ten pas tave, nufotkink kitą kartą. Po vaškavimo, tai lašeliai nubėga ir nesilaiko ant lango. Gal valytuvai užsinešę? Jie gali terlioti langą. Jei valei langą, gal pati kažkuom išterliojei, tik nepamatei?
Yra pas mane priešrūkiniai, bet aš jų nenaudoju. Jei pas tave gerai šviečia žibintai, tai nelabai ką padės priešrūkinės, jie tik plačiau į šonus apšviečia. Daug svarbiau, kad gale būtų, kad tau neįvairuotų kas neapsižiūrėjęs rūke. Įsidėti tai galima, bet ar verta gadinti mašiną?
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 08 24, 10:50)
:
Jaučiu, brangiai jie kainuoja  unsure.gif  Pas jus visas yra priešrūkiniai žibintai?

Na,pas mane yra,bet tik del vaizdo,jie vos dega,nes kaip sake kazkokie perdege ar kaip ten,yra...atsokineje ten viskas viduj.tai kai reikejo pravaryt technikine,tai nepraleido vien del ju. doh.gif tada nulekiau pas meistrus,jie sako nieko cia jau nebepadarysim,reikia nauju arba buvo antras variantas lotuliukas.gif as ji ir pasirinkau lotuliukas.gif iseme jie isvis tuos priesrukinius ir po 5 minuciu perejau apziura doh.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif buvau Palangon isrukes pailseti-matau tikrai nesnaudziat BMW tema thumbup.gif Perziurejau apie ka bendravot... ax.gif
Atsakyti