Įkraunama...
Įkraunama...

Vairuojančios BMW

QUOTE(Levander @ 2009 08 17, 21:22)
sveikutės...biški gal ne į temą  blush2.gif  nu bet drausiu BMW,tai gal į temą  biggrin.gif gal kas žinot, ar galiu ant MB vardo mašiną apdraust  g.gif  unsure.gif ar jei jau aš atėjau, tai būtinai ant savęs turiu draust?
nes mano stažas dar tik 5 mėn, tai brangiau būtų  blush2.gif

Į temą,pas mus viskas į temą biggrin.gif
draust gali kas nori,bet rašoma bus savininko vardu,kam priklauso mašiniukas mirksiukas.gif

QUOTE(milisena @ 2009 08 17, 22:28)
as tai manau, kad kas yra savininkas, to vardu ir turi but draudimas  g.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
ačiū už atsakymus bigsmile.gif
vaikai pabus, važiuosim draust mašinytės... ir tada į trąsą hihihi.gif
vakar pasibaigė, gal nesustabdys doh.gif 3km be draudimo reikia pavažiuot
Atsakyti
Sveikos. 4u.gif
QUOTE(Levander @ 2009 08 18, 08:23)
ačiū už atsakymus  bigsmile.gif
vaikai pabus, važiuosim draust mašinytės... ir tada į trąsą hihihi.gif
vakar pasibaigė, gal nesustabdys  doh.gif 3km be draudimo reikia pavažiuot

Drauskis internetu,paprasta ir greita 4u.gif Kitu atveju,kad nebūtų "zakon podlosti" cool.gif
Atsakyti
QUOTE(MUDU @ 2009 08 18, 11:52)
Kitu atveju,kad nebūtų "zakon podlosti" cool.gif

Taip, jie kaip ekstrasensai, nujaučia kurią mašiną stabdyti, nebent nepasitaikytų kelyje, to visoms ir linkiu mirksiukas.gif

P.s. Zuzla, prašau, įmesk nuorodėlę į savo orchidėjų rojų, lb noriu pasigrožėti blush2.gif Iš anksto dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rosee: 18 rugpjūčio 2009 - 15:17
be to draudžiantis internetu, nežinau, ar visi, bet dauguma, daro nuolaidą drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(MUDU @ 2009 08 18, 12:52)
Drauskis internetu,paprasta ir greita 4u.gif Kitu atveju,kad nebūtų "zakon podlosti" cool.gif

na, sėkmingai nuvažiavau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 08 18, 16:11)
be to draudžiantis internetu, nežinau, ar visi, bet dauguma, daro nuolaidą drinks_cheers.gif


tiesa smile.gif
Atsakyti
Mano dukriukas visada internetu kasko draudžiasi.
Bet aš pati, tai pas brokerį. Jis atstovauja 21 firmai, tai pasiknisa kompe, kur būna pigiausia, pas jį ir taksistai draudžia savąsias. Taigi, draudimas draudimui nelygus.
Atsakyti
Labas rytas.rosse kokia tu ankstyva blink.gif nesimiega? g.gif
QUOTE(Levander @ 2009 08 18, 23:23)
na, sėkmingai nuvažiavau  blush2.gif

valio...

QUOTE(rosee @ 2009 08 19, 06:38)
Mano dukriukas visada internetu kasko draudžiasi.
Bet aš pati, tai pas brokerį. Jis atstovauja 21 firmai, tai pasiknisa kompe, kur būna pigiausia, pas jį ir taksistai draudžia savąsias. Taigi, draudimas draudimui nelygus.

šiaip aš irgi turiu savo draudėja pas ją visas savo turimas auto draudžiau,irgi nuolaidėles nemenkas padaro bigsmile.gif Pvz.paskambinu sakau reikia apdrausti tokia ,ir tokia mašina ,ji atsiuncia saskaita su draudimu,niekur eiti niekur vaziuoti nereikia thumbup.gif tik karta printeris užsikaprizino,teko į svečius pas drauge prasytis,kad atsiprintint biggrin.gif
Atsakyti
Kaip laikosi panelės vairuotojos, kaip jūsų bmwukai, nesugedo, nuprausti? Ko tokios neaktyvios?
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 08 23, 07:11)
Kaip laikosi panelės vairuotojos, kaip jūsų bmwukai, nesugedo, nuprausti? Ko tokios neaktyvios?

Savaitgalis biggrin.gif Mano - nuprausta, tik isvaziuoji i miesta, aplasa liepu lasais,fui brudas koks doh.gif Gal jusu miestuose tu liepu maziau,bet pas mus visur vien liepos arba topoliai(rusu palikimas) doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2009 08 23, 08:58)
Savaitgalis biggrin.gif Mano - nuprausta, tik isvaziuoji i miesta, aplasa liepu lasais,fui brudas koks doh.gif Gal jusu miestuose tu liepu maziau,bet pas mus visur vien liepos arba topoliai(rusu palikimas) doh.gif

Sveikutes,prisijungiu prie Jusu ir as 4u.gif esu didele bmw gerbeja blush2.gif
Maniske irgi nuprausi,gryzti namo,pastatai po langais ir aplasa liepu lasais doh.gif
taip vasara tenka plauti kas pora dienu doh.gif
Atsakyti