Įkraunama...
Įkraunama...

Vairuojančios BMW

Kažin ar nieko blogo vasarinis langų apiplovimo skystis bakelyje, o gal bandyt kaip nors jį ištraukti? Gal dar neprigriebs?
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 11 01, 18:07)
Kažin ar nieko blogo vasarinis langų apiplovimo skystis bakelyje, o gal bandyt kaip nors jį ištraukti? Gal dar neprigriebs?


aš praskiesčiau su žieminiu ir tiek reikalų smile.gif
Atsakyti
Vairavau bmw 320 98m. , 320 2001m. , 330 2003m., bmw 7kl. o dabar X5. bet noriu X6 . Visas gyvenimas su Bmw biggrin.gif turi ir minusu si auto marke, bet i kita nekeisciau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(prokurotaite @ 2009 11 01, 21:57)
bet i kita nekeisciau  schmoll.gif

kodėl?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rosee: 02 lapkričio 2009 - 09:06
QUOTE(prokurotaite @ 2009 11 01, 21:57)
Vairavau bmw 320 98m. , 320 2001m. , 330 2003m., bmw 7kl. o dabar X5. bet noriu X6 . Visas gyvenimas su Bmw  biggrin.gif  turi ir minusu si auto marke, bet i kita nekeisciau  schmoll.gif

ir as noriu bmw X6, kai pamatau galeciau kaip mazas vaikas i saldainius ziiureti ir ziureti, bet kaip sakoma, praeis metai kiti, ir atpigs dvigubai smile.gif va tada gal ir nebegaila bus tiek moket uz masiniuka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 11 01, 19:07)
Kažin ar nieko blogo vasarinis langų apiplovimo skystis bakelyje, o gal bandyt kaip nors jį ištraukti? Gal dar neprigriebs?


Reiktų praskiesti su žieminiu plovikliu. Beje, visoms vairuotojoms rekomenduočiau įsipilti žieminio skysčio prieš šalčius. Kai užšala vasarinis skystis, pasekmės kartais būna liūdnos
Atsakyti
gal zinot kokie zieminiai langu plovikliai nesmirdi? niekad nepataikau ant bekvapio ar bent jau nestipraus kvapo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aftersun @ 2009 11 02, 12:51)
gal zinot kokie zieminiai langu plovikliai nesmirdi?  niekad nepataikau ant bekvapio  ar bent jau nestipraus kvapo ax.gif

Galiu pasakyt, kurie tikrai smirdi: tai Autochemijos. O geriausi yra Sonax, tik ir kaina atitinkama.
Atsakyti
Man rodos, pas mane Sonax žieminis.
Reiks tik nepamiršti pripilt doh.gif ir antifizo, tepalo kiekį tuo pačiu pasitikrint ax.gif
Kolegos sako, kad gerai dar gryno spirito įpilt, bet aš kažkaip linkusi abejoti, gali dažus ar gumas nuėsti g.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 11 02, 13:11)
Man rodos, pas mane Sonax žieminis.
Reiks tik nepamiršti pripilt  doh.gif  ir antifizo, tepalo kiekį tuo pačiu pasitikrint  ax.gif
Kolegos sako, kad gerai dar gryno spirito įpilt, bet aš kažkaip linkusi abejoti, gali dažus ar gumas nuėsti  g.gif

Į žieminį spirito pilti nereikia, jis jau su alkoholiu (propanoliu). O į vasarinį gali įpilti spirito, tada jis užšals žemesnėje temperatūroje.
Atsakyti
Niu va, pasipildžiau, dabar bus ramu ax.gif
Nu bet kaip anksti temsta, 18 val. žibintuvėlio reikia.
Atsakyti
labas rytas!!!!
Sorry ...gal ne i tema, bet noriu pasiulyti gal kam reike BMW E38 ,PRIEKINIO RATO VOKISKA NAUJA ABS DAVIKLI. DETALES KODAS:
34521182076.
http://www.bmw.lt/dalys/

jegu ka per AZ smile.gif
Atsakyti