Įkraunama...
Įkraunama...

Vairuojančios BMW

QUOTE(InesaP @ 2009 11 09, 11:59)
musu xeonai, bet vyras uz viena mokejo 80lt, bet nepastebejau kad akintu...ir niekas nezybsi, jog perdege... nors musu senuke masina...  ax.gif

Tai tik lemputės tiek kainuoja, o jei pirkti visą komplektą: lemputes+lęšinius žibintus, tai kaina 600 lt.
Atsakyti
lovely, o tavoji irgi žalia skaitosi? Žiūriu lens.gif , panaši spalva kaip maniškės.
O kur kitų forumiečių photo.gif ?? Paslėpę laikot, a? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 11 09, 12:54)
Angel Eyes kainuoja ~1200 lt.

o palauk, cia jau su viskuo buna? mirksiukas.gif tai gal tada ju man uzsinoreti su Kaledom? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aftersun @ 2009 11 09, 19:30)
o palauk, cia jau su viskuo buna?  mirksiukas.gif  tai gal tada ju man uzsinoreti  su Kaledom?  biggrin.gif

Tai, kad atskirai nelabai būna. Nebent atskirai pirkti ksenonus, plius tą žiedą, bet kad sako labai skiriasi šviesos kokybė. Čia bus viskas padaryta gamykliškai, bet negalėsi dėtis jokių kitokių lempų, nes netiks kontaktai. Be to, jos labai labai vagiamos.
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 11 09, 13:19)
lovely, o tavoji irgi žalia skaitosi? Žiūriu lens.gif , panaši spalva kaip maniškės.
O kur kitų forumiečių photo.gif ?? Paslėpę laikot, a?  biggrin.gif

Mano sidabrine biggrin.gif
Atsakyti
O aš jau turiu savo mašinikę clap.gif yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 11 11, 10:26)
O aš jau turiu savo mašinikę  clap.gif  yahoo.gif

SVEIKINAM 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 11 09, 14:11)
Tai tik lemputės tiek kainuoja, o jei pirkti visą komplektą: lemputes+lęšinius žibintus, tai kaina 600 lt.

aaaaa.aisku dabar...
Atsakyti
mes prisieke bimbalistai kaip manisksi sako biggrin.gif turejom ir tebeturim 525, o va neseniai del prastos finansines padeties pardavem 740 modeliuka, kurio labai gailimes verysad.gif na ka galiu pasakyti... man tai pacios paciausios masinos, istikro ir patogios, prabangios, saugios, tik va jos turi bedele- brangiai islaikomos yra biggrin.gif
Atsakyti
Naujienos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 11 11, 14:09)

parasyta tai graziai, bet filmuke nieko neparode, net susinervinau, taip tikejausi jau nauja modeliuka pamatyti wub.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif jungiuosi i buri ir as, jei priimsit ax.gif turiu savo 323i ir esu laaaabai patenkinta 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti