Įkraunama...
Įkraunama...

Vairuojančios BMW

teko ir man naujas padangas nusipirkt cool.gif firmos neatsimenu, bet irgi po 150 mokėjau
Atsakyti
QUOTE(Raimis525 @ 2009 11 07, 08:49)
smile.gif as vis neatsistebiu...is kur ji taip tiksliai viska apibudina...? g.gif  smile.gif turiu tik viena patikslinima-ne "šipai",o dygliai.. biggrin.gif  biggrin.gif

Domiuosi visapusiškai, kiek leidžia galimybės. Juk pati turiu mašiną, tai norisi apie ją žinoti viską (ir dar biškį). Apie padangas šįmet domėjausi kartu su vyru, nes jis pirko naujas, tad rinkosi iš keleto. Be to, kiekvienais metais prieš žiemos ar vasaros sezoną, apie padangas rašo žurnalai. O pas mus namie žurnalai tik apie mokslą arba apie automobilius biggrin.gif
Žinau, kad dygliai, bet šipai "krūčiau: skamba. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikkolo: 09 lapkričio 2009 - 08:45
Tai čia mano vienos pigiausi "batukai", už visas keturias 240Lt mokėjau, 1m. senumo. Ai, svarbu šią žiemą atlaikytų, nedaug važinėju, o paskui bus matyt ax.gif
Ir dar, man asmeniškai patinka forume rašyti žargonu, ko tikrame gyvenime sau negaliu leisti, pakankamai prisibūnu pavyzdinga tikrovėje lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rosee: 09 lapkričio 2009 - 08:48
QUOTE(InesaP @ 2009 11 07, 11:49)
yra BMW klubas...gal ten bendrauja ir pasisemia patirties ax.gif

Ir BMW klube ir BMW fanuose pabūnu, tik ten forumai ne tokie aktyvūs kaip čia. Bet kai ko reikia, tik ten rasi viską nuo A iki Z. Vat visai neseniai apie ksenonus BMW fanuose nemažai info radau, žinau kodėl vieni akina, kiti ne mirksiukas.gif
Atsakyti
Pikkolo, tai apšviesk čia mus mirksiukas.gif
BMW klube tikrai sukaupta daug info, tik ten lb nedrąsu ko klausti, ypač, kai nežinai specifinės terminologijos.
O čia visi žino ko nori paklausti biggrin.gif
Atsakyti
pikkolo, papasakok apie tuos ksenonus, nes as Kaledu senelio paprasiau ju "po eglute" biggrin.gif zinosiu dar kokiu pageidauti biggrin.gif
o kazkada buvau girdjusi apie tai, kad technikines nebepraleis su ksenonais, ar cia ganda girdejau, ar teisybe? smile.gif
Atsakyti
Na visų pirma nereikia pirkti kinietiškų, o tik originalius. Antra - reikia pirkti TIK su lęšinėm farom, tuomet šviesos spindulys bus sufokusuotas, o ne išsklaidytas. Trečia - būtinas lempų apiplovimas, nes ksenonai nekaista, todėl žiemą šalant, sningant nenutirps sniegas nuo lempų. O kad neakintų reikalingas automatinis lempų aukščio reguliatorius, tuomet važiuojant nelygiu keliu, lempos pačios pasireguliuoja ir neakina kitų vairuotojų. Kaip pavyko sužinoti, šį dalyką galima pasidaryti (bet ar verta?). Daugumoje automobilių yra mechaninis lempų reguliatorius.
Kas dėl technikinės, tai jei mašina iš gamyklos neišriedėjo su ksenonais, tai jau yra papildoma įranga. Privaloma turėti lempų apiplovimą ir automatinį lempų reguliavimą, bet kiek skaičiau nete, tai dėl pastarojo paprastai nesikabinėja. Pagal kėbulo numerį galima patikrinti ar auto išėjo su ksenonais iš gamyklos ar ne.
Taip pat yra universalūs žibintai, kur dedasi tiek ksenonai, tiek halogenai. Be to, reikia dėti "apgaviką", nes kitaip kompas visą laiką rodys, kad perdegė lemputė. Tai dėl to, kad ksenonai yra užpildyti dujom, juose nėra siūlelio. Kadangi kompas matuoja įtampa visoje grandinėje, esant ksenonam jis supranta kad lempa perdegė.
Ksenoninės lemputės skirtingai nei halogeninės, niekada neperdega, jos tiesiog nustoja vieną dieną degti. Tad jos yra labai ilgaamžės, bet labai joms kenkia įtampų svyravimai, t.y. negerai dažnai jas junginėti. Todėl nerekomenduojama dėtis ksenonus vietoj ilgų lempų, jei automobilio specifikacijoje nėra tai numatyta. Juk mūsų tautiečiai taip mėgsta pamirksėt ilgom šviesom.
O ateitis be jokių abejonių priklauso LED'inėm lempom. Tik, kad į senus auto dėtis visiškai neapsimoka, nes ne tik kad daug "apgavėjų" reiks dėti, bet ir perdaryti mašiną (netinka skylės nuo senų lempų). Žinoma dar ir šviesos srautas kol kas ne pats geriausias, bet tai tik laiko klausimas. Į naujus auto jau eina LED lempos, ypač į galą, nes tokios lemputės puikiai matosi ir net per rūką.
Oi kiek daug prirašiau.
P.S. Draudžiant kasko BMW su ksenonais, gali draudimas ženkliai išaugti, nes pasirodo tarp mūsų tautiečių labai populiaru apsidrausti (įtraukiant ir ksenonus) ir po kelių dienų/savaičių pranešti, kad pavogė faras. O iš tikrųjų patys išsiima ir dar pasiima pinigėlių iš draudimo (paprasti ksenonai kainuoja ~600lt).
Nors aš vis vien laikausi nuomonės, kad auto turi būti toks kokį jį "pagimdė" gamykla, ale kad manęs niekas neklauso schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikkolo: 09 lapkričio 2009 - 11:12
Nu joo, žibintų kainelė šokiruojanti mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 11 09, 11:33)
Nu joo, žibintų kainelė šokiruojanti  mastau.gif

