Įkraunama...
Įkraunama...

Vairuojančios BMW

QUOTE(rosee @ 2009 08 13, 19:58)
Jau iš vakaro drebinu kinkas, kaip reiks ryt įvaryti mašinioką pas meistrus į garažą ir neįvažiuoti į atvirą duobę  blink.gif  blush2.gif .

Kažin ar tau jie leis važiuot į garažą g.gif Dar neteko tokiam servise lankytis. Paprastai meistrai patys į garažą įsivaro, ant duobės irgi, išvaro irgi, nepriklausomai nuo to kas per vairuotojas. Regitroje irgi pageidauja, kad pats nevažiuotum.
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 08 14, 10:35)
Kažin ar tau jie leis važiuot į garažą g.gif Dar neteko tokiam servise lankytis. Paprastai meistrai patys į garažą įsivaro, ant duobės irgi, išvaro irgi, nepriklausomai nuo to kas per vairuotojas. Regitroje irgi pageidauja, kad pats nevažiuotum.

Labas rytas.Nežinau kiek teko ir Regitroj važiavau pati,ne viena mašina teko varyt ir į garažiukus ,bei servizus ,jei laisva tik ranka pamoja galit įvažiuoti cool.gif

laukiam kol rosee savo įspūdžiais pasidalins mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MUDU @ 2009 08 14, 10:46)
Labas rytas.Nežinau kiek teko  ir Regitroj važiavau pati,ne viena mašina teko varyt ir į garažiukus ,bei servizus ,jei laisva tik ranka pamoja galit įvažiuoti cool.gif

Neteko nei karto varyt į patį garažą, o tuo labiau ant duobės, nei man, nei mano vyrui (nes jis paprastai veža į servisą). Kartais patys meistrai ne iš pirmo karto ant duobės teisingai užvažiuoja, o ir jiems patiems geriau pasistatyt, nes žino kokiu atstumu reikia, juk jie patys lenda po apačia. Ir Regitroj kiek vyras vežė, nė karto neleido pačiam važiuot ant duobės, net kalbos tokios nebuvo.
Nuo to momento kai įvažiuoji į serviso garažą, už tavo auto atsakomybę prisiima servisas, todėl normalus servisas neturėtų leisti pačiam savininkui įvažiuoti į garažą, nes jei kas atsitiks, vis vien servisas turės atsakyt. Nevažiuočiau daugiau į tokį servisą, kur reik pačiam mašiną į garažą varyt. Bet kažkaip dar nei vienas meistras nepraleido progos pavairuot kad ir kelis metrus mano bemvuką.
Atsakyti
Pikkolo matyt pasitikėjima visiems keliu blush2.gif biggrin.gif
Tiesa sakant man jokio skirtumo tegul varosi patys,galiu įvaryt aš kaip tik jie pageidauja cool.gif ,o visų geriausia,kad nereiktų iš vis į meistriukus kreiptis bigsmile.gif
Atsakyti
Kaip keista,kiek variau masiniuku i servisa, pati ivarydavau ir paciai tekdavo issivaryti.Kartais atvaziavusi rasdavau isstumta. ax.gif
Pamenu,kai tik pradejau vairuoti reikejo i garaza ivaziuoti su atvira duobe, tai paprasiau, kad pats meistras isivairuotu lotuliukas.gif Pasakiau, kad galiu duris praplatinti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2009 08 14, 12:00)
Kaip keista,kiek variau masiniuku i servisa, pati ivarydavau ir paciai tekdavo issivaryti.Kartais atvaziavusi rasdavau isstumta. ax.gif
Pamenu,kai tik pradejau vairuoti reikejo i garaza ivaziuoti su atvira duobe, tai paprasiau, kad pats meistras isivairuotu lotuliukas.gif Pasakiau, kad galiu duris praplatinti lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif
jei apie prisiminimus,tai ir aš varinėjau su mažiuke Mazda323,žiemai pakeičiau į didesnę Mazda 626 4ratais varoma(dar dydis toks keistas,kazkaip nesiorentuoju gabarituose),žodžiu reik ratus keist visur eiles,o prie pat namų mažas garažiukas paklausiu ir sako už 15 min atlėkit pakeisim blink.gif ,zadejo MB nuvaryt,bet kai taip greit nespejo grizt...o garaziukas eiksteles teritorijoj,kazkaip kampu sukt reik,nu zodziu,jie man is tolo moja,kad jau varyciau,o as niekaip nesugebu uzsukt blush2.gif ,nu man atrodo,kad jau remiuosi i tvora,vyrai sypsosi,sako gal pagelbėt,o aš kaip "ožys" schmoll.gif ,ką pradėjau tą ir baigsiu Jūs tik padiriguokit doh.gif
Sako pirmą kart teko su tokia užsispyrusia mergina susitikt blush2.gif
Bet dabar bėdų neturiu,nu tik su mikroautobusu nesusidraugauju įvarant į garažiuką blush2.gif
Atsakyti
kai keičiau padangas, teko pačiai važiuot į garažą ir išvažiuot, buvo truputį baisu, nes buvo kątik nupirkta, nei mašiną jaučiau, nei jos gabaritus blush2.gif bet susitvarkiau rolleyes.gif kitus kartus padangas keisti važiavo MB, tai nežinau, kaip jam sekėsi... o servise tai tik kartą teko išvažiuot... galu... MB paklausė gal norėčiau, kad jis išvairuotų, aš schmoll.gif pati thumbup.gif o šiaip visada atvažiuoju į servisą, pastatau mašiną aikštelėj, atiduodu raktus ir psio, pasiimant ją ten pat ir randu..
Atsakyti
zuzla thumbup.gif
gal jau aptarinejote kitose temose,bet aš kaip naujokelis čia užklausiu blush2.gif Kur plaunat mašiniukus?O kokioje degalineje pilat kura,turit pastovią ? ax.gif
Atsakyti
A.d. karsta.gif nereikėjo garažo durų "platinti" lotuliukas.gif Palikau prie serviso vartų. Laukiu skambučio ax.gif Dar pasirodo, ratų suvedimo nebuvo priskaičiavę, nes tipo nepageidavau blink.gif , lyg aš ten suprasčiau lotuliukas.gif Gerai, kad pasakė.
MUDU, pirkau mašiną, kurią teko pas meistrus tempt variklį tvarkyt, bet a.d. baigiu visą "pergrybaut". Šiaip remontai 3000 kol kas nepasiekė, tai skaitau visai neblogai g.gif
Plaunu Neste autoplovykloje, priešais Pramonės Maximą, ten guminiai šepečiai, o kurą anksčiau piliausi Lukoile, o dabar "Lanx", nes kolega atidavė savo auksinę kortelę ir man pakeliui į darbą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MUDU @ 2009 08 14, 12:39)
zuzla  thumbup.gif
gal jau aptarinejote kitose temose,bet aš kaip naujokelis čia užklausiu blush2.gif Kur plaunat mašiniukus?O kokioje degalineje pilat kura,turit pastovią  ? ax.gif

