Įkraunama...
Įkraunama...

Vairuojančios BMW

QUOTE(pikkolo @ 2010 01 28, 11:26)
Vakar nesuvaldžiau savo mašinytės

ir vyrams pasitaiko console.gif imk 4u.gif
Tikrai važiavimo sąlygos ypatingos unsure.gif
Atsakyti
as tai skaitau saunuoles moterys ir merginos esame, kad sedame uz bmw vairu smile.gif manau sie automobiliai ne kiekvienam sukurti ypatingai ziema smile.gif
mano vargsiuke masiniuke siandien servise, perpylineju antifriza, kazkoks per daug skiestas buvo supiltas tai salti pradejo sad.gif na bet nieko dabar susitvarkysiu viskas bus gerai ir dar akumuliatoriu truputi pakraus, kad nenumirtu. benzinas pas mane, bet kai mazai vaziuoju tai seda...o salciai tokie. klaipedoje nesu macius tokios ziemos turbut dar... g.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2010 01 28, 10:26)
Tai vat aš esu iš tų kurie nėra menininkai  verysad.gif Vakar nesuvaldžiau savo mašinytės ir atsitrenkiau į atitvarus. Apgadinta galinė kairė pusė: išdužę žibintai, sulaužytas buferis, sulankstytas sparnas verysad.gif Džiaugiuosi, kad tik tiek ir viskas baigėsi gana laimingai. O atrodo buvau tokia atsargi, vos vos gazą paspaudžiau ir kai sumėtė doh.gif , bandžiau vairu išlyginti mašiną, bet nepavyko, o pritrūko labai nedaug.

Na,kas cia su tavimi darosi.Susiimk mergyt mirksiukas.gif Nenusimink,svarbiausia pati sveika gyva, o masina pataisoma,tik tiek,kad gaila pinigeliu.
Man vakar ryte ir buvo slydimas prasidejes,nuokalne astunke ir visa nuciauzyta,gali ka nori daryt nuo vieno borto prie kito,tai as greicio pedala spustelejau ir siaip ne taip atstaciau automobili i vieta.Adrenalino ivare kaip reikiant. doh.gif
Musu "kaime" siandiena greitis 30km/h--keliai nevalyti,pusto---totalus kosmaras.
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2010 01 28, 15:38)
Musu "kaime" siandiena greitis 30km/h--keliai nevalyti,pusto---totalus kosmaras.


aš vis pasižiūriu pro langą ir galvoju kaip reikės namo važiuot doh.gif
Atsakyti
Sveikos, kaip pasisekė atkasti iš pusnynų bmwukus?
Aš tai net nėjau į tą pusę biggrin.gif
Atsakyti
aš šian sugalvojau, kad nevažiuosiu į darbą (krizė - penktadieniais dirbam, tik jei labai daug darbo yra), bet MB išvažiavo su namo mašina, skambino sakė, kad gerai nuvažiavo, tik stovėjimo aikštelėj prie darbo užbuksavo, tai teko bendradarbiui pastumt smile.gif bet kiti sako kaip pamiršę kaip vairuot unsure.gif sako į posūkius nežinia kokiu greičiu eina, rikiuojasi be posūkių ir t.t.... sako baisu iš paskos važiuot...
Atsakyti
Mane lb siutina tas kitų pomėgis posūkių nerodyti.
Gal kuri keitėt salono oro filtrą? Girdėjau, kad kai jis užsineša, suprastėja šilto oro padavimas g.gif
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2010 01 28, 15:38)
Na,kas cia su tavimi darosi.Susiimk mergyt mirksiukas.gif Nenusimink,svarbiausia pati sveika gyva, o masina pataisoma,tik tiek,kad gaila pinigeliu.
Man vakar ryte ir buvo slydimas prasidejes,nuokalne astunke ir visa nuciauzyta,gali ka nori daryt nuo vieno borto prie kito,tai as greicio pedala spustelejau ir siaip ne taip atstaciau automobili i vieta.Adrenalino ivare kaip reikiant. doh.gif

Na turbūt man reikėjo žeminti pavarą ir šiek tiek spustelti gazą. Bet viskas taip greit įvyko, kad nespėjau tinkamai sureaguoti. Patirties stoka verysad.gif Vairuoju tik treti metai, ir tai mano pirmas automobilis, t.y. nesu beveik vairavusi jokio kito. Ech. Na pas mus buvo kasko, tai kainuos ne tiek ir daug, tik kad vėl nepatogumai. Man be automobilio būti yra bėda, ne taip paprasta iki darbo nusigauti. O blogiausia, kad šį sykį jau "įsigijau" ir baimę vairuoti, ypač tame kelyje. Net nežinau kaip reiks vėliau vėl sėsti už vairo. Nors vat tiek vakar, tiek šiandien džiaugiuosi, kad nereikėjo vairuoti.
Ir vyras su manim nesikalba, šįsykį labai rimtai užpyko.
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2010 01 29, 11:12)
Mane lb siutina tas kitų pomėgis posūkių nerodyti.
Gal kuri keitėt salono oro filtrą? Girdėjau, kad kai jis užsineša, suprastėja šilto oro padavimas  g.gif

Ne tik oro padavimas,bet ir langai labiau rasoja...koks BMW pas jus?
Atsakyti
QUOTE(Raimis525 @ 2010 01 29, 11:19)
Ne tik oro padavimas,bet ir langai labiau rasoja...koks BMW pas jus?

525 E39 1997m.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti