Įkraunama...
Įkraunama...

Vairuojančios BMW

sveikos,
na kaip vazinejasi,nemeto 'ruriuko' labai? biggrin.gif bjauri si ziema kaip reikalas,i kiemus nevaziuot geriau,apledeje kalnai tiesiog,ciuozykla doh.gif .
as irgi su bembeliuku vazineju,gera masina tikrai,o kad galas varomas tai man pliusas-kartais idomu padurniuoti.
beje del to pasakymo,kad jei jau bmw tai budulis uz vairo (skaiciau ir sioje temoje,ir patvirtint galiu,kad delfi prie kokio straipsnio 89proc.komentaru bus tokio stiliaus),ar pan.-tegaliu pasakyt,pavydo akys dideles,kas kitas tokias nesamones kalba jei ne ropes pesti vaikstantys.faktas yra tas,kad mersedesai,bmw ir audi yra masinos,o tie kibiriukai be pavadinimu,kios,suzukiai ar dar kokie- doh.gif kas gali sau leisti ir supranta bent si bei ta,tikrai pirks ne kazka pan.i minetus 'bevardzius', o rinksis normalu automobili.gal kam per ziauriai postas nuskambes,bet yra kaip yra,niekad nepripazinsiu tokiu masinu.vien i kaina galima paziureti-tarkim bmw 1998m.kainuos tiek pat kiek kazkas pan.i mano minetus bevardzius-naujas is salono.nebeseku tu kainu,bet ka noriu pasakyti suprantat.apie salono komplektacija beje irgi galima kalbeti,i kiniska trandalieta nieks nedes barchato,ventiliuojamu/sildomu sedyniu ar pan.o paryskintosios markes turi ir patogumus,ir varda,ir kokybe.na mano tokia kategoriska nuomone smile.gif
Atsakyti
QUOTE(etamo21 @ 2010 01 18, 20:30)


95% pritariu tavo nuomonei. drinks_cheers.gif Tiesa pasakius, anksciau nezavejo manes BMW. Bet... Mano masiniukas truputi per dideliu gabaritu. doh.gif Norejau mazesnes, kaip sakant, "neryskios markes", kad jausciau masina. Vyras grieztai pasake, perku BMW arba jokios. g.gif Teko sutikti, kitaip vaiksciociau pestute. biggrin.gif O dabar labai dziaugiuosi savuoju masiniuku ir nekeisciau i nieka, nors ir islaidu reikalauja, tokiuuu nepamazintuuu... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Extrem @ 2010 01 18, 23:42)
95% pritariu tavo nuomonei.  drinks_cheers.gif Tiesa pasakius, anksciau nezavejo manes BMW. Bet... Mano masiniukas truputi per dideliu gabaritu.  doh.gif Norejau mazesnes, kaip sakant, "neryskios markes", kad jausciau masina. Vyras grieztai pasake, perku BMW arba jokios.  g.gif  Teko sutikti, kitaip vaiksciociau pestute.  biggrin.gif O dabar labai dziaugiuosi savuoju masiniuku ir nekeisciau i nieka, nors ir islaidu reikalauja, tokiuuu nepamazintuuu...  rolleyes.gif


