Įkraunama...
Įkraunama...

Vairuojančios BMW

QUOTE(pikkolo @ 2009 12 22, 11:37)
ASC. Jei pas tave yra turėtų būti mygtukas prietaisų skydelyje.

lygtais yra toks mygtukas ir užrašas. Tai ką jį spaust reikia ar kaip blush2.gif , niu ir vėl blondiniškas klausimas doh.gif
Pikkolo, užjaučiu dėl nago 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 12 22, 14:42)
lygtais yra toks mygtukas ir užrašas. Tai ką jį spaust reikia ar kaip  blush2.gif , niu ir vėl blondiniškas klausimas  doh.gif
Pikkolo, užjaučiu dėl nago  4u.gif

Jo nereikia spaust, nes tada neveiks ASC ir turėsi pati savo jėgomis ir išmanymu valdyti slystantį automobilį. Nors tai labai smagu, bet manau, kad nepatyrusiam vairuotojui gali prastai baigtis. Jei ASC neveiks, turėtų užsidegti toks trikampiukas prietaisų skydelyje.
Jei rasi kur nuošalią aikštelę, gali pabandyti pavažinėti ir su ASC ir be ASC, pajusi skirtumą. Bet jei rasi tokią aikštelę Kaune ir man pasakyk, labai norisi pasidrąskyti su savo bemvuku.
Bus tų nagų nail.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif su artejanciom sventem visas!!! smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 12 22, 16:31)
Jo nereikia spaust, nes tada neveiks ASC ir turėsi pati savo jėgomis ir išmanymu valdyti slystantį automobilį. Nors tai labai smagu, bet manau, kad nepatyrusiam vairuotojui gali prastai baigtis. Jei ASC neveiks, turėtų užsidegti toks trikampiukas prietaisų skydelyje.
Jei rasi kur nuošalią aikštelę, gali pabandyti pavažinėti ir su ASC ir be ASC, pajusi skirtumą. Bet jei rasi tokią aikštelę Kaune ir man pasakyk, labai norisi pasidrąskyti su savo bemvuku.
Bus tų nagų nail.gif

Pritariu,tau del automobilio valdymo.Reikia pirma sugebeti ji savo jegomis atstatyti, o veliau ir visokie pribumbasai pagelbeja lotuliukas.gif
O,jei rimtai man patinka,kai "sikna" nesasi,jei saugioje vietoje,tai is vis liuks biggrin.gif
Kas liecia aiksteles as ne Kauniete,bet prie mano namo daznai zalias jaunimelis atlekia sauluciu padaryti doh.gif Kartais nesuvaldo,tai trenkiasi i borta.O viena ryta, vienas man vos i prieki neileke (masina prie vartu stovejo),vairo nesugebejo laiku atsukti.
Papildyta:
QUOTE(Raimis525 @ 2009 12 22, 17:02)
Sveikutes 4u.gif  su artejanciom sventem visas!!! smile.gif  smile.gif  smile.gif

Aciu uz sveikinimus.Musu SM BMW nariu vardu,sveikiname vieninteli vyriski svenciu proga 4u.gif
Atsakyti
Grįžau vakar vakare iš Vilniaus per pačią pūgą. Kuo arčiau Kauno, tuo greitis mažesnis, aplinkelyje išviso važiavau 70 km/h greičiu, nes labai didelis vėjas buvo, daug pripustyta sniego.
Labiausiai nustebino tai kaip skirstomi prioritetai kelių valymui. Aplinkelyje šį rytą jokio sniego, kelias šlapias, bet važiuoti greitai saugu. Tačiau kelias Kaunas-Vilnius tai tragiškas. Pribarstyta druskos, nuvalyta tik pirma juosta, antra juosta košė, važiuoti sunku, mašiną visą laiką mėto. Nors manau svarbesnis kelias yra Kaunas-Vilnius, nei Kauno apvažiavimas. Tas pats ir mieste, pas mus Raudondvaryje labai padoru: pagrindinė gatvė švari, šoninėse sniegas nubrauktas. O vat Kaune Savanoriuose į aikštelę teko skersai įvažiuot, nes pirma juosta neišvažiuojama.
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2009 12 22, 21:36)
Aciu uz sveikinimus.Musu SM BMW nariu vardu,sveikiname vieninteli vyriski svenciu proga 4u.gif

Prisijungiu ir aš prie sveikinimų bei linkiu forumo dalyviams gero saugaus kelio bei naujų mašiniukų ateinančiais metais 4u.gif

Maniškę prie įvažiavimo į darbo aikštelę truputį nešiojo, nes sniegas nevalytas, košė. Žiūriu jau ir lyt pradėjo, taigi bus ne kas vairuotojams, jei naktį pašaltų.
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 12 23, 10:14)
Žiūriu jau ir lyt pradėjo, taigi bus ne kas vairuotojams, jei naktį pašaltų.

Ne kas jau dabar, ypač Vilniuje. Šaligatviai virtę tikrom čiuožyklom, gatvės daug kur irgi slidžios.
Atsakyti
as jau 10 metu vazineju tik BMW, tai stoju i myletoju kluba:)
Papildyta:
QUOTE(Augustato @ 2009 12 09, 10:50)
gal zinot, kur nusipirkt nenauja/deveta bamperi? ir kiek mazdaug gali kainuot?

Sanciu gale, salia tilto, buvusioje tanku gamykloje yra BMW lauzynas.
Atsakyti
Sveikutės bmw fanės,
Gal kam teko susidurti su tokia problema.
Pradėjo sunkiai kurtis mano bmw (dyzelis). Galvojau pradžiai akumai.
Iš karto kažkas nustatė, kad prastai krauna dinama.Pasikeitėm. Vieną dieną buvo gerai ir vėl prasidėjo tas pats.Kaip tik buvo šalčiai, galvojau kuras užšalo, bet atšilus orams niekas nepasikeitė. Tada pasikeitėm filtrus, išvalėm baką, dar kažką ten . Bet kaip niekas nesikeičia taip nesikeičia. Vieną dieną pavažiuoju ir vėl tas pats.
Atsakyti
AMIALA, man nesikurdavo mirksiukas.gif
o jums karšta gerai kuriasi?
pas mus tai starterio problema buvo.
MB ir siurblį įtrarė, tik nepamenu, ar taisė jį ar ne blush2.gif


Su naujais metais, gražiausių mašinyčių vairuotojos bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Levander: 04 sausio 2010 - 10:52
Visas su Katės metais 4u.gif
Šįryt ant bmwuko supykau, tiksliau ant durelių. Vėl neužsidarė, teko automatiniu užraktu naudotis. Sutepiau gumas su silikonu, nesuprantu, kas ten joms gali trukdyti užsidaryti. Paskutinis variantas, gryžus po darbo WD tepalo pripurškaliosiu.
Na, a.d. nors kurėsi normaliai, čia žiūriu, kitoms nlb console.gif
Atsakyti
QUOTE(Levander @ 2010 01 04, 11:51)
AMIALA, man nesikurdavo  mirksiukas.gif
o jums karšta gerai kuriasi?
pas mus tai starterio problema buvo.
MB ir siurblį įtrarė, tik nepamenu, ar taisė jį ar ne  blush2.gif
Su naujais metais, gražiausių mašinyčių vairuotojos  bigsmile.gif  4u.gif

šilta atrodo kuriasi. Starterį irgi tvarkė, vat kuro siurblio labiausiai ir bijom.
Dabar dar kaip tik išvarė B, gal šį sykį pasiseks verysad.gif
Atsakyti