Aš plaunu kieme, o žiemą arba į Lukoil arba į savitarnos. Daug kas giria plovyklą Pašilės gatvėj, priešais Sabonio krepšinio mokyklą, ten rankom plauna, bet man rodos ten kaina gana aukšta. O Kaune pigiausiai rankom plauna Raudondvario plente, netoli Jurbarko žiedo - 8lt. Tik kad niekad ten nebuvau, bet kiek pravažiuodavom tai ilgiausios eilės.
Degalinės pastovios neturiu, piluos arba Lukoile, nes netoli namų, arba Uno-X, nes pigu, arba Orlene, ypač dabar kai Mega dalino 15 cnt nuolaidas. Jei neautomatinėj tai piluos pilną baką, jei automatinėj tai už 100 lt. Kartais vyras Statoile užpila. O kai buvo aukštos kainos, tai tėtė buvo nupirkęs kontrabandinio rusiško. Ir nors daug kas sako, kad kuro kokybė labai skiriasi degalinėse, bet aš ant savo mašinos nepastebėjau jokio skirtumo: vienodai traukia, kuro sanaudos tos pačios, mašina netrūkčioja. Gal kokybė labiau aktuali naujiem varikliam g.gif
Papildyta:
QUOTE(rosee @ 2009 08 14, 12:46)
A.d.  karsta.gif nereikėjo garažo durų "platinti"  lotuliukas.gif  Palikau prie serviso vartų. Laukiu skambučio  ax.gif Dar pasirodo, ratų suvedimo nebuvo priskaičiavę, nes tipo nepageidavau  blink.gif , lyg aš ten suprasčiau  lotuliukas.gif Gerai, kad pasakė.
Plaunu Neste autoplovykloje, priešais Pramonės Maximą, ten guminiai šepečiai, o kurą anksčiau piliausi Lukoile, o dabar "Lanx", nes kolega atidavė savo auksinę kortelę ir man pakeliui į darbą ax.gif

Tai nesvarbu ar supranti ar ne, bet jie turi su tavim tartis dėl kiekvieno savo veiksmo. Tad kai paskambins ir pasakys kad tas tas blogai, tai paklausk kiek kainuos ir ar būtina tvarkyti. Kai kada servisas bando pasipinigauti ir taiso viską iš eilės, nors kai kas nėra būtina.
Lanx degalinė ir man yra pakeliui. O kaip tą nuolaidų kortelę gaut ir kokia nuolaida?
Atsakyti
QUOTE(MUDU @ 2009 08 14, 12:39)
Kur plaunat mašiniukus?

O kokioje degalineje pilat kura,turit pastovią  ? ax.gif


dažnaiusiai plauna MB pats ir mano ir savo mašinas, turim prie namų tokią aikštelę miške... žiemą nuvaro į savitarną, jei ilgai nevaro, o aš jau negaliu taip važinėt, tai varau į automatinę, bet čia kraštutinis atvejis, nes paskui mašina visa subraižyta doh.gif o kur geri šepečiai vilniuj, nežinau...

visada piluosi nestej su nuolaidų kortele dažniausiai ant 100 lt

kartą stovėjau eilutėj prie nestes, prieky buvo tokie du krūti pacanai su fordu kabrioletu, tokie co to ja biggrin.gif eina piltis, žiūriu 10 lt išsitraukia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 08 14, 11:51)
O kaip tą nuolaidų kortelę gaut ir kokia nuolaida?

Na žinok, kad ir nžn, davė ir palinkėjo gero naudojimosi. Maniau, kad pajuokavo, netikra, bet viskas normaliai, yra anspaudas, pritaiko nuolaidą, ko daugiau bereikia ax.gif
Na tikiuosi, neatliks daugiau darbų, nei tartasi blink.gif , juk pasirašėme sutartį. Eilinis profilaktinis remontas po važiuoklės patikrinimo.
Tikiuosi neužtemps iki vakaro remonto, reikia į Urmo bazę kačiui sausiako važiuoti, nesinorisi 7,5kg temptis autiku unsure.gif
Esu ir aš pilusi kurą už paskutinius 20Lt, taigi visko ir "turtuoliams" būna lotuliukas.gif , na sutikit, BMW varguoliai nevairuoja..
Atsakyti