Įkraunama...
Įkraunama...

Vairuojančios BMW

QUOTE(rosee @ 2010 01 11, 13:54)
Mergaičiai, kolegos sako, kad -20 jau žada  blink.gif


ir kada čia žada? g.gif 5 dienų prognozė nieko panašaus nerodo
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 01 11, 15:05)
ir kada čia žada? g.gif 5 dienų prognozė nieko panašaus nerodo

čia 4u.gif
Atsakyti
aišku g.gif
Atsakyti
QUOTE(Extrem @ 2010 01 08, 19:59)
Labas vakarelis.  smile.gif  Noreciau ir as prisijungti prie jusu burelio.  4u.gif  rolleyes.gif  Jau ketvirtus metus vairuoju mylimiausia savo BMW masiniuka...  wub.gif  cool.gif


sveika prisijungusi, kiek pamenu, naujokes parodo cia savo masinikus ax.gif laukiam mirksiukas.gif
QUOTE(pikkolo @ 2010 01 11, 13:37)
Sveikos visos. Su praėjusiom šventėm visas. Buvau susirgusi ir visą savaitėlę namie praleidau. Mano bembukui tai nelabai patiko, sunkiai kūrėsi ir visi skysčiai pašalo: vairas labai sunkiai sukinėjasi (sunkiau nei visada), pavaros sunkiai. Vis tik visą savaitėlę minusinėje temperatūroje stovėjo nejudinamas. Na bet tikiuosi prasivažinės. Gal vyras turės laiko mano mašiniuką į servisą nuvaryt ir termostatą pakeist. Nes kai jau grįžau dirbti, vėl neturėsiu kada.

ir mano jau 4 diena ant lauko stovi nekurta, nes ir as apsirgau doh.gif reikes sakyti, kad MB biski ir su mano masiniuku pravaziuotu g.gif , "krauja pravarinetu" lotuliukas.gif

QUOTE(rosee @ 2010 01 11, 13:54)
Mergaičiai, kolegos sako, kad -20 jau žada  blink.gif ir benzas pabrango, virš 4Lt  rolleyes.gif

jau virs 4lt ? doh.gif gerai, kad beveik pilna baka pries sventes prisipyliau, jei taupiai vaziuosiu, kol isvazinesiu gal ir atpigs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aftersun @ 2010 01 11, 16:52)
sveika prisijungusi, kiek pamenu, naujokes parodo cia savo masinikus  ax.gif  laukiam  mirksiukas.gif


Labuka visoms.

Kad nelabai moku cia ikelti foto, ne karto nebandziau, blush2.gif siaip be problemu parodyciau. ax.gif As siandien taip pat pirma karta uzkuriau masiniuke po savaites laiko, tai kaip ir viskas ciki, nors ir lauke prastovejo. rolleyes.gif Ir bakad pilnutelis, spejo dar papigiai vyras uzpilti. lotuliukas.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Extrem: 11 sausio 2010 - 20:40
Na, gal pavyks ikelti... ax.gif

Mano mylimiausias 7-ukas... thumbup.gif

http://www.78.lt/ima...03_4B4B72FA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Extrem: 11 sausio 2010 - 20:52
Vakar po darbo, po mus aplankiusio žiemą lietaus blink.gif kokią 15 min langus ne gramdžiau, o skutau blink.gif , dar tokio biauraus apledėjimo neturėjau gyvenime doh.gif
Teko tiesiu taikymu varyti į pardę to ledo atitirpinimo purškalo..
Nu žiauriai buvo nemalonu rasti tokį savo žvėrį doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Extrem @ 2010 01 11, 20:52)
Mano mylimiausias 7-ukas...  thumbup.gif


super mašina thumbup.gif

QUOTE(rosee @ 2010 01 12, 09:21)
Vakar po darbo, po mus aplankiusio žiemą lietaus  blink.gif kokią 15 min langus ne gramdžiau, o skutau  blink.gif , dar tokio biauraus apledėjimo neturėjau gyvenime  doh.gif


kiekvienais metais būna tokio oro mirksiukas.gif aš jau pernai susipažinau, tai nebuvo taip baisu ax.gif pagramdžiau, sušilau...
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2010 01 12, 09:21)
Vakar po darbo, po mus aplankiusio žiemą lietaus  blink.gif kokią 15 min langus ne gramdžiau, o skutau  blink.gif , dar tokio biauraus apledėjimo neturėjau gyvenime  doh.gif
Teko tiesiu taikymu varyti į pardę to ledo atitirpinimo purškalo..
Nu žiauriai buvo nemalonu rasti tokį savo žvėrį doh.gif

Man nugramdyti pavyko tik šoninį langą, paskui mašinoj sėdėjau ir laukiau kol nupūtė priekinį langą.
Atsakyti
Tai ir pas mane pūtė, bet tas pūtimas kažkoks įtartinai silpnas, nors ir iki galo nusuktas. Dar net įtarimas kilo ar pati rankenėlė, kur nusistato ar į kojas ar į stiklą, teisingai veikia.
Dabar mąstau, gal reikia salone užsidaryti oro cirkuliacijos angas, kad daugiau būtų to pūtimo į priekinį stiklą? Nu bla, nesijuokit, nemoku paklausti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Extrem @ 2010 01 11, 20:52)
Na, gal pavyks ikelti...  ax.gif

Mano mylimiausias 7-ukas...  thumbup.gif

http://www.78.lt/ima...03_4B4B72FA

thumbup.gif didele ir galinga masinyte smile.gif

QUOTE(rosee @ 2010 01 12, 09:53)
Tai ir pas mane pūtė, bet tas pūtimas kažkoks įtartinai silpnas, nors ir iki galo nusuktas. Dar net įtarimas kilo ar pati rankenėlė, kur nusistato ar į kojas ar į stiklą, teisingai veikia.
Dabar mąstau, gal reikia salone užsidaryti oro cirkuliacijos angas, kad daugiau būtų to pūtimo į priekinį stiklą? Nu bla, nesijuokit, nemoku paklausti  biggrin.gif

na pas mane, tai kai paspaudi mygtuka, kad i priekinius langus pustu tai visi kiti ir nebeveikia, tik galinio stiklo atsildymas smile.gif
o kai nori, su tais standartiniais, ar kaip juos pavadinti, tai jei kitus isjungsi, tikri didesne srove pus i stikla, esu isbandzius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aftersun @ 2010 01 12, 11:32)
thumbup.gif  didele ir galinga masinyte  smile.gif


Jo, pagal mane tai ji laabai didele. bigsmile.gif Bet uz tai smagu vazinetis, ypac ziema. Kuriasi puikiai, benzino normaliai srebia, saugi. O ir lelkai mano ji labai patinka, gale vietos daug. thumbup.gif
Atsakyti