Įkraunama...
Įkraunama...

Vairuojančios BMW

QUOTE(rosee @ 2009 10 29, 10:53)
jau su žieminiais batukais  4u.gif

Pas mus prie namų vėl mašinas apraižė, ypač nukentėjo apynaujės  unsure.gif


nea blush2.gif

oho unsure.gif

paskaičiavau, kiek man išeina važinėtis su savo bemvu ir kiek kainuotų važinėt su kokiu nedideliu dyzeliukų... skirtumas - 150 lt į mėn blink.gif po šito net nesinori sėst už savo mašinos vairo g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 10 29, 11:03)
nea blush2.gif

oho unsure.gif

paskaičiavau, kiek man išeina važinėtis su savo bemvu ir kiek kainuotų važinėt su kokiu nedideliu dyzeliukų... skirtumas - 150 lt į mėn blink.gif po šito net nesinori sėst už savo mašinos vairo g.gif

Tai cia nedidelis skirtumas smile.gif Mano BMW sudejus su darbine, tai skirtumas ziauriai didelis.Lyginu miesto kuro sanaudas, kadangi dazniausiai mieste maluosi (BMW mieste 14l,100km,darbine 6l/100km).Trasoje BMW 8-9l benzino/100km,darbine 5l dyzelio/100km biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(rosee @ 2009 10 29, 10:53)
Niu, kaip visų bmwukai, jau su žieminiais batukais  4u.gif
Pas mus prie namų vėl mašinas apraižė, ypač nukentėjo apynaujės  unsure.gif

Batukai uzdeti, tik zieminiu padangu garsas trukdo lotuliukas.gif
O, tie pabraizymai jauciu is pavydo doh.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2009 10 29, 11:19)
BMW mieste 14l,100km,darbine 6l/100km

Batukai uzdeti, tik zieminiu padangu garsas trukdo lotuliukas.gif


apie ką aš ir šneku blink.gif o kur dar tepalo kaina doh.gif

pas MB kažkaip atvirkščiai - vasarinės ūžia smile.gif
Atsakyti
Pikkolo, kaip tau sekasi, vis dar mikriais tenka važinėti?
Maniškės žieminės irgi ūžia, bet jau pripratau, gal ant sniego taip nesijaus.
Gal kuri naudojate purškiklį stiklams nuo rasojimo?
Per akciją kažkokį pasiėmiau, nupurškiau, tai lig ir nerasoja priekinis stiklas iš vidaus, tik lb supykau, dar viduje teliuskuoja, o nebepurškia, reiškias vienkartinis, tai, jei be akcijos, brangiai gaunasi g.gif
Zuzla, pakartok, ką išsirinkai ar dar žiūrinėjies?
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 10 29, 12:08)
Zuzla, pakartok, ką išsirinkai ar dar žiūrinėjies?


ką čia dabar rinktis irnesakyk.gif iki pavasario dar toli, tai nuomonė 15 kartų pasikeis biggrin.gif
Atsakyti
Jei komunalkėje gyveni, kažin ar išeis pavasarį tau pasikeisti, kai gausim sąskaitas, mažai nepasirodys doh.gif , nebent kokį verslą suki biggrin.gif
Kiek stebiu, maniškė 10l ryja, lyg ir gerai.
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 10 29, 12:21)
Jei komunalkėje gyveni, kažin ar išeis pavasarį tau pasikeisti, kai gausim sąskaitas, mažai nepasirodys  doh.gif , nebent kokį verslą suki  biggrin.gif


vat jei jau dabar nusipirkčiau, tai tuos sutaupytus 150 ir galėčiau atiduot sąskaitoms apmokėt, o kol kas ir aš nežinau kas bus pavasarį unsure.gif na, vyras sako, vyras žino...

sustos ta mašina tai ir teks pasikeist, nieko nepadarysi...
Atsakyti
Zuzla, tavo poste yra logikos g.gif , bandyk SB paaiškinti.
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 10 29, 13:00)
Zuzla, tavo poste yra logikos  g.gif , bandyk SB paaiškinti.


jis apie pinigus daugiau už mane nusimano smile.gif tiesiog dabar nėra atliekamų pinigėlių, kuriuos galėtume skirti paskolai ir tikimes, kad iki pavasario darbe situacija pagerės unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 10 29, 12:08)
Pikkolo, kaip tau sekasi, vis dar mikriais tenka važinėti?

