Įkraunama...
Įkraunama...

Vairuojančios BMW

QUOTE(mazzootia @ 2009 11 12, 23:53)
sveikos smile.gif jungiuosi i buri ir as, jei priimsit  ax.gif  turiu savo 323i ir esu laaaabai patenkinta  4u.gif  thumbup.gif

Sveika atvykus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_buterfly_ @ 2009 11 11, 12:49)
mes prisieke bimbalistai kaip manisksi sako biggrin.gif turejom ir tebeturim 525, o va neseniai del prastos finansines padeties pardavem 740 modeliuka, kurio labai gailimes verysad.gif  na ka galiu pasakyti... man tai pacios paciausios masinos, istikro ir patogios, prabangios, saugios, tik va jos turi bedele- brangiai islaikomos yra biggrin.gif

niu mano vyras irgi prisiekes jauciu yra. Kai reikejo pirkt masina, sakau nu imkim pigiau islaikoma, geresniu metu ir tt.. nea, kur tau: kaip as draugam pasirodysiu ne su BMW doh.gif biggrin.gif TAI TUREJOM 525TDS, paskui 520, paskui dar viena 520 bet jis visdar arestuotas nes pasirodo vogtas. o dabar vel pitaka.... nu sis man graziausias ir fainiausias is turetu ax.gif
Atsakyti
BMW išlieka populiariausiais prestižiniais automobiliais Lietuvoje
Atsakyti
man maniskis itaise bmw pirma syki, tai likau suzaveta siuo automobiliu smile.gif manau dabar sekancio automobilio noreciau to pacio, tik naujesniu metu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mazzootia @ 2009 11 13, 14:53)
man maniskis itaise bmw pirma syki, tai likau suzaveta siuo automobiliu smile.gif manau dabar sekancio automobilio noreciau to pacio, tik naujesniu metu smile.gif

sveika prisijungusi, naujokes kiek pamenu savo masiniuko foto turi ikelti cia ir visoms parodyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aftersun @ 2009 11 14, 13:05)
sveika prisijungusi, naujokes kiek pamenu savo masiniuko foto turi ikelti cia ir visoms parodyti  ax.gif


jokiu problemu smile.gif nelabai dar moku naudotis galerija ir t.t. tikiuosi man pavyks mirksiukas.gif


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazzootia: 14 lapkričio 2009 - 14:12
sveikos, mielosios, jungiuosi ir aš pas jus į klubą wink.gif pati vairuoju juodą kregždutę coupe. bmw316 wink.gif
Papildyta:
nemoku įkelt foto blush2.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
kaip smagu, kad as ne viena naujoke blush2.gif
Atsakyti
Sveikos naujokės drinks_cheers.gif , gražūs jūsų bmwukai 4u.gif
Man gruodį technikinė nusimato. Gal ką ras blink.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 11 16, 11:15)
Sveikos naujokės  drinks_cheers.gif  , gražūs jūsų bmwukai  4u.gif
Man gruodį technikinė nusimato. Gal ką ras  blink.gif


nebent turi pažįstamų, kuirių pagalba viskas vyks sklandžiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglareta @ 2009 11 16, 12:20)
nebent turi pažįstamų, kuirių pagalba viskas vyks sklandžiai smile.gif

Kodėl manai, kad negalima praeiti sąžiningai? Šiaip pirmą kartą siūlyčiau eiti be jokių pažįstamų, bent jau žinosi kas tikrai yra blogai. O jei tai bus neesminiai defektai, tai gal ir praeisi ikšart bigsmile.gif Kai mum reikėjo eiti technikinę, tai domėjausi internete kokios normos ir pan., tai labai daug ką leidžia patiem tikrintojam nuspręsti. Yra keletas nustatytų kriterijų, o visa kita kaip nori tikrintojas.
Atsakyti