radau bendraminte drinks_cheers.gif manes taip pat anksciau nezavejo,labiausia ir galima sakyt vien tik audi pripazindavau.na is tikro ir dabar audi laikau savo dusios masina,artimesne tokia.bet bmw sakyciau didesnis komfortas ir pan.na stilius jau vos ne smile.gif siaip kas liecia mazas masinas,tai yra faktas,kad ekonomiska,gabaritai mazesni-lengviau parkuotis ar pan.,taigi ir vieta rasti biggrin.gif beeet.nebent tik sutikciau isigyt maza grynai del ekonominiu sumetimu,kaip ir darbini ruba-is reikalo jei reikia toli nulekt ar ka,kad nesumerkti pinigu i bala.o siaip tai visais atzvilgiais-didele masina.gabaritai,man patinka.visai kitas vaizdas, vaziavimas ir tttttt... na as irgi zinok jau sunkiai beseesciau i mazyte kokia,su kokiu golfu kai tenka pavaziuot doh.gif kapa isidet atrodo geriau,kad dantys nepabirtu lotuliukas.gif
na man irgi pakainuoja kuras,pagalvojus dar jei reiktu kur toleliau vazinet ir kasdien,tai bankrotas.dabar per menesi grubiai skaiciuojant kurui iseina 600lt, daugmaz po 20lt per diena.kai kada daugiau kai kada maziau pavazineju,buna nejudini isvis kelias dienas,tai kazkaip nesijaucia net tos islaidos,bet kai jau oras atsyla ar pan.,tai tenka ir po 100lt dienai padet,o atrodo po vieta sukinejies doh.gif . kiek litriuku tavo?kiek kurui vien iseina?
neskaiciau visos temos,taip permeciau akimis smile.gif
ai pamaciau tavo postus,fainas masiniukas,nuplautas,kad blizga biggrin.gif ,as irgi su 7 riedu,tik metu kitokiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo etamo21: 19 sausio 2010 - 01:29
Mane vis dar stebina žmonių reakcija, kai paklausus su kokia mašina važinėju, atsakau blink.gif , nu gal jiems taip šviečia, kad prabanga tie bemwai, ar ką, kažkoks absurdas lotuliukas.gif . O mums juk eiliniai mašiniukai ir tiek, bile veža ir nereikia autobusuose-mikriuose trintis.
Etamo21, nu biskį pavarai pinigo ant benzo blink.gif
Extrem, Pikkolo "pasikausčius" ir žino ką rašo smile.gif
Atsakyti
noriu paklausti ar buvo taip kam
man siandien jau antra kart baime ivaro slistanti masina, as stabdau pedalas iki dugno, o ji kaip pasiutus i prieki nesasi. pirmas kart, garsiaja 12.23, tai supanikavau tragiskai, bet buvau ant tilto tai galvojau oro salygos. o siandien is darzo vaziuodama, netobulas kelias, bet tikrai tokiais anksciau taip nenutikdavo.
pas mane automatas, tai gal cia jo pozymis???
Atsakyti
QUOTE(etamo21 @ 2010 01 18, 19:30)
faktas yra tas,kad mersedesai,bmw ir audi yra masinos,o tie kibiriukai be pavadinimu,kios,suzukiai ar dar kokie- doh.gif  kas gali sau leisti ir supranta bent si bei ta,tikrai pirks ne kazka pan.i minetus 'bevardzius', o rinksis normalu automobili.

Nu aš visiškai nesutinku. Permokėti vien už vardą tikrai neverta. Be Audi, BMW ir MB yra tikrai daug gerų ir pigesnių mašinų, ypač tarp japoniškų.

QUOTE(etamo21 @ 2010 01 19, 01:21)
na man irgi pakainuoja kuras,pagalvojus dar jei reiktu kur toleliau vazinet ir  kasdien,tai bankrotas.dabar per menesi grubiai skaiciuojant kurui iseina 600lt, daugmaz po 20lt per diena.kai kada daugiau kai kada maziau pavazineju,buna nejudini isvis kelias dienas,tai kazkaip nesijaucia net tos islaidos,bet kai jau oras atsyla ar pan.,tai tenka ir po 100lt dienai padet,o atrodo po vieta sukinejies doh.gif . kiek litriuku tavo?kiek kurui vien iseina?

O tai kokia kubatūra, kad tiek daug kurui išeina? Mano 528, vidutinės mieste ~11, užmiestyje ~7.

QUOTE(Raganėlė @ 2010 01 19, 09:22)
noriu paklausti ar buvo taip kam
man siandien jau antra kart baime ivaro slistanti masina, as stabdau pedalas iki dugno, o ji kaip pasiutus i prieki nesasi. pirmas kart, garsiaja 12.23, tai supanikavau tragiskai, bet buvau ant tilto tai galvojau oro salygos. o siandien is darzo vaziuodama, netobulas kelias, bet tikrai tokiais anksciau taip nenutikdavo.
pas mane automatas, tai gal cia jo pozymis???

