Įkraunama...
Įkraunama...

Vairuojančios BMW

su Naujais metais visas BMW-istes smile.gif
visoms, kuriu masiniukai streikuoja per salcius po 4u.gif
man kai pastovejo lauke per -17 laipsniu, tai uzsiveda ir uzgesta, uzsiveda ir uzgesta, ir taip koki 15 kartu, bet paskuj viskas gerai, tai ir nesupratau kas cia per beda buvo smile.gif
Atsakyti
su praėjusiomis visas ir visus mirksiukas.gif

mano prastovėjus kelias dienas per -15, užsivedė iškart smile.gif nėr ko norėt - akumui tik metai... bet va kas darosi, kai po sustojimo neužsiveda iš pirmo karto g.gif pvz mašina prastovėjo visą dieną lauke, aš po darbo ateinu, be jokių nesąmonių užsikuriu, nuvažiuoju iki parduotuvės, grįžtu iš jos - neužsiveda... antrą kartą bandau - super.. tai kas čia gali būt g.gif vakar po vienos parduotuvės užvažiavau į kitą, grįžau - iš pirmo karto užsivedė g.gif kažkur čia šuo pasikasė umn.gif
Atsakyti
o aš vis dar vargstu su durimis, atsidaryt atsidaro, bet po to neužsidaro, kol gerokai mašina neįšyla verysad.gif , tenka nuspausti iš vidaus svirtelę ir klausytis kaip jos kalatojasi, salono šviesą kaskart išjunginėti doh.gif Purškiau ir WD ir ledą tirpdančio spynelių skysčio, niekas nepadeda, rytą vėl tas pat.. Nesandarios durys ir aplamai šalta mašina, bet geresnei nėra pinigučių blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2010 01 06, 15:20)
o aš vis dar vargstu su durimis


na man su durimis, tfu tfu tfu, kol kas jokių problemų nebuvo, nors pas mane atsidaro tik raktų... mat mano plieninis žirgas be signalizacijos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 01 06, 15:25)
na man su durimis, tfu tfu tfu, kol kas jokių problemų nebuvo, nors pas mane atsidaro tik raktų... mat mano plieninis žirgas be signalizacijos blush2.gif

ir man su durim tfu tfu tfu vargo nera smile.gif bet kai signalizacijos nebuvo, tai per salcius man raktelis neilisdavo ir neatsirakindavo masina biggrin.gif
Atsakyti
Su Naujaisiais metais visas ir visus, kurios ir kurie čia užsuka!
Gero kelio!
Senokai bebuvau užsukusi čia.
Matau, kad vargo turim visi šią žiemą...
Teko prieš Kalėdas parminti iš vakarinės Europos pusės... Tai turiu pripažinti, kad Lietuvos kelininkai dirba super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .
Tikrai, nesimaivau nei kiek.
Važiavom per Vokietiją, kur buvo snigę prieš daugiau nei 8 valandas. Autostrada eismas vyko 60-70 km greičiu, nes pilna suvažinėto sniego, padangos geriausiu atveju univeralios (kaip ir mūsų), beje. Tik mano 4 varomi, tai kaip ir geriau. Neatrodė, kad ten kas nors tuos kelius valytų ar barstytų.
Taigi, grįžus, tuoj pat paprašiau pakeisti padangas į žiemines, nes jų pradėjo reikėti ir vakaruose doh.gif .
Akumuliatorius šaltosios lietuviškos nakties gniaužtų irgi išsigando - po -23 vos užsivedė. Na, bet jam beveik 5 metukai. Jau gal ir laikas būtų
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 12 22, 17:31)
Jei rasi kur nuošalią aikštelę, gali pabandyti pavažinėti ir su ASC ir be ASC, pajusi skirtumą. Bet jei rasi tokią aikštelę Kaune ir man pasakyk, labai norisi pasidrąskyti su savo bemvuku.
Bus tų nagų nail.gif

o marios dar nepakankamai uzsalusios????

paneriu g. gale visa auto aikstele istustinta tik nezinau kap su vartais

man siemet pirma ziema su bmw, tai moraliskai sunku, kai pastoviai parslidimo sistema veikia per sniego danga pravaziavus, su nei viena tiek sikniuko nenesiojo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raganėlė: 07 sausio 2010 - 19:41
QUOTE(Raganėlė @ 2010 01 07, 20:32)
su nei viena tiek sikniuko nenesiojo  doh.gif

negazuok staigiai, greitį didink palengva, geriau jau daugiau kuro sudegint, nei piruetus daryti rolleyes.gif
O mano durys prie -6 pradėjo užsidarinėti ax.gif
Vakar po darbo net dvi avarijas mačiau blink.gif , o kiek ten to kelio, tik 3km..
Atsakyti
Labas vakarelis. smile.gif Noreciau ir as prisijungti prie jusu burelio. 4u.gif rolleyes.gif Jau ketvirtus metus vairuoju mylimiausia savo BMW masiniuka... wub.gif cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Extrem: 08 sausio 2010 - 19:59
Su prabegusios sventem visas drinks_cheers.gif na ka ziemuze senai jau tokia Lietuvoje buvo. Su masiniukais lekit atsargiai, sikniukus nesa, bet smagu as vis pasidziaugiu savo ratais, nenoreciau jokio kito automobilio tongue.gif
Atsakyti
Sveikos visos. Su praėjusiom šventėm visas. Buvau susirgusi ir visą savaitėlę namie praleidau. Mano bembukui tai nelabai patiko, sunkiai kūrėsi ir visi skysčiai pašalo: vairas labai sunkiai sukinėjasi (sunkiau nei visada), pavaros sunkiai. Vis tik visą savaitėlę minusinėje temperatūroje stovėjo nejudinamas. Na bet tikiuosi prasivažinės. Gal vyras turės laiko mano mašiniuką į servisą nuvaryt ir termostatą pakeist. Nes kai jau grįžau dirbti, vėl neturėsiu kada.
Atsakyti
Mergaičiai, kolegos sako, kad -20 jau žada blink.gif ir benzas pabrango, virš 4Lt rolleyes.gif
Atsakyti