Įkraunama...
Įkraunama...

Vairuojančios BMW

Na man kiek geriau, net tos vietos, kur statau nakčiai bmwuką, nieks neužstato, nors aplink nėra vietos. Nžn, gal pastebėjo kada, kad moteriškė za ruliom biggrin.gif , nieko nesuprantu blink.gif
Pas mane tai ant durų slenksčio užrašyta kokioms padangoms kiek oro pučiasi, tai tiek Statoile ir nustatau.
Extrem, mano diedas tokiam "kaimynui", kaip taviškis, ratus netyčia nuleistų, baigtų čia kabinėtis..
Atsakyti
QUOTE(Extrem @ 2010 01 19, 23:21)
Gal ir kvailai nuskambes klausimas, bet as jau pasimeciau. Kiek jus puciat oro i padangas ziemos metu? Su vyru susigincyjom truputi ir nebeaisku, kuris teisus. Vienur raso, kad ziema uztenka 2, kitur galima net iki 2.50. Kazkaip galvoju, kai 7-ukas nemaza masina, tai 2 atmosferu permaza jai...  g.gif  ax.gif

O ką rašo gamintojas? Jei padangos standartinės reiktų laikytis gamintojo rekomendacijų. Aš pučiu 2, nes pas mane padangos nestandartinės, tai nėra parašyta kiek pūsti. Žiemą geriau kai minkštesnės padangos, o vasarą kai kietesnės.
Atsakyti
Labas rytas.

Gamintojas nieko neraso, tai ir nezinau. Kad ziema minkstesnes turi buti, tai ta as zinau. Bet... kadangi ratai nemazi ir platus, tai ir susimastem. Bent jau as puciu irgi iki 2, bet kazkaip man atrodo jos pominkstes... g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Extrem @ 2010 01 20, 12:38)
Labas rytas.

Gamintojas nieko neraso, tai ir nezinau. Kad ziema minkstesnes turi buti, tai ta as zinau. Bet... kadangi ratai nemazi ir platus, tai ir susimastem. Bent jau as puciu irgi iki 2, bet kazkaip man atrodo jos pominkstes...  g.gif  rolleyes.gif


sveika,
o kas neleidzia pripusti 2.2?jei 2 pomaziai,2.2 bus pats tas.as pati 2.2 puciu mirksiukas.gif
Atsakyti
Na ir vėl durelės neužsidarė.. jau pastebėjau, kai tik -10 ir daugiau, be šansų jas užtrenkti. Ir vėl iš vidaus apšals langai.
Nepadeda nei tie silikono pieštukai, nei purškikliai.. Jau kaip nervina ant kiekvieno posūkio šviesą kabinoje išjunginėti..
Dar gerai, kad nors iš vidaus užsispaudžia ir nereikia ranka jas prilaikyti blink.gif
Atsakyti
Labas rytas.

Na, kolkas as su masiniuku jokiu problemu neturiu (tfu tfu tfu). smile.gif Bet kai tik buvo prasideje salciai ir pakilo iki -20 laipsniu, tada jau ir as su durelem turejau problemu. Dureles atsidaryt atsidare, uzsidarius nebegalejau nei vienu atidaryti, "prilipo" (o masina kaip tycia buvo plauta pries salcius). doh.gif Tai vazinejaus mieste geroka valanda, kol atsilo ir atlipo. biggrin.gif Iskart pripurskiau WD nemazai i dureles, kur susikabina. Tai lig siol nebeturiu problemu... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2010 01 21, 08:02)
Na ir vėl durelės neužsidarė.. jau pastebėjau, kai tik -10 ir daugiau, be šansų jas užtrenkti. Ir vėl iš vidaus apšals langai.
Nepadeda nei tie silikono pieštukai, nei purškikliai.. Jau kaip nervina ant kiekvieno posūkio šviesą kabinoje išjunginėti..
Dar gerai, kad nors iš vidaus užsispaudžia ir nereikia ranka jas prilaikyti  blink.gif