Mikriais niekada ir nevažinėjau, tik troleibusais ir autobusais, nes autobusas stoja prie pat namų, o nuo mikro reik eit ~10 min, vakare tai yra labai daug. O ir važiuoja man tiek mikras, tiek autikas tik nuo Pilies, tai su mikru būtų per brangu važiuot su persėdimu.
Šiandien jau mašina pilnai nudažyta, atiduos pabaigt surinkti, tai kitą savaitę jau turėsiu mašiną, bet turbūt į Vilnių nevažinėsiu dar, nes bus su vasarinėm padangom, kas man pakeis? Vakare jau tamsu, negi vyras keis pasišviesdamas prožektoriumi? O orai jau tokie, kad su vasarinėm tik trumpus atstumus važiuot galima.
Padangų aš negirdžiu, gal pirmą savaitę kai užsidedu, bet paskui įpranta ausis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikkolo: 29 spalio 2009 - 13:19
QUOTE(rosee @ 2009 10 29, 11:53)
Niu, kaip visų bmwukai, jau su žieminiais batukais  4u.gif
Pas mus prie namų vėl mašinas apraižė, ypač nukentėjo apynaujės  unsure.gif

jauciu pas mane dar vienintele be zieminiu batuku ax.gif na bet savaitgali prispausiu SB tegul pasirupina mano masiniuku smile.gif
vakar pirma karta mano masiniukas apsioziavo ir po darbo neuzsivede ne per kur, skambinu SB sakau partemk, o jis sako, kad kablio neturim, na tai tada aplakstem pazistamus, kol radom kabli, tik patempe ir uzsivedziau g.gif tai dabar klausimas ar starteris ar akumuliatorius, nes kaip paziurejo, pasirodo, dar orginalus bmw akumuliatorius, negi jie 10 metu laiko?
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 10 29, 11:23)
apie ką aš ir šneku  blink.gif o kur dar tepalo kaina doh.gif

pas MB kažkaip atvirkščiai - vasarinės ūžia smile.gif

Tai taip ir tepalo ir dar visokiu bedeliu buna.Mano ziemines be dygliu,bet toks snioksiantis garsas,tarpais uzpypina.Gal reikia laiko priprasti doh.gif (kas sezona lotuliukas.gif )
Dyzeline pigi ir gera,bet mano barskutis,tai iki kokio Vilniaus kai reikia nulekti,galva issiskausta, nuo pasaliniu garsu,visiskai nesandari doh.gif
Papildyta:
QUOTE(aftersun @ 2009 10 29, 14:11)
jauciu pas mane dar vienintele be zieminiu batuku  ax.gif  na bet savaitgali prispausiu SB tegul pasirupina mano masiniuku  smile.gif
vakar pirma karta mano masiniukas apsioziavo ir po darbo neuzsivede ne per kur, skambinu SB sakau partemk, o jis sako, kad kablio neturim, na tai tada aplakstem pazistamus, kol radom kabli, tik patempe ir uzsivedziau  g.gif  tai dabar klausimas ar starteris ar akumuliatorius, nes kaip paziurejo, pasirodo,  dar orginalus bmw akumuliatorius, negi jie 10 metu laiko?

Manau,kad akumo kalte---pries nugaisima.Saltuko,dregmes gavo ir nebesuka.Pasikeisi ir viskas bus ok mirksiukas.gif
Atsakyti