Įkraunama...
Įkraunama...

Vairuojančios BMW

helou dar nesušalusioms smile.gif

mašinka tai kaip iš praėjusio europos dailiojo čiuožimo čempionato biggrin.gif kelio danga nu nafik doh.gif o dar atsiranda vairuotojų, kurie ant akių kepurę užsimaukšlina ir lenda po ratais unsure.gif
Atsakyti
Vakar kolegės davė pastabą, ko nepasisiūlau pavežt, sakau, nu jo, mašina po ledą nešioja, norit mirt, tai atstojo..
Nžn, man geriau, kai nieks netrukdo savo buvimu ir aplamai nenoriu jokių kolegių savo mašinoje, užtenka darbe prisižiūrau, o čia mano privati erdvė ir mano asmeninis laikas blush2.gif
O šiaip ir iš tikro, kam reikia tų nemalonumų, maža kas.
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2010 01 27, 09:40)
čia mano privati erdvė ir mano asmeninis laikas  blush2.gif


o man kažkaip jokio skirtumo g.gif ir vyrą į darbą vežu (dirbam kartu), ir kolegę pavežu, ir viršininką kartais pakeliui paimu, kai ano dyzelis neužsiveda smile.gif
Atsakyti
Kolegai ką tik buferį įlenkė prie darbo stovėjimo aikštelėje, nei važiuot nereikia blink.gif dar gerai, kad vietinis, o kitur pabegtų ir gaudyk vėją laukuose..
Atsakyti
o pas mus va kaip buvo blink.gif
Atsakyti
Labutis. O mane siandien mano masiniukas pavede... unsure.gif Uzsivest tai puikiai uzsivede, bet skydelis be gyvybes zenklu. verysad.gif Nei viena lempecka nedege, nei kuro rode, nei apsuku, nei greicio, nei termostato. doh.gif Pasedejau masinoj ir islipau, lauksim truputi atsilimo ir reiks ziureti kas yra... g.gif ax.gif
Atsakyti
niuuu vairuotojos - menininkės bigsmile.gif (čia aš prisimenu, kaip lovely pasakė, kad galu varomą automobilį suvaldyti žiemą - prilyginama menui) ar visos gerai į darbą atvažiavot?

nežinau, kaip pas jus, pas mus oras mega_shok.gif pūstė, pūsto, pūstys... slidu, baisu... važiavau kaip vežliukas, bet adrenalinčiko ir posūkiuose, ir tiesiam kely vistiek gavau thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 28 sausio 2010 - 07:55
Savo žvėrį jau antra para, kai palikau aikštelėje, į darbą - autobusu. Tingėjau valyti, gramdyti blush2.gif , ryt bandysiu atsikasti biggrin.gif
Pusto Kaune..
Atsakyti
manęs tokiu oru niekas nepriverstų važiuoti autobusu blink.gif nebent stotelės priešais namą ir darbą būtų schmoll.gif
Atsakyti
Zuzla, ryt pasitaisysiu mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
žiūrėk man nail.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2010 01 22, 19:34)
Galu varoma automobili suvaldyti ziema-prilyginama menui.Bet,kaip visi suprantame,ne kiekvienas gali buti menininku biggrin.gif

Tai vat aš esu iš tų kurie nėra menininkai verysad.gif Vakar nesuvaldžiau savo mašinytės ir atsitrenkiau į atitvarus. Apgadinta galinė kairė pusė: išdužę žibintai, sulaužytas buferis, sulankstytas sparnas verysad.gif Džiaugiuosi, kad tik tiek ir viskas baigėsi gana laimingai. O atrodo buvau tokia atsargi, vos vos gazą paspaudžiau ir kai sumėtė doh.gif , bandžiau vairu išlyginti mašiną, bet nepavyko, o pritrūko labai nedaug.
Atsakyti