Cia BMW ir mersu bedos del dureliu lotuliukas.gif Svarbiausia ju neplesti,kad gumos neatplystu,jei nepavyksta per vairuotojo puse ilipti,lipkite per keleivio (teko paciai ruopstis taip,po nuplovimo) lotuliukas.gif
O,langai apsala jei viduje daug dregmes, ji atsiranda nuo kilimeliu,nakciai juos parsineskite i namus issidziovinti.Savo kas antra diena dziovinu istraukusi prie radiatoriaus, ryte vel itiesiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lovely: 21 sausio 2010 - 12:41
QUOTE(lovely @ 2010 01 21, 13:39)
Savo kas antra diena dziovinu istraukusi prie radiatoriaus, ryte vel itiesiu smile.gif

o jei į bagažinę įmesčiau? maniškis guminis
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2010 01 21, 08:02)
Na ir vėl durelės neužsidarė.. jau pastebėjau, kai tik -10 ir daugiau, be šansų jas užtrenkti. Ir vėl iš vidaus apšals langai.
Nepadeda nei tie silikono pieštukai, nei purškikliai.. Jau kaip nervina ant kiekvieno posūkio šviesą kabinoje išjunginėti..
Dar gerai, kad nors iš vidaus užsispaudžia ir nereikia ranka jas prilaikyti  blink.gif

Man silikonas padėjo, šįmet nebuvo prišalusios durelės.
Silikoną reikia purkšti ant sausų gumų, ir geriausiai prieš plovimą. O nuplovus mašiną, nuvalyti dureles, kad neprišaltų. Jokių problemų šįmet thumbup.gif , skirtingai negu pernai.
Atsakyti
draugiskai pakikenau, na man neuzsalo dar tfu tfu tfu, va tik bagazine uzsala, o per keleivio dureles dar neteko lipti biggrin.gif drinks_cheers.gif
net nenoriu listi niekur, po sios nakties gal ir maniskis sustagarejes bus, ojoj kaip salta fear.gif
Atsakyti
O man jau siemet teko lipti viena karta (tikiuosi ir paskutini) per galines dureles. doh.gif Ot kaimynams juoko buvo... ax.gif Bet kita diena as is ju juokiausi, kai ne vienas neuzsivede masinos ir ziurejo kaip as nuvaziuoju... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Extrem: 21 sausio 2010 - 19:07
QUOTE(pikkolo @ 2010 01 21, 14:36)
Man silikonas padėjo, šįmet nebuvo prišalusios durelės.
Silikoną reikia purkšti ant sausų gumų, ir geriausiai prieš plovimą. O nuplovus mašiną, nuvalyti dureles, kad neprišaltų. Jokių problemų šįmet thumbup.gif , skirtingai negu pernai.

Cia tokia patarle,pirma nuplaunu po to pagalvoju lotuliukas.gif Si karta vyras nuplove,tai garaze palaike atvirom durelem,kad viskas isdziutu tfu,tfu,tfu nebuvo uzsalusios.
Papildyta:
QUOTE(rosee @ 2010 01 21, 12:52)
o jei į bagažinę įmesčiau? maniškis guminis

Pameginkit i bagazine,tik ji mazai vedinama,kai sudreks,kad po to neprarugtu--si kvapa bus sunku panaikinti mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(etamo21 @ 2010 01 21, 17:59)
draugiskai pakikenau, na man neuzsalo dar tfu tfu tfu, va tik bagazine uzsala, o per keleivio dureles dar neteko lipti  biggrin.gif  drinks_cheers.gif
net nenoriu listi niekur, po sios nakties gal ir maniskis sustagarejes bus, ojoj kaip salta  fear.gif

As saviskei garaze,net sildyma ijungiau,kad nesusaltu lotuliukas.gif
Atsakyti