Įkraunama...
Įkraunama...

Vairuojančios BMW

Sveikos sušąlusios ir ne 4u.gif
Atrodo, radau kas duryse darosi, ogi tas nelaimė skląstis prilimpa prie viršaus ir neatšoka blink.gif
Pikkolo, paklausiau tavo patarimo, privariau į visus tarpus WD, žiūrėsim ar čia ir bus mano mielojo žvėriuko problema.
Kolega sako, pirmadienį bus žiauriai šalta, virš -20 blink.gif
Visoms gero, neslidaus kelio ir jokių nematomų "kėglių" kelyje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2010 01 22, 07:34)
Kolega sako, pirmadienį bus žiauriai šalta, virš -20  blink.gif

Visoms gero, neslidaus kelio ir jokių nematomų "kėglių" kelyje  4u.gif


tai kad jau rytoj žada žemiau -20 unsure.gif bent jau pas mus..

ir tau to paties mirksiukas.gif

šian mano mašinka labai jau nenorėdama užsikurė, bet iš pirmo karto smile.gif ir kiekvieną kartą atsirakindama mašiną džiaugiuosi, kad spynelė neužšąla topsecret.gif
Atsakyti
Oi mergaitės kaip vakar man buvo. Pasistačiau kaip visada mašiną ant Tauro kalno, o ten tikra čiuožykla. Išvažinėju iš aikštelės ir turiu stabdyti, nes kitaip neužsuksiu į kairę, nes labai daug mašinų iš abiejų pusių (na ten gana siauras išvažiavimas būna paliktas). Stabdau jau iš toli, bet mašina kad čiuožia, kad čiuožia, scare.gif jau ir koją paskaudo nuo ABS kalimo, o priekyje dar vabalas stovi, sukti jau nėra kur, aplink mašinos, tai galvoju į kurią čia geriau dauštis g.gif Na bet paskutiniu momentu sustojo karsta.gif Na bet širdis į kulnus tai nusirito. Reiks kitą kartą per kitą pusę apvažiuoti, gal bus mažiau streso.
Šiandien pas mus buvo -18, bet su mašina viskas tvarkoj, užsivedė, niekas neprišalo, tik lemputės kiek prigesę viduj buvo (na kaip visada kai lauke mažiau nei -15).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikkolo: 22 sausio 2010 - 09:44
QUOTE(pikkolo @ 2010 01 22, 09:44)
Oi mergaitės kaip vakar  man buvo. Pasistačiau kaip visada mašiną ant Tauro kalno, o ten tikra čiuožykla. Išvažinėju iš aikštelės ir turiu stabdyti, nes kitaip neužsuksiu į kairę, nes labai daug mašinų iš abiejų pusių (na ten gana siauras išvažiavimas būna paliktas). Stabdau jau iš toli, bet mašina kad čiuožia, kad čiuožia,  scare.gif  jau ir koją paskaudo nuo ABS kalimo, o priekyje dar vabalas stovi, sukti jau nėra kur, aplink mašinos, tai galvoju į kurią čia geriau dauštis g.gif Na bet paskutiniu momentu sustojo karsta.gif Na bet širdis į kulnus tai nusirito. Reiks kitą kartą per kitą pusę apvažiuoti, gal bus mažiau streso.
Šiandien pas mus buvo -18, bet su mašina viskas tvarkoj, užsivedė, niekas neprišalo, tik lemputės kiek prigesę viduj buvo (na kaip visada kai lauke mažiau nei -15).

Gerai,kad sekmingai viskas baigesi 4u.gif Savo mieste zinau,kur nuokalnes apledejusios,tai ju privengiu.Pati gal ir sustosiu,bet nezinai kas gali i "sikna" pabuciuoti.
Atsakyti
4u.gif daug čia BMW mylėtojų susirinkę - aš nemylėtoja, bet prijaučianti, kadangi kuris laikas irgi važinėju BMWuku ax.gif Apsipratau jau bigsmile.gif , tik visgi tai karvė ant ledo žiemą - svainis sako reikia prisikraut į bagažinę maišų su smėliu - bet kur to smėlio gaut hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(pliurpalas @ 2010 01 22, 18:56)
4u.gif daug čia BMW mylėtojų susirinkę - aš nemylėtoja, bet prijaučianti, kadangi kuris laikas irgi važinėju BMWuku ax.gif  Apsipratau jau bigsmile.gif , tik visgi tai karvė ant ledo žiemą - svainis sako reikia prisikraut į bagažinę maišų su smėliu - bet kur to smėlio gaut hihihi.gif

Galu varoma automobili suvaldyti ziema-prilyginama menui.Bet,kaip visi suprantame,ne kiekvienas gali buti menininku biggrin.gif
Atsakyti
helau mirksiukas.gif

šian su MB važiavom į darbą, tai teko jam keleivio pusės durelės laikyt biggrin.gif gerai, kad mano užsidarė topsecret.gif

pas mus darbe vandens nėra blink.gif vamzdžiai užšalo matyt unsure.gif
Atsakyti
pikkolo, eina sau, kokį stresą išgyvenai blink.gif , a.d., kad laiminga pabaiga.
Nu ryte rodė kompas -22, normaliai užsivedė, tik lb langai iš vidaus aplediję. Durys užsidarė, bagažinė taip pat, kitų durų nedarinėjau, bijojau rizikuoti ax.gif
Vakar mąsčiau, kad reikėtų autobuso paslaugomis pasinaudoti, nu bet taip tingiu blush2.gif doh.gif
Zuzla, man, kai neužsidarydavo, tai užspausdavau juodą mygtuką durelėse, tai tuomet nereikia laikyti. Pabandyk pasižiūrėti, gal tas pats kaip mano atveju, privarysi WD ir nelips svirtelė unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2010 01 25, 09:58)
Zuzla, man, kai neužsidarydavo, tai užspausdavau juodą mygtuką durelėse, tai tuomet nereikia laikyti.

Pabandyk pasižiūrėti, gal tas pats kaip mano atveju, privarysi WD ir nelips svirtelė unsure.gif


reikės pabandyt

WD pas MB mašinoj, o ji servise unsure.gif neištvėrė šalčio..
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 01 25, 08:58)
helau mirksiukas.gif

šian su MB važiavom į darbą, tai teko jam keleivio pusės durelės laikyt biggrin.gif gerai, kad mano užsidarė topsecret.gif

pas mus darbe vandens nėra blink.gif vamzdžiai užšalo matyt unsure.gif

Kitas budas dureliu uzdarymo, vienas is isores prispaudzia dureles ,o kitas is vidaus uzspaudzia arba su centriniu uzrakina.Kai atsirakini noredamas isesti,tu dureliu neatidarai lotuliukas.gif Kai automobilis atsils ir dureles uzsidarys normaliai.
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2010 01 25, 15:32)
Kitas budas dureliu uzdarymo, vienas is isores prispaudzia dureles ,o kitas is vidaus uzspaudzia arba su centriniu uzrakina.Kai atsirakini noredamas isesti,tu dureliu neatidarai lotuliukas.gif Kai automobilis atsils ir dureles uzsidarys normaliai.


jei ta skląstis atidarius dureles prišąla ir neatšoka atgal, kaip užsirakins su centriniu? mastau.gif
Atsakyti
labas, o man galines sedynes visos apsarmojusios, pabaltavusios, zodziu apsalusios, niekas gale nevazineja, idomu kodel cia taip? g.gif
Atsakyti