Angel Eyes kainuoja ~1200 lt.
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 11 09, 09:45)
Ir BMW klube ir BMW fanuose pabūnu, tik ten forumai ne tokie aktyvūs kaip čia. Bet kai ko reikia, tik ten rasi viską nuo A iki Z. Vat visai neseniai apie ksenonus BMW fanuose nemažai info radau, žinau kodėl vieni akina, kiti ne mirksiukas.gif

aga..mano brolis ten iki isnaktu sedi... As dar neturiu tokio potraukio...nes BMW vyro arkliukas, jei galeciau, tureciau BMW priesa Audi hihihi.gif bet zinoma, pries BMW nieko pries neturiu...ziuriu kad ir pati jau pradedu linkt prie ju, ne taip kai anksciau ax.gif
Papildyta:
musu xeonai, bet vyras uz viena mokejo 80lt, bet nepastebejau kad akintu...ir niekas nezybsi, jog perdege... nors musu senuke masina... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 11 09, 12:54)
Angel Eyes kainuoja ~1200 lt.

blink.gif na ir ką, jos geriau šviečia?
Maniškių kažkokie buvo mandri priekiniai žibintai, tai prieš pas mane patenkant vagys išlupo. Mašinytę pirkau su skylėmis, išdaužtu šoniniu langu g.gif
Dabar manau, geriau jau jokių įmantrybių, kad vagių nemasinti.
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 11 09, 12:51)
geriau jau jokių įmantrybių, kad vagių nemasinti.


dabar ir neįmantrybes jama irnesakyk.gif pas mane vietoj priešrūkinių (nes n kartų buvo vogti iš ano šeimininko) plastmaskės buvo uždėtos, tai pas mane kieme ir tas išėmė doh.gif čia dar yra biggrin.gif
Atsakyti