Pas tave nėra ABS arba jis neveikia. Jei stabdai ir mašina toliau čiuožia, vadinasi tu jos nevaldai. Kad taip nenutiktų, nereikia spausti stabdžio iki galo, reikia jį pumpuoti: paspaudi, atleidi, paspaudi, atleidi. Tada mašina taip nečiuoš ir tu ją galėsi valdyti. Taip pat kažkuriuo momentu ratai pagaus sukibimą su keliu ir neprasisuks. Aišku daug lengviau viską papasakoti, nei padaryti. Pasibandyk kur nors nuošaliau.
Kai yra ABS viskas paprasčiau, už tave galvoja kompas ir atlieka tuos pačius veiksmus, nepriklausomai nuo to kokia jėga spaudi stabdį.
Dėl to, kad automatas negali pati stabdyti pavarom, būtų lengviau sustoti slidžiame kelyje.
Atsakyti
QUOTE(etamo21 @ 2010 01 19, 02:21)
kiek litriuku tavo?kiek kurui vien iseina?


Hmm, mano 3 litriukai varikliukas, bet kurui tikrai tiek neisleidziu kiek tu. mirksiukas.gif Gal delto, kad mazame mieste gyvenu ir tai, kad nera reikalo labai vazineti, kai sedziu namuose. O siaip vidutiniskai 200-400lt iseina per menesi. Isvaziuojam ir i uzmiesti ir siaip pasivazinet. Taupyt nelabai taupau, yra kam uzpilia... thumbup.gif rolleyes.gif

QUOTE(rosee @ 2010 01 19, 10:04)
Extrem, Pikkolo "pasikausčius" ir žino ką rašo  smile.gif


Kai pirkom masina, as ir buvau pasikauscius, teko dometis nemazai, ypac sava masina. Bet... poto mazas vaikas... nuo to sedejimo namuose viskas uzsimirso ir baigiu atbukti. doh.gif blush-anim-cl.gif
Atsakyti
labas merginos smile.gif
si ryta palikau pikta, nesupratusi, ir aisku pavelavusi i darba doh.gif akumai nauji, o siryta NEUZSIVEDE!! buvo visiskai tuscias g.gif po 4dienu stovejimo lauke per salcius uzsivede, o vakar ne, tai akuma nesti su garantiniu atiduoti? nes nieko nepalikau, kas galetu iskrauti jo doh.gif
Atsakyti
pikkolo-pas mane tai 735 benzas.uzmiesty nedaug,mieste budavo ~14,dabar pagrinde net ~17.
rosee-na man ir idomus toks mastymas, "bmw.ooooii...nu kurgi jau...",aisku turi atitinkamos masinos atitinkama kaina ir patogumus ir t.t.t..senesnis koks gal nieko,bet jau naujesni pamato tai katu,apkalbet reikia,apipavydet,apziuret visa.juokas ima man,negaliu,rimtai atrodo kaip stebuklas koks,o ne masina.man kazkaip irgi masina kaip masina,svarbu komfortiska,gera ir patogi,tik edri doh.gif bet tai ka jau...kazkaip nesijaucia tie lt,uzsipili uz koki 100lt,darbo dienas pravazineji ir vel pili,nu bet sudejus sumoj,per menesi,tai jau akivaizdu,kad daug.bet neturejau ekonomiskos masinos nei vienos tai nelabai ir suprasciau,kaip savaitei galima su 50lt kokiu prasisukti lotuliukas.gif
raganėlė-niekad nereikia pradet panikuot,siulau isvis pasibandyti kur atokiau masina,kaip ji elgias kai greit uzstabdfai,kaip kazka.man reikia jaust masina,priprast ja isvairuot bet kokiom salygom,geriau nebijot pasieksperimentuot vienumoj ir nevengti masinos pasimetymo,kad po to nebutu soko kritinej situacijoj ir jau orientuotumeis kaip elgtis.buvau cia irgi pries kelias dienas i kiema apledejusi visa ir kalnuota ivaziavus,(pas mane beje irgi automatas),tai mete kaip nori,atrodo ne is vietos pajudet,sonu ciuozia i kita masina ir viskas.gazo duodi meta,stabdai meta irgi.tai geriausia kad pati masina kapstytusi,juolab kai automatas,ant darbinio begio ji pati lengvai rieda,tai tiek ir pakako.o kely tos pacios klaidos,ypac kai galas varomas,perdaug uzstabdysi ar gazo staigiai duosi ir masina taps nebevaldoma kai visi 4ratai nera stabilus ir neliecia zemes r buksuoja.stabdyk nutrukstamai,niekad nespausk vienu kartu iki dugno stabdzio,o pulsuodama,na supranti.o siaip jei viena kely esi tai galima isvairuoti masina,nepult tik stabdyt ar gazuot,vairuot ir po bsk pulsuot su stabdziu,nepaleist vairo.jei jau ne viena tai siulau pirmiausia butinai tinkamai ivertint visus kelio dalyvius,kaip jie elgias,danga butinai kokia ir greitis tavo pacios.nepersivertink ir nepamirsk i kitus ziuret,ar nezabalineja kely,buna tokiu neaiskiu,iskart matos kad gryba pjauna-tokius lenkiu iskart,nes uzstabdo ar issoka is vienos juostos i kita,zodziu,bezdzione su granata.viska tinkamai darant manau imanoma 90proc isvengt avarijos,nebent jau paciam kas ileks tfu tfu tfu.tai vot,prisnekejau cia biggrin.gif
Atsakyti
Hmm... O mes turejom oooo A3, abiems su vyru uzteko, tuo labiau, kad vazinejom mazai, i darba is darbo. Gimus vaikui nupirko mums vyras BMW, kad vazinetumemes saugiai ir komfortiskai. wub.gif Tai po savaites prisiklausiau is kaimynu, kad meciau vyra, (mat jis vazinejas po uzsieni, mazai ir buna namuose) susiradau kazkoki mafijoza uz tad gera masina ir nupirko. lotuliukas.gif Poto vienas kaimynas pradejo man drausti kieme statyti masina, atseit mano didele, jo netelpa. doh.gif Pirmoj foto ir stovi masina "atseit kaimyno vietoj". bigsmile.gif Budavo islipu is masinos, vienoj rankoj autonesyne su vaiku, kitoj didziulis maisas maisto produktu, o jis man dar sugebedavo pasakyt, blogai masina pastatei, perstatyk. Oi, buvo pykciu, kol vyras neisikiso ir neleptelejo, kad nusipirktu tokia pacia ir gales jis statytis toj vietoj savo masina, tuo ir pasibaige visi burbejimai... ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Extrem: 19 sausio 2010 - 23:05
Gal ir kvailai nuskambes klausimas, bet as jau pasimeciau. Kiek jus puciat oro i padangas ziemos metu? Su vyru susigincyjom truputi ir nebeaisku, kuris teisus. Vienur raso, kad ziema uztenka 2, kitur galima net iki 2.50. Kazkaip galvoju, kai 7-ukas nemaza masina, tai 2 atmosferu permaza jai... g.gif ax.gif
Atsakyti
na zinok susijuokiau net,kokiu tik cirku nebuna lotuliukas.gif na bet tokiu variantu,kad kitas vyras,ar pan.tai dazniausiai ir tenka isgirsti,nesvarbu mas.pakeiti ar kailinius lotuliukas.gif
o jau uz tokius kaimyno issisokimus,tai zinok schmoll.gif naglumo dar turi cia savo nepasitenkinima reikst,as labai nemegstu tokiu apsireiskimu,dusinciau iskart,kad nebenoretu dar karta prasiziot. doh.gif gal perdaug karstakose esu,bet tokia jau natura,nepakenciu tikraja to zodzio prasme kai kasnors isivaizduoja,kad gali kazka paaiskint ar pamoralizuot,ar dar kaip savo nepasitenkinima isreikst,kad kitiem geriau ar pan.net susinervinau,isivaizduoju situacija ph34r.gif mad.gif va tau ir budulis uz bmw vairo, ai doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo etamo21: 19 sausio 2010 